Bahar Candan Nasıl Para Kazanıyor?

Kazancı hakkında da bilgi veren Bahar Candan, ‘Düzenli DJ’lik yapıyoruz oradan da aylık ciddi para alıyoruz…’Dondurma’ şarkımdan da çok para kazandım. 400 bin TL’den fazla para kazanmışımdır o şarkımla… Bizim üç dükkanımız var. İkisinin geliri ablama, birinin geliri babama gidiyor.

Bahar Candan nasıl bu kadar zengin?

Bahar Candan yaklaşım 1.5 yıl önce yaptığı ‘Dondurma’ adlı parçadan halen para kazanmayı sürdürdüğünü de açıkladı ve Dondurma şarkısından 400 binden fazla para kazandığını açıkladı. Bahar Candan, ‘Ben 18 yaşıma bastığım yaz her gün çalıştım. Beni herkes tanıyor.

Dr Hakan Candan kimdir?

Baba Hakan Candan, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi’nde Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı Başkanı. Facebook sayfasında siyasi görüşünü ‘muhafazakar’ olarak belirten ve Karamanlı olan Hakan Candan, aynı zamanda Karaman Gündem adlı yerel gazetede köşe yazıyor.

Bahar Candan anne babası kim?

Dr. Hakan Candan, bir üniversitede Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi dersleri veriyor. Kentleşme üzerine dersler veren Hakan Candan, kızlarının çok zeki olduğuna dair bir açıklamada bulunmuştu Babasının yanı sıra Bahar Candan’ın annesinin de akademisyen olduğu söylenmektedir.

Bahar Candan ne kadar kazanıyor?

‘Al Sana Haber’ programında yorumcu koltuğunda oturan Candan aylık gelirini açıkladı. Aylık gelirinin 160 bin TL’den fazla olduğunu söyleyen Candan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ‘Benim kredi kartım ve kendime ait hesabım yoktu. Para ne bilmezdim.

You might be interested:  Para Basarsak Ne Olur?

Nihal Candan bu kadar parayı nereden buluyor?

‘Bizim üç dükkânımız var. İkisinin geliri ablama, birinin geliri babama gidiyor. Babamın kredi kartını kullanıyorum, ablam da bana nakit veriyor…’ ‘Düzenli DJ’lik yapıyoruz oradan da aylık ciddi para alıyoruz…’Dondurma’ şarkımdan da çok para kazandım. 400 bin TL’den fazla para kazanmışımdır o şarkımla…’

Bahar Candan’ın mesleği ne?

Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın ortanca kızı olan Bahar Candan, lisansını hukuk bölümünde sürdürüyor. Yürüyüşü, konuşma şekliyle taklitleri yapılan Bahar Candan, sosyal medya üzerinden yaptığı iddialı paylaşımlarla gündemde kalmayı başarıyor.

Bahar Candan ailesi nereli?

Bahar Candan 17 Şubat 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Mersinli olan Bahar Candan ablası Nihal Candan gibi otelde kalıyor. Katıldığı moda programlarıyla tanınsa da hukuk alanında eğitim alan Bahar Candan, Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın ortanca kızıdır.

Bahar Candan aslen nereli?

İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da doğdu. Bahar Candan aslen Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın ortanca kızı, Nihal Candan’ın ise kız kardeşidir.

Bahar Candan’ın annesi babası ne iş yapıyor?

Candan’ın babasının da akademisyen olduğu ortaya çıktı. Bahar Candan’ın babası Hakan Candan, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ile Kentleşme üzerine dersler veriyor. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan, aynı zamanda yerel gazetede köşe yazıları da yazıyor. Öte yandan Candan’ın annesinin de akademisyen olduğu biliniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector