Binance Para Yatırma Nasıl Yapılır Mobil?

Adım: Bankanızın Mobil Uygulamasında IBAN Numarasını Girin Bankamızı seçtikten sonra Binance TR’ye para yatırmak için, Binance TR’nin hesap adını ve IBAN numarasını kopyalamamız lazım. Bunları kopyaladıktan sonra, gönderim yapacağımız bankanın mobil uygulamasına giriyoruz ve devam ediyoruz.
TRY’yi seçtkikten sonra karşınıza çıkan ekran ise bu. Bu ekranda iki seçenek ile karşılaşıyorsunuz, yatırma ve çekme. Yatırma seçeneği ile Binance hesabınıza para yatırıyorsunuz. Bu yatırma işlemi havale ya da EFT olarak gerçekleşebiliyor.

Binance para nasıl yatırılır Mobil?

Adım: TrBinance Hesabınıza Giriş Yapın

Ardından mobil uygulama ile giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ tarafından bulunan cüzdan butonuna tıklayıp, TRY’yi seçmeniz gerekiyor. TRY’yi seçtikten sonra da karşınıza çıkan sayfanın sol tarafında bulunan yeşil ‘Yatırma’ butonuna tıklamalısınız.

Binance a nasıl para yüklenir?

Adım adım Binance TR hesabına para yükleme

İlk olarak buraya tıklayarak BinanceTR’nin ana sayfasına gidin ve gerekli güvenlik adımlarını geçerek siteye giriş sağlayın. Bu aşamada sol üstte yer alan panelde, Yatırma butonuna tıklayarak hesabınıza para yatırabileceğiniz sekmeye gidelim.

Binance Globala nasıl para yatırılır?

Binance Globale Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

  1. Adım: TrBinance Hesabınıza Giriş Yapın.
  2. Adım: Cüzdanınızda TRY Seçeneğini Bulun.
  3. 3. Adım: Yeşil Yatırma Butonuna Tıklayın.
  4. Adım: Para Göndereceğiniz Bankayı Seçin.
  5. Adım: Hesabınıza Yatırdığınız Parayla USDT Alın.
  6. Adım: Binance Hesabınızda USDT Ağını Seçin.
You might be interested:  2. Cocuga Ne Kadar Para 2020?

Binance tr’ye para nasıl atılır?

Önce Binance ile Binance TR hesaplarınızı birbirine bağlamalısınız. Daha sonra Fonlama yazan bölüme tıklayıp, bunun yerine Binance TR’yi seçmelisiniz. Ardından da Binance TR hesabınıza kaç tane USDT göndermek istiyorsanız miktar bölümüne yazıp “transfer” butonuna tıklayacaksınız.

Binance tr’den Binance nasıl para yatırılır?

“Binance TR hesabınıza giriş yapın” butonuna (2) tıklarsanız, Binance TR hesabınıza giriş yaptıktan sonra Cüzdan > Bakiyeler > Binance Transfer sekmesinden Binance Global (binance.com) ve Binance TR (trbinance.com) hesaplarınızı birbirine bağlayabilirsiniz.

Binance ye nasıl para yatırılır 2021?

Yatırma işlemini destekleyen bir ATM kullanarak bir banka hesabına nakit ya da çek yatırmak da mümkündür. Binance P2P’de ATM’ye nakit yatırarak kripto para almak ya da satmak için ‘Bankaya Nakit Yatır’ı seçin. ATM’den yatırılan nakitler hemen ya da bir iş günü içinde karşı tarafa ulaşır.

Binance mi Binance tr mi?

Binance, global bir borsa olduğu için yüzlerce çeşit kripto para birimi bulunuyor. Ancak TrBinance için bu geçerli bir durum değil. Kripto para çeşidi, Binance Global’e göre oldukça az. Bu sebepten ötürü, yatırım portföyünüzü çeşitlendirmek istiyorsanız Binance’i kullanmalısınız.

Bitcoine nasil para yatirilir?

Hesabınızda herhangi bir kripto para veya TRY bulunmuyorsa ‘Para Yatırma/çekme’ bölümüne tıklayın. Bulunuyorsa bu adımı atlayabilirsiniz. TRY Yatırma bölümünden yatırmak istediğiniz miktarı yazın ve ‘Bildirim Gönder’ butonuna tıklayarak onay kutucuklarını doldurun. Devam butonuna tıklayınız.

Binance hangi kartlar geçerli?

Kripto almak için bir banka kartı kullanırsam, desteklenen ödeme yöntemleri nelerdir? Binance Visa ve Mastercard ile yapılan ödemeleri desteklemektedir. Visa, Avrupa Ekonomik Alanı (AEA) ülkeleri, Rusya, Ukrayna ve Birleşik Krallık’taki kart sahiplerinden kabul edilmektedir.

Binance TR EFT ne zaman hesaba geçer?

Vakıfbank, Akbank ve Ziraat Bankası ile Havale işlemi yaparak 7/24, diğer tüm bankalardan EFT işlemi ile mesai saatleri içerisinde hesabınıza ücret ödemeden Türk Lirası yatırabilir veya çekebilirsiniz.

You might be interested:  Binance Para Yatırma Nasıl?

Binance tr’den hangi banka hesabına para çekme?

TrBinance kullanıcılarına para çekerken iki tane seçenek sunuyor. Banka üzerinden havale ve EFT. Ancak havale sadece Ziraat Bankası ve VakıfBank kullanıcıları için geçerli. Bu bankalara havale yapılabildiği için de 7/24 banka hesabınıza para çekebiliyorsunuz.

Binance çekim adresine ne yazılır?

6.2. seçeneğine tıklayın. 6.3. Coin ve ağ seçimini yapın. Ardından adres etiketi, adres ve memo bilgilerini girin. Adres etiketi, kolayca hatırlamanız için her bir çekim adresine verebileceğiniz özel bir addır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector