Akbank Free Chip Para Nerede Kullanılır?

AKBANK CHİP PARA NASIL KULLANILIR? Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde biriken chip para puanları kullanılabilmektedir. Axess üyesi olan yerlerde, pos cihazından yapılan işlemlerde kartta biriken chip paralar kullanılabiliyor.

Akbank chip para nerede kullanılıyor?

Akbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu uygulamalardan birisi ise; Axess Chip Para uygulamasıdır.

Axess chip para geçmekte olan market ve restoranlar ise şu şekildedir:

 • CarrefourSA.
 • Migros.
 • Bizim Toptan.
 • Özdilek Hipermarket.
 • Kiva.
 • Metro.
 • MonoChrome.
 • Günaydın SteakHouse.
 • A101 chip para geçiyor mu?

  Kampanya detayları: 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında A101.com.tr ‘den yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para ödülü harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir.

  Akbank Kartımdaki chip para nasıl kullanılır?

  Axess kartınızda biriken Chip-para’yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip-paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip-parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

  Akbank chip para Trendyolda kullanılır mı?

  ​Akbank Kart’a özel 1 – 15 Aralık 2020 tarihleri arasında Trendyol’dan yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL chip-para! Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den veya Akbank Mobil’den ‘Hemen Katıl’ butonuna tıklayabilir veya ‘TRENDYOL’ yazip 4566’ya SMS gönderebilirsiniz.

  You might be interested:  Binance Nasıl Para Yatırılır 2021?

  250 chip para kaç TL?

  Kampanyadan sadece ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler yararlanabilir. Kampanya boyunca 500 TL ve üzeri her harcamaya 50 TL, toplamda 250 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

  Axess Chip para internet alışverişinde nasıl kullanılır?

  “Chip-para ile öde” özelliğini kullanabilmek için tek yapmanız gereken Axess Mobil ve Akbank Mobil’de, Axess kredi kartınızın dönem içi harcamalarınızın yanında yer alan chip-para ile öde butonuna dokunmak.

  1 chip para kaç TL?

  Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanırsınız. Kazandığınız chip-para’larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir. Axess’ten Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, rahat edin!

  Chip para nerede?

  Biriktirdiğiniz Chip-para’larınızı, axess işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Axess üye firmalarından alışveriş yaparken o mağazanın uyguladığı Chip-para oranlarını öğrenebilirsiniz.

  Akbank chip para hesaba aktarma nasıl yapılır?

  Akbank kartlarınızdaki chip-paranızı diğer Akbank kartlarınıza aktarabilirsiniz.

  Bunun için:

  1. Axess Mobil üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz,
  2. Akbank Mobil üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz,
  3. 444 25 25’i arayıp müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

  Trendyol kapıda ödeme nasıl yapılır?

  Milyonlarca müşteri ağına sahip olan Trendyol’da kapıda ödeme seçeneği mevcut değildir. Trendyol’dan yapılan alışverişlerde yalnızca kredi kartı ve ya banka kartı ile ödeme seçenekleri bulunuyor. Trendyol, kartla ödemelerde kart bilgilerinin çalınmaması için güvenliği t3D Secure sistemi ile sağlıyor.

  Migrosta chip para kullanılıyor mu?

  Akbank Chip Para Kullanımı

  Migros ve şok marketleri basta olmak üzere hiçbir mağazada geçmiyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector