Binance Nasıl Para Yatırabilirim?

Binance’e para yatırmak isteyen bir yatırımcının önünde iki farklı para yatırma seçeneği mevcut. İlk seçenek kredi kartıyla kripto para alma seçeneği. İkinci seçenek ise TrBinance’e de kaydolup, banka aracılığıyla TrBinance’e Türk Lirası göndermek.

Binance hangi banka ile çalışıyor?

Yatırma seçeneği ile Binance hesabınıza para yatırıyorsunuz. Bu yatırma işlemi havale ya da EFT olarak gerçekleşebiliyor. BinanceTR’nin anlaşmalı olduğu iki banka mevcut. Bunlar Ziraat Bankası ve Vakıf Bankası olarak karşımıza çıkıyor.

Binance global para yatırma nasıl yapılır?

Binance Globale Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

 1. Adım: TrBinance Hesabınıza Giriş Yapın.
 2. Adım: Cüzdanınızda TRY Seçeneğini Bulun.
 3. 3. Adım: Yeşil Yatırma Butonuna Tıklayın.
 4. Adım: Para Göndereceğiniz Bankayı Seçin.
 5. Adım: Hesabınıza Yatırdığınız Parayla USDT Alın.
 6. Adım: Binance Hesabınızda USDT Ağını Seçin.

Binanceden hangi bankaya para yatırılır?

TrBinance kullanıcılarına para çekerken iki tane seçenek sunuyor. Banka üzerinden havale ve EFT. Ancak havale sadece Ziraat Bankası ve VakıfBank kullanıcıları için geçerli. Bu bankalara havale yapılabildiği için de 7/24 banka hesabınıza para çekebiliyorsunuz.

Binance ye komisyonsuz nasıl para yatırılır?

Binance Para Yatırma

 1. Binance TR mobil uygulamasını indirin.
 2. Cüzdan sekmesinden Yatırma butonuna tıklayın.
 3. 3. Para yatırma seçeneklerinden TRY’yi seçin.
 4. Size uygun banka firmasını işaretleyin.
 5. Binance TR banka IBAN numarasına yatırım yapın.
 6. Binance Global hesabınıza giriş yapın.
 7. Cüzdan butonuna tıklayın.
You might be interested:  Hızlı Cevap: Youtube Den Para Nasil Kazanilir?

Binance tr’den Binance nasıl para yatırılır?

“Binance TR hesabınıza giriş yapın” butonuna (2) tıklarsanız, Binance TR hesabınıza giriş yaptıktan sonra Cüzdan > Bakiyeler > Binance Transfer sekmesinden Binance Global (binance.com) ve Binance TR (trbinance.com) hesaplarınızı birbirine bağlayabilirsiniz.

Binance para yatırma nasıl yapılır 2021?

Yatırma işlemini destekleyen bir ATM kullanarak bir banka hesabına nakit ya da çek yatırmak da mümkündür. Binance P2P’de ATM’ye nakit yatırarak kripto para almak ya da satmak için ‘Bankaya Nakit Yatır’ı seçin. ATM’den yatırılan nakitler hemen ya da bir iş günü içinde karşı tarafa ulaşır.

Bitcoine nasil para yatirilir?

Hesabınızda herhangi bir kripto para veya TRY bulunmuyorsa ‘Para Yatırma/çekme’ bölümüne tıklayın. Bulunuyorsa bu adımı atlayabilirsiniz. TRY Yatırma bölümünden yatırmak istediğiniz miktarı yazın ve ‘Bildirim Gönder’ butonuna tıklayarak onay kutucuklarını doldurun. Devam butonuna tıklayınız.

Binance çekim adresine ne yazılır?

6.2. seçeneğine tıklayın. 6.3. Coin ve ağ seçimini yapın. Ardından adres etiketi, adres ve memo bilgilerini girin. Adres etiketi, kolayca hatırlamanız için her bir çekim adresine verebileceğiniz özel bir addır.

Binance mi Binance tr mi?

Binance, global bir borsa olduğu için yüzlerce çeşit kripto para birimi bulunuyor. Ancak TrBinance için bu geçerli bir durum değil. Kripto para çeşidi, Binance Global’e göre oldukça az. Bu sebepten ötürü, yatırım portföyünüzü çeşitlendirmek istiyorsanız Binance’i kullanmalısınız.

Binance tr para yatırma ne zaman hesaba geçer?

Vakıfbank, Akbank ve Ziraat Bankası ile Havale işlemi yaparak 7/24, diğer tüm bankalardan EFT işlemi ile mesai saatleri içerisinde hesabınıza ücret ödemeden Türk Lirası yatırabilir veya çekebilirsiniz.

Binance tr komisyon kesiyor mu?

Alım satım komisyonlarınızı ödemek için BNB (Binance Coin) kullanmazsanız, her alım satım işleminden %0,1 standart komisyon alınır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector