Cebe Para Gönderme Nasıl Çekilir?

Cebe havale nasıl çekilir? Cebe havale işlemi yapıldığında paranın gönderildiği kişiye güvenlik kodunun yazılı olduğu bir mesaj gönderilir. Alıcı mesajı aldıktan sonra 24 saat içinde herhangi bir ATM’ye giderek parayı çekebilir. Bunun için ATM’nin “Kartsız İşlem> Para Çekme> Cebe Havale Para Çekme” menüsüne;
Alıcı herhangi bir Yapı Kredi ATM’sinin Kartsız İşlemler Menüsü’nden TCKN, göndericinin cep telefonu numarası, alıcının cep telefonu numarası, alıcının cep telefonuna gelen mesajdaki güvenlik kodu ve gönderilen tutarı tuşlayarak parayı kolayca çekebilir.

Cebe havale gelen para nasıl çekilir?

Alıcının, cebe havale sonucu gelen parayı çekebilmesi için; gönderenin cep telefonu numarası, kendi cep telefonu numarası, kendi kimlik numarasını, gönderilen paranın tam olarak tutar bilgisini ve kendisine iletilen tek kullanımlık şifre bilgisini ATM’e girmesi gerekmektedir.

Telefon numarasına gelen para nasıl çekilir?

CepBank ile gelen paramı ATM’den nasıl çekebilirim?

  1. ATM’de kartsız işlemler menüsü açılır.
  2. Para çekme bölümüne girilir.
  3. “CepBank ile para çekme” bölümüne girilir.
  4. Ekranda göreceğiniz “Gönderen kişinin cep telefon numarası” yazan alana size para gönderen kişinin sistemde kayıtlı telefon numarası bilgisi girilir.

CepBank her bankadan çekilir mi?

Para gönderdiğiniz kişi gönderdiğiniz parayı Türkiye’nin her yerinde tüm Garanti BBVA ATM’lerinde çekebilir. Dilerseniz para gönderme işleminizi Garanti BBVA Mobil / Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya ATM’lerden ya da cep telefonunuzdan sadece bir kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz.

You might be interested:  Papara Karta Hangi Bankalardan Para Yüklenir?

Numaraya havale nasıl yapılır?

Cepbank para gönderimi yapabilmek için, kişilerin banka hesabı olmasına gerek yoktur. Kişilerin kendi cep telefon numarası girilerek para gönderimi direkt olarak cep telefonuna yapılabiliyor. Cep telefonuna gönderilen ödemeyle birlikte, para gönderilen kişilerin telefonuna bir mesaj kodu gidiyor.

Cebe Havale ne zaman hesaba geçer?

7 gün 24 saat Cebe Para Gönderme işlemini yapabilirsiniz. Alıcının Cebe Para Gönder ile gönderilen tutarı 24 saat içerisinde ATM den çekmemesi durumunda gönderilen tutar göndericinin hesabına iade edilir, para gönderirken masraf tahsil edilmesi durumunda alınan masraf iade edilmez.

ATM’den telefonla nasıl para çekilir?

Hesabınızdan QR Kod ile para çekmek için;

  1. Yapı Kredi Mobil’e giriş yaptıktan sonra anasayfada bulunan ‘Para Çek/Yatır’ butonuna basın.
  2. Para çekeceğiniz hesabınızı/kartınızı ve tutarı seçin.
  3. ATM ekranındaki QR Kodu, Yapı Kredi Mobil ekranında açılan kameraya okutun ve ATM’den paranızı alın.

Ziraat Bankası para Çekme nasıl yapılır?

ATM’den nasıl kartsız para çekme işlemi yapabilirim? ATM’de kartsız işlem menüsüne girilir. Sistemde kayıtlı cep telefonu numarası ve TCKN girilir. Ekranda mevcut Bankkart’lar listelenir ve işlem yapılacak kart seçilip, kartın şifresi girildikten sonra müşterinin cep telefonuna SMS ile şifre gönderilir.

Paycell den telefona gelen para nasıl çekilir?

Detaylı Bilgi

  1. Paycell Kart’ın ile banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden para çekilebilir.
  2. Kart kayıp/çalıntı, itiraz ve bakiye iade işlemleri için 0850 622 60 60’ı arayabilirsiniz.
  3. Kart bakiyenizden yıllık 500 TL’ye kadar iade talebinde bulunabilirsiniz.

ATM’den CepBank yapılır mı?

ATM’den cep telefonuna para gönderme işlemi nasıl yapılır? Mobil Şube’ye eklenen GSM Numarasına Para Transferi menüsü ile, dilediğiniz kişiye 7 gün 24 saat para gönderebilirsiniz. Gönderilen para tüm ATM’lerden kart kullanmadan kolayca çekilebilir.

You might be interested:  Sık sorulan: Askeri Para Cezası Nereye Ödenir?

CepBank ile en fazla ne kadar para gönderilir?

Cep Telefonuna Para Gönderin!

İşlem Limitleri TL Alt Limit TL Üst Limit
Günlük Gönderim 10 TL 1.000 TL
Haftalık Gönderim 10 TL 2.000 TL
Aylık Gönderim 10 TL 3.000 TL

Hesaptan Cebe havale Nedir?

ATM, İnternet ve Mobil Şubelerimiz aracılığı ile para gönderme işlemi yapılabilmektedir. Para göndermek istediğiniz kişinin TC kimlik numarasını, telefon numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı “Hesaptan Cebe” menüsünden giriş yapılarak gönderim yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector