Cep Numarasına Gönderilen Para Nasıl Çekilir?

Cebe Gelen Para Nasıl Çekilir? Denizbank müşterisi tarafından cep telefonu numarasına gönderilen paranın çekilebilmesi için mutlaka ATM’ye gidilmesi gerekir. Transfer sonrası cep telefonuna gelen SMS’in içerisindeki referans kodu ile birlikte ATM’ye gidildikten sonra Kartsız İşlemler > Cebe Havale adımı takip edilmelidir.
Alıcı herhangi bir Yapı Kredi ATM’sinin Kartsız İşlemler Menüsü’nden TCKN, göndericinin cep telefonu numarası, alıcının cep telefonu numarası, alıcının cep telefonuna gelen mesajdaki güvenlik kodu ve gönderilen tutarı tuşlayarak parayı kolayca çekebilir.

Cebe gönderilen para nasıl çekilir?

Alıcının, cebe havale sonucu gelen parayı çekebilmesi için; gönderenin cep telefonu numarası, kendi cep telefonu numarası, kendi kimlik numarasını, gönderilen paranın tam olarak tutar bilgisini ve kendisine iletilen tek kullanımlık şifre bilgisini ATM’e girmesi gerekmektedir.

CepBank ile para nasıl çekilir?

Gönderilen Parayı Çekme En yakın Garanti Paramatik’e giderek, kart kullanmadan sadece 1.’GİRİŞ’tuşuna basın, Ana menüden 2.’CepBank Para Çekme’ adımını seçin, Gönderenin cep telefon numarasını, 3. kendi cep telefon numaranızı, 4.gönderilen tutarı(gönderenden öğrenebilirsiniz) 5. kısa mesajda yer alan şifreyi girerek,

ATM’den telefonla nasıl para çekilir?

Hesabınızdan QR Kod ile para çekmek için;

  1. Yapı Kredi Mobil’e giriş yaptıktan sonra anasayfada bulunan ‘Para Çek/Yatır’ butonuna basın.
  2. Para çekeceğiniz hesabınızı/kartınızı ve tutarı seçin.
  3. ATM ekranındaki QR Kodu, Yapı Kredi Mobil ekranında açılan kameraya okutun ve ATM’den paranızı alın.
You might be interested:  Adli Para Cezası Hangi Suçlarda Verilir?

CepBank her bankadan çekilir mi?

Para gönderdiğiniz kişi gönderdiğiniz parayı Türkiye’nin her yerinde tüm Garanti BBVA ATM’lerinde çekebilir. Dilerseniz para gönderme işleminizi Garanti BBVA Mobil / Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya ATM’lerden ya da cep telefonunuzdan sadece bir kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz.

Cepbank 24 saat içinde çekilmezse ne olur?

Gönderilen para, alıcı tarafından 24 saat içinde çekilmezse ya da 3 kere üst üste yanlış tutar veya referans numarası girilerek çekilmeye çalışılırsa, gönderdiğiniz tutar işlem ücreti ile birlikte hesabınıza iade edilir.

Cebe Havale ne zaman hesaba geçer?

7 gün 24 saat Cebe Para Gönderme işlemini yapabilirsiniz. Alıcının Cebe Para Gönder ile gönderilen tutarı 24 saat içerisinde ATM den çekmemesi durumunda gönderilen tutar göndericinin hesabına iade edilir, para gönderirken masraf tahsil edilmesi durumunda alınan masraf iade edilmez.

ATM’den CepBank nasıl yapılır?

Para Transferleri menüsünün altında yer alan GSM Numarasına menüsü seçillir. Cep numarası yazılarak para transferi işlemi gerçekleştirilir. Kuveyt Türk müşterisi olsun olmasın herhangi bir cep telefonu numarası, alıcının adı soyadı ve tutar bilgilerini girerek işlem sonlandırılır.

Telefon ile para nasıl çekilir?

Paranın çekileceği hesap ve tutar seçilir. ATM’deki «GİRİŞ» tuşuna basılarak, CEPTETEB ile Para Çekme menüsü seçilir. Uygulamada açılan ekrana ATM’deki QR kod okutulur. Uygulama ekranında tutar ve hesap bilgileri onaylanır.

ATM’den para çekme işlemi nasıl yapılır?

En yakın ATM’ye girin ve ATM ekranından kartsız işlemler menüsünü seçin. Kartsız işlemler menüsünü seçtikten sonra, telefonunuzdan ATM’den kartsız para çekme menüsünü bulun ve çekmek istediğiniz tutarı girin. Telefonunuzdan tüm işlemleri tamamladıktan sonra karşınıza bir karekod çıkacaktır.

Ziraat Bankası para Çekme nasıl yapılır?

ATM’den nasıl kartsız para çekme işlemi yapabilirim? ATM’de kartsız işlem menüsüne girilir. Sistemde kayıtlı cep telefonu numarası ve TCKN girilir. Ekranda mevcut Bankkart’lar listelenir ve işlem yapılacak kart seçilip, kartın şifresi girildikten sonra müşterinin cep telefonuna SMS ile şifre gönderilir.

You might be interested:  E-bebek Para Çeki Nasıl Kullanılır?

Kart olmadan bankadan nasıl para çekilir?

Tüm banka ya da ATM’lerde geçerli olmamakla birlikte ATM’den kartsız olarak para çekilebilen iki yol var:

  1. Karekod (QR) ile para çekme:
  2. Cep telefonuna gelen şifre ile para çekme:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector