Akbank Chip Para Nasıl Harcanır?

Axess kartınızda biriken Chip-para’yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip-paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip-parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

Akbank chip parayi nasil kullanabilirim?

“Chip-para ile öde” özelliğini kullanabilmek için tek yapmanız gereken Axess Mobil ve Akbank Mobil’de, Axess kredi kartınızın dönem içi harcamalarınızın yanında yer alan chip-para ile öde butonuna dokunmak.

Akbank Free kart chip para nerelerde kullanılır?

Chip para kullanımı her geçen gün artıyor. Biriken bu puanlarınızı ise mutlaka doğru zamanda harcamanız gerekmektedir.

Axess chip para geçmekte olan market ve restoranlar ise şu şekildedir:

 • CarrefourSA.
 • Migros.
 • Bizim Toptan.
 • Özdilek Hipermarket.
 • Kiva.
 • Metro.
 • MonoChrome.
 • Günaydın SteakHouse.
 • Akbank chip para Trendyolda kullanılır mı?

  ​Akbank Kart’a özel 1 – 15 Aralık 2020 tarihleri arasında Trendyol’dan yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL chip-para! Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den veya Akbank Mobil’den ‘Hemen Katıl’ butonuna tıklayabilir veya ‘TRENDYOL’ yazip 4566’ya SMS gönderebilirsiniz.

  Akbank chip para nerede kullanılır online?

  AKBANK CHİP PARA NASIL KULLANILIR? Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde biriken chip para puanları kullanılabilmektedir. Axess üyesi olan yerlerde, pos cihazından yapılan işlemlerde kartta biriken chip paralar kullanılabiliyor.

  You might be interested:  Almanyadan Türkiyeye Ne Kadar Para Gönderebilirim?

  Akbank chip para hesaba aktarma nasıl yapılır?

  Akbank kartlarınızdaki chip-paranızı diğer Akbank kartlarınıza aktarabilirsiniz.

  Bunun için:

  1. Axess Mobil üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz,
  2. Akbank Mobil üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz,
  3. 444 25 25’i arayıp müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

  1 chip para kaç TL?

  Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanırsınız. Kazandığınız chip-para’larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir. Axess’ten Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, rahat edin!

  A101 chip para geçiyor mu?

  Kampanya detayları: 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında A101.com.tr ‘den yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para ödülü harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir.

  250 chip para kaç TL?

  Kampanyadan sadece ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler yararlanabilir. Kampanya boyunca 500 TL ve üzeri her harcamaya 50 TL, toplamda 250 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

  Axess Chip para Migrosta geçerli mi?

  Akbank Chip Para Kullanımı

  Akbank Chip Para, Akbank üyesi olan marketlerde geçmiyor. Migros ve şok marketleri basta olmak üzere hiçbir mağazada geçmiyor.

  Trendyol kapıda ödeme nasıl yapılır?

  Milyonlarca müşteri ağına sahip olan Trendyol’da kapıda ödeme seçeneği mevcut değildir. Trendyol’dan yapılan alışverişlerde yalnızca kredi kartı ve ya banka kartı ile ödeme seçenekleri bulunuyor. Trendyol, kartla ödemelerde kart bilgilerinin çalınmaması için güvenliği t3D Secure sistemi ile sağlıyor.

  Chip-para internette kullanılır mı?

  Axess karta özel bir kredi kartı puanı olan Chip-Para aşağıdaki internet sitelerinde kullanılabilir. Bu sitelerden alışveriş yaptığınızda alışverişinizin tamamını ya da bir kısmını Chip-Para ile ödeyebilirsiniz.

  You might be interested:  Borsacılar Nasıl Para Kazanır?

  Neo kart chip-para internette nasıl kullanılır?

  Harcama tutarının tamamını ekrana yazın. Kullanılacak chip-para miktarını ekrana yazın, chip-para miktarı toplam harcama tutarının tamamı veya daha azı olabilir. Şifre tuşlanır ve giriş tuşuna basılır. İşlemle ilgili onay mesajı ekranda görülür ve “Slip” basılır.

  Hepsiburada da chip-para kullanılıyor mu?

  Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Axess Chip ve Bonus paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz. Kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanmak için, ödeme adımında kart bilgilerinizi girdikten sonra ‘Kart puanınızı kullanın’ kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector