Akbank Chip Para Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanyadan kazanılan chip-paralar kazanım anından itibaren 15 gün kullanılabilir. Kullanılmayan chip-paralar geri alınacaktır. Ödül yükleme anında kartın açık olması gerekmektedir. İptal veya iade edilen işlemlerde chip-para kazanımları iptal edilecektir.

Axess Chip para kullanım süresi var mı?

Axess’te artık yepyeni bir dönem başlıyor ve kazanılan chip-paralar kaybolmuyor! Kampanyalarımızı yakından takip ederek dilediğine katılabilir; chip-paraları anında kazanıp, kazandığın chip-paraları biriktirebilir ve zaman kısıtı olmaksızın biriktirdiğin chip-paralarla hayallerini gerçekleştirebilirsin.

CHIP paranın süresi var mı?

Kampanyadan kazanılan chip-paraların kullanım süresi 15 gündür. Kazanılan chip-paralar, harcamayı gerçekleştirdiğiniz kartınıza anında yüklenecektir. Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.

Akbank chip para nerelerde kullanılır 2022?

Özellikle internet siteleri üzerinden alışveriş yapmış olduğunuz evrede çip paraların kullanılabiliyor olması sizlere birçok siteden alışveriş yaparken avantaj elde edebilmenizi sağlamaktadır.

Axess Chip Para Geçen Akaryakıt İstasyonları

 • Shell.
 • Aygaz.
 • Opet.
 • BP.
 • Petrol Ofisi.
 • 250 chip para kaç TL?

  Kampanyadan sadece ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler yararlanabilir. Kampanya boyunca 500 TL ve üzeri her harcamaya 50 TL, toplamda 250 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

  You might be interested:  Ptt Yurtdışı Para Gönderme Nasıl Yapılır?

  Axess Chip-para Yeni yılda sıfırlanır mı?

  Akbank yetkilisi, kampanyalardan kazanılan chip-paraların artık silinmeyeceğini, Axesslilerin kazandıkları chip-paraları zaman kısıtı olmaksızın diledikleri gibi biriktirebileceğini kaydetti.

  Chip-para ne zaman silinir?

  Kampanyalardan kazanılan chip-paralar artık silinmeyecek, Axessliler kazandıkları chip-paraları zaman kısıtı olmaksızın diledikleri gibi biriktirebilecek.

  100 TL chip-para ne demek?

  Türkiye’nin ilk cebe inen kartı

  ​Axess Mobil’den hemen başvur, kartın cebine insin, anında kullan. Amazon.com.tr, Gittidigiyor, Hepsiburada, n11 veya Trendyol’da tek seferde yapacağın 300 TL ve üzeri ilk alışverişte 100 TL kaybolmayan chip-para kazan.

  1 chip-para kaç TL?

  Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanırsınız. Kazandığınız chip-para’larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir. Axess’ten Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, rahat edin!

  Akbank chip-para ne zaman yüklenir?

  Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra 2 iş günü içinde kartınıza yüklenecektir. Axess Mobil, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya müşteri bazındadır.

  Akbank chip para nerede geçer?

  Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde biriken chip para puanları kullanılabilmektedir. Axess üyesi olan yerlerde, pos cihazından yapılan işlemlerde kartta biriken chip paralar kullanılabiliyor.

  A101 de chip para gecer mi?

  Kampanya detayları: 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında A101.com.tr ‘den yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para ödülü harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir.

  Axess Chip para Trendyolda kullanılır mı?

  Trendyol alışverişinde 20 TL kaybolmayan chip-para. ​Akbank Kart veya Neo ile yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinde kazanma fırsatını kaçırma.

  250 TL chip para nasıl kullanılır?

  Kampanya boyunca 250 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir. Kazanılan chip-paralar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra anında karta yüklenecektir.

  You might be interested:  En Değersiz Para Birimi Hangi Ülkenin?

  250 chip para nasıl kullanılır?

  Axess kartınızda biriken Chip-para’yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip-paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip-parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

  Axess 500 chip para ne kadar?

  Başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 30.04.2022 tarihine kadar internet harcamalarından %20, işlem başına 100 TL, ayda toplam 500 TL’ye varan chip-para kazanabilirler. Kampanya boyunca 500 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector