Binance Papara Nasıl Para Çekilir?

Papara aracılığıyla Binance hesabınızdaki Türk Lirasını 7 gün 24 saat çekebilirsiniz. Bunun için Cüzdan > Spot Cüzdanı (Yatırma & Çekme) sekmesine tıklayın. Açılan “Ana Hesap” ekranının sağ üst köşesindeki “Çekme” düğmesine tıklayarak “Para Çekme” ekranına ulaşabilirsiniz.

Binance daki parayı nasıl çekerim?

Bu adımı tamamladıktan sonra ikinci adıma geçelim.

  1. 2.Adım: Cüzdan Butonuna Tıklayın.
  2. 3.Adım: Transfer Butonuna Tıklayın.
  3. 4.Adım: Alıcı Bölümünden Binance TR’yi Seçin.
  4. 5.Adım: USDT’leri Bozdurup Türk Lirası Yapın.
  5. 6.Adım: Cüzdanınızda TRY’yi Seçip Çekme Butonuna Tıklayın.

Binance neden para çekilmiyor?

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, tüm para çekme işlemlerini askıya aldığını bildirdi. Binance, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ‘Büyük bir birikme nedeniyle tüm kripto para çekme işlemlerini geçici olarak devre dışı bıraktık.

Binance de Papara yasak mı?

Bu nedenle, Binance.com üzerinde Ininal ve Papara firmaları aracılığıyla TRY yatırma ve çekme işlemlerinin 29 Nisan 2021 14:00 saatinden itibaren yapılamayacağını üzülerek bildirmek isteriz.

Binancede Papara kalktı mı?

Binance’da papara ile yatırma ve çekim işlemleri kalktı. Önce binance global hesabı açıp, bu hesap ile binancetr ye bağlanıp, binancetr ye bankadan eft ile yatırma işlemi yapmaniz gerekiyor.

Binance tr para çekme hangi banka?

TrBinance kullanıcılarına para çekerken iki tane seçenek sunuyor. Banka üzerinden havale ve EFT. Ancak havale sadece Ziraat Bankası ve VakıfBank kullanıcıları için geçerli. Bu bankalara havale yapılabildiği için de 7/24 banka hesabınıza para çekebiliyorsunuz.

You might be interested:  Hangi Işte Çok Para Var?

Binance para çekme kaç günde gelir?

Para çekme işlemini 7/24 yapabiliyorsunuz ve herhangi bir biçimde mesai saatlerini beklemeniz gerekmiyor. Hafta sonları yaptığınız para çekme işlemleri de gün içerisinde gerçekleşiyor. Çoğu durumda, en fazla 15-20 dakika içerisinde Binance TR üzerindeki bakiyeniz banka hesabınıza iletilmiş oluyor.

Binance hangi banka ile çalışıyor?

İlki Ziraat Bankası ikincisi VakıfBank ve son olarak da Diğer Bankalar seçeneği. Bu noktada bilmeniz gereken şey ise Ziraat Bankası ya da VakıfBank üzerinde kendi adınıza açtığınız bir hesap varsa 7 gün 24 saat Binance’e para yatırabilirsiniz.

Binance Alım Satım neden askıya alındı?

Kullanıcılarını korumak için Binance, yetersiz likidite ve GYEN’in fiyatındaki anormal dalgalanma sebebiyle 12/05/2021 günü saat 14.15 (TSİ) itibarıyla tüm GYEN işlem çiftlerinde alım satımı askıya almıştır.

Binance para çekme tıkanık ne demek?

Bu işlem, blockchain ağına bağlı olarak farklılık gösterir. Blockchain ağı işlemin zaten onaylandığını gösteriyorsa, fonlarınız başarıyla dışarıya transfer edilmiş demektir ve bu konuda başkaca bir yardım sunamayız. Bu durumda yardım için varış adresinin sahibi/destek ekibi ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

Binance çekim işlemi ne zaman açılacak?

Değerli kullanıcılarımız, Kripto para çekme işlemleri yeniden başlatılmıştır. Sabrınız için teşekkür eder, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Binance son olarak TSİ 17.50’de yaptığı açıklamada ‘Kripto para çekme işlemleri yeniden başlatılmıştır.

Papara kripto yasaklandı mı?

PAPARA YASAKLANDI MI? Resmî Gazete’de yayımlanan Merkez Bankası yönetmeliğine göre Papara ile kripto para alım satımları hakkında karar alındı. Yönetmeliğin 4. maddesi kripto para borsaları ile bankalar arasındaki para transferlerini yasaklıyor.

Papara artık kullanılmayacak mı?

Merkez Bankası’nın ödemelerde kripto varlıkların kullanılmamasına dair yönetmeliği Resmi Gazete’de yayımlandı. ‘Kripto varlıklar, ödemelerde doğrudan veya dolaylı şekilde kullanılamaz’ ifadelerinin yer aldığı yönetmeliğin 30 Nisan 2021 tarihinde yürürlüğe gireceği açıklandı.

You might be interested:  FAQ: Tahvilden Nasıl Para Kazanılır?

Papara Türkiye’de yasak mı?

Düzenlemeye göre 30 Nisan’dan sonra, aralarında “BPN”, “Hızlıöde”, “Hızlıpara”, “Papara”, “Turkcell Elektronik Para”, “Vodafone Elektronik Para” gibi şirketlerin bulunduğu 22 elektronik ödeme kuruluşuna, elektronik para alım – satımı ve bulundurma yasağı geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector