Ankr Kripto Para Hangi Ülkenin?

Ankr Network, blok zinciri teknolojilerinden yararlanan dağıtılmış bir bilgi işlem platformu olarak Kaliforniya’daki Berkeley Üniversitesi’nde 2017 yılında kuruldu.

ANKR Ne projesi?

Ankr, blokzincirlerini senkronize etmek, işlemleri doğrulamak veya kriptopara cüzdanlarını barındırmak için kullanılan tam düğümlerin (fullnode) kurulumu ve barındırılması için geliştirilen altyapıyı kullanıcılarına sunar. Platform üzerinde oluşturulan düğümler, platformun sistem kaynaklarını paylaşır.

ANKR nasıl bir Coin?

Ankr, daha özel ve güvenli merkezi olmayan internet olan Web3’ün geliştirilmesi konusundaki çalışmalarının bir parçası olarak daha fazla blok zinciri protokolünü desteklemeyi amaçlıyor. ANKR’de blok zinciri düğümlerini barındırmak, herhangi bir merkezileştirme sorununu ve tek hata noktasını ortadan kaldırır.

ANKR Coin en yüksek kaçı gördü?

Ankr, $0,23 ile tüm zamanların en yüksek değerinin %67,22 altında. Güncel dolaşımdaki arz 8.162.899.377,792 ANKR.

ANKR kaç TL olur?

Güçlü kripto para borsalarında ortalama Ankr fiyatı 0,0817 USD’dir. 1 Ankr Türk Lirası bazında ise 0,00 TL değerine sahiptir.

Son Dakika Ankr Fiyatı

Ankr (ANKR) 0,00 TL
Ankr (ANKR) Piyasa Değeri 664.649.600,00 Dolar

ANKR ne iş yapar?

Ankr, 2017 yılında, merkezi olmayan internet olarak da bilinen Web3’ün geliştirilmesi için CEO Chandler Song tarafından kuruldu. Ankr, staking ve dApp geliştirmeyi sağlayan DeFi platformuna sahip blockchain tabanlı cross-chain alt yapısıdır.

ANKR ne işe yarar?

ANKR, blokzincir üzerindeki düğümlerini ekonomik şekilde barındırma hizmeti vermek amacıyla kurulmuş bir protokoldür. Ağın token’ı ANKR’dır.

ANKR TRY ne zaman çıktı?

Ankr Coin Mayıs 2018’de çıkmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector