Axess Chip Para Hangi Marketlerde Geçer?

Axess Chip Para Geçen Yapı Marketleri ; Yapı marketi olarak en çok chip-para kazanabileceğiniz 2 mağaza bulunur ;Koçtaş ve Praktiker.
Axess Chip Para Geçen Marketler ve Restoranlar

 • CarrefourSA.
 • Migros.
 • Bizim Toptan.
 • Özdilek Hipermarket.
 • Kiva.
 • Metro.
 • MonoChrome.
 • Günaydın SteakHouse.
 • A101 chip para geçiyor mu?

  Kampanya detayları: 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında A101.com.tr ‘den yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para ödülü harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir.

  Axess Chip Para migrosta geçiyor mu?

  Akbank Chip Para Kullanımı

  Akbank Chip Para, Akbank üyesi olan marketlerde geçmiyor. Migros ve şok marketleri basta olmak üzere hiçbir mağazada geçmiyor.

  Axess chip para nerelerde geçerli?

  Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde biriken chip para puanları kullanılabilmektedir. Axess üyesi olan yerlerde, pos cihazından yapılan işlemlerde kartta biriken chip paralar kullanılabiliyor.

  Akbank chip para nereden öğrenilir?

  “INTERNET”yazıp, 8885’e sms göndererek tüm bireysel banka/kredi ve ek kartlarınız için. “INTERNET”yazıp, boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesi ile 8885’e sms göndererek ilettiğiniz kartınız için. 444 25 25’i arayarak tüm veya istediğiniz kartlarınız için.

  1 chip para kaç TL?

  Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanırsınız. Kazandığınız chip-para’larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir. Axess’ten Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, rahat edin!

  You might be interested:  Paparaya Para Transferi Nasıl Yapılır?

  Axess Chip para nasıl harcanır?

  Axess kartınızda biriken Chip-para’yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip-paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip-parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

  Axess Chip para Trendyolda kullanılır mı?

  Trendyol alışverişinde 20 TL kaybolmayan chip-para. ​Akbank Kart veya Neo ile yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinde kazanma fırsatını kaçırma.

  Migros’ta hangi kart puan kullanılır?

  Migros’un müşterilerine sunduğu Money kart ile her harcamanızda puan biriktirebilir, biriken puanlarınızı alışverişler de kullanabilirsiniz. Market ayrıca bankalar ile anlaşması doğrultusunda banka ve kredi kartlarında biriken puanlar ile de alışveriş yapmanıza olanak tanımaktadır.

  Chip-para internette kullanılır mı?

  Chip-para ile öde özelliği internet alışverişleri de dahil olmak üzere tüm dönem içerisindeki harcamalarda peşin satış ve faizsiz taksitli işlem tipleri için geçerlidir.

  Axess Chip-para sıfırlanır mı?

  Axess’te artık yepyeni bir dönem başlıyor ve kazanılan chip-paralar kaybolmuyor! Kampanyalarımızı yakından takip ederek dilediğine katılabilir; chip-paraları anında kazanıp, kazandığın chip-paraları biriktirebilir ve zaman kısıtı olmaksızın biriktirdiğin chip-paralarla hayallerini gerçekleştirebilirsin.

  Akbank chip-para hesaba aktarma nasıl yapılır?

  Akbank kartlarınızdaki chip-paranızı diğer Akbank kartlarınıza aktarabilirsiniz.

  Bunun için:

  1. Axess Mobil üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz,
  2. Akbank Mobil üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz,
  3. 444 25 25’i arayıp müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

  Akbank chip-para veriyor mu?

  Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kampanyadan sadece 1 defa yararlanılabilir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir.

  Akbank chip-para kaç TL?

  Bir müşteri kampanya kapsamında bir takvim ayı içerisinde en fazla 100 TL, toplam 1200 TL’ye varan chip-para kazanabilecektir. Kampanya kapsamında ilk ay 28 Mayıs – 30 Haziran 2021 olarak belirlenmiş olup, Temmuz 2021 – Mayıs 2022 arasındaki dönemde kampanya koşulları takvim ayı bazında belirlenmiştir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector