Axess Gold Chip Para Nerede Kullanılır?

Axess Chip Para Geçen Akaryakıt İstasyonları

 • Shell.
 • Aygaz.
 • Opet.
 • BP.
 • Petrol Ofisi.
 • Axess chip para nerelerde kullanılır?

  Biriktirdiğiniz Chip-para’larınızı, axess işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Axess üye firmalarından alışveriş yaparken o mağazanın uyguladığı Chip-para oranlarını öğrenebilirsiniz.

  A101 de chip para gecer mi?

  Kampanya detayları: 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında A101.com.tr ‘den yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para ödülü harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir.

  Axess Chip para internet alışverişinde nasıl kullanılır?

  “Chip-para ile öde” özelliğini kullanabilmek için tek yapmanız gereken Axess Mobil ve Akbank Mobil’de, Axess kredi kartınızın dönem içi harcamalarınızın yanında yer alan chip-para ile öde butonuna dokunmak.

  Axess Chip para Trendyolda kullanılır mı?

  Trendyol alışverişinde 20 TL kaybolmayan chip-para. ​Akbank Kart veya Neo ile yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinde kazanma fırsatını kaçırma.

  Akbank hediye chip para nerede kullanılır?

  Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde biriken chip para puanları kullanılabilmektedir. Axess üyesi olan yerlerde, pos cihazından yapılan işlemlerde kartta biriken chip paralar kullanılabiliyor.

  Chip para nasıl kullanılır?

  Axess kartınızda biriken Chip-para’yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip-paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip-parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

  You might be interested:  Paparaya Para Yükleme Ne Kadar Sürer?

  Akbank chip para nereden öğrenilir?

  “INTERNET”yazıp, 8885’e sms göndererek tüm bireysel banka/kredi ve ek kartlarınız için. “INTERNET”yazıp, boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesi ile 8885’e sms göndererek ilettiğiniz kartınız için. 444 25 25’i arayarak tüm veya istediğiniz kartlarınız için.

  Axess Chip para Migrosta geçerli mi?

  Akbank Chip Para Kullanımı

  Akbank Chip Para, Akbank üyesi olan marketlerde geçmiyor. Migros ve şok marketleri basta olmak üzere hiçbir mağazada geçmiyor.

  Kredi kartı puanı internet alışverişinde kullanılır mı?

  Kredi kartınızı internet sitelerinden alışveriş yaparken kullandığınızda, internet sitesi bankanızla uyumlu ise puan kazanabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde, internet sitesi bankanızla uyumlu ise kazandığınız puanları harcayarak da alışveriş yapabilirsiniz.

  Akbank chip para hesaba aktarılır mı?

  Akbank kartlarınızdaki chip-paranızı diğer Akbank kartlarınıza aktarabilirsiniz. Ayrı ayrı harcaması bazen zor olabiliyor. Ayrıca kredi kartı ile peşin yapılan ödemeleri de chip-para ile ödeyebiliyorsunuz.

  250 chip para kaç TL?

  Kampanyadan sadece ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler yararlanabilir. Kampanya boyunca 500 TL ve üzeri her harcamaya 50 TL, toplamda 250 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

  Trendyol kapıda ödeme nasıl yapılır?

  Milyonlarca müşteri ağına sahip olan Trendyol’da kapıda ödeme seçeneği mevcut değildir. Trendyol’dan yapılan alışverişlerde yalnızca kredi kartı ve ya banka kartı ile ödeme seçenekleri bulunuyor. Trendyol, kartla ödemelerde kart bilgilerinin çalınmaması için güvenliği t3D Secure sistemi ile sağlıyor.

  Hepsiburada Axess chip para nasıl kullanılır?

  Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Axess Chip ve Bonus paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz. Kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanmak için, ödeme adımında kart bilgilerinizi girdikten sonra ‘Kart puanınızı kullanın’ kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector