Cep Telefonuna Gönderilen Para Nasıl Çekilir?

Cebe gönderilen para nasıl çekilir?

Alıcının, cebe havale sonucu gelen parayı çekebilmesi için; gönderenin cep telefonu numarası, kendi cep telefonu numarası, kendi kimlik numarasını, gönderilen paranın tam olarak tutar bilgisini ve kendisine iletilen tek kullanımlık şifre bilgisini ATM’e girmesi gerekmektedir.

Cebe gönderilen para nasıl iptal edilir?

Cebe Para Gönder işlemini İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ve Çağrı Merkezinden iptal edebilirsiniz. Göndericinin Cebe Para Gönder ile gönderdiği tutarı alıcı çekmeden iptal etmesi durumunda gönderilen tutar ve tahsil edilen masraf göndericinin hesabına iade edilir.

fastPay ile gönderilen para nasıl çekilir?

En yakın ATM’den 9 tuşuna basarak açılan ekrana şifreni gir, paranı anında çek.

 1. fastPay ana ekranında İşlemler menüsüne dokun.
 2. Karşına gelen sayfada Para Çek / İste.
 3. Açılan menüden Kartsız Para Çek’i seç.
 4. Para Çekme Şifresi Oluştur’a tıklayarak şifreni oluştur.
 5. Çekeceğin nakit tutarı gir.

Vakıfbank ATM para çekme nasıl yapılır?

Vakıfbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

 1. Kartsız para çekme işlemi için Vakıfbank mobil uygulamasını açınız.
 2. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “QR İşlemleri” bölümüne tıklayınız.
 3. Sonrasında internet şubesi giriş bilgilerinizi yazınız ve uygulamaya giriniz.
 4. Çıkan ekranda Para Çek/Yatır seçeneği görünecektir.
You might be interested:  Sık sorulan: Para Nasıl Parlatılır?

CepBank 24 saat içinde çekilmezse ne olur?

Gönderilen para, alıcı tarafından 24 saat içinde çekilmezse ya da 3 kere üst üste yanlış tutar veya referans numarası girilerek çekilmeye çalışılırsa, gönderdiğiniz tutar işlem ücreti ile birlikte hesabınıza iade edilir.

Cep bank nasıl çekilir?

En yakın Garanti BBVA ATM’ye giderek, kart kullanmadan sadece “GİRİŞ”tuşuna basın, Ana menüden ” CepBank Para Çekme ” adımını seçin, Gönderenin cep telefon numarasını, kendi cep telefon numaranızı, gönderilen tutarı(gönderenden öğrenebilirsiniz) ve kısa mesajda yer alan şifreyi girerek, parayı çekebilirsiniz.

Cebe Havale her Atm’den çekilir mi?

Cebe Havalede zaman kısıtlaması yoktur. 7 gün 24 saat Cebe Havale yapılabilir. Gönderilen tutarın 24 saat içerisinde çekilmemesi ya da alıcının gerekli bilgileri 3 kez yanlış girmesi durumunda tutar, göndericinin hesabına iade edilir. Cebe Havale ile gönderilen tutar sadece Yapı Kredi ATM ‘lerinden çekilebilir.

Cep no ya transfer nedir?

Bu yöntemler arasında yer alan cepbank, pek çok kişinin duyduğu bir para gönderme yöntemidir. Kişilerin kendi cep telefon numarası girilerek para gönderimi direkt olarak cep telefonuna yapılabiliyor. Cep telefonuna gönderilen ödemeyle birlikte, para gönderilen kişilerin telefonuna bir mesaj kodu gidiyor.

Para transferi nasıl iptal edilir Garanti Bankası?

Garanti Bankası ‘nın 444 0 333 numaralı ALO Garanti müşteri hizmetlerini arayarak yanlış yapılan eft işleminizin iptalini talep edebilirsiniz.

fastPay para çekme hangi banka?

Para Çekme Paranı çekmek için bir DenizBank ATM’si üzerinden 9’u tuşlayıp, fastPay ‘ de oluşturduğun bu şifreyi girmen yeterli.

fastPay ile en çok ne kadar para gönderilir?

ATM’den fastPay ‘le Para Gönderme Limitleri Aylık toplam 3.000 TL tutarında en fazla 6 adet işlem gerçekleştirebilecektir.

fastPay para keser mi?

Nakit kullanmadan ve sıra beklemeden, ödemelerini en hızlı ve en kolay şekilde yapmanı sağlayan fastPay ‘le artık dilediğin zaman dilediğin yerde cep telefonundan istediğin hesaba para transferlerini gerçekleştirebilir, uygun saatleri kovalamaktan vazgeçebilirsin.

You might be interested:  Bilişim Suçları Para Cezası Ne Kadar?

VakıfBank ATM den hangi işlemler yapılır?

Para çekme, para yatırma, para transferi, fatura ödemeleri, yatırım işlemleri, MEB ödemeleri, vergi ödemeleri, kredi başvurusu, kart şifresi alma, SIM kart bloke kaldırma ve diğer bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

VakıfBank ATM ne kadar para çekilir?

Nakit ihtiyaçlarınız için ATM ‘lerimizden günlük 5.000-TL’ye kadar ücretsiz para çekebilirsiniz. ATM ‘lerimiz üzerinden kartsız para yatırma işlemlerinizi adet ve tutar sınırı olmaksızın ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bankomat kart ve kredi kartı temassız ödeme limitiniz 120 TL’den 250 TL’ye çıkarılmıştır.

VakıfBank karta nasıl para yüklenir?

VakıfBank Worldcard’ınız ile faturasız hattınıza TL yükleme için;

 1. VakıfBank ATM’leri.
 2. İnternet Bankacılık.
 3. Mobil Bankacılık.
 4. 0850 222 0 724 Çağrı Merkezini kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector