Chip Para Ile Ne Alınır?

 • Chip-para ile öde özelliği kapsamında dönem içinde yer alan tüm harcamalarınızı Axess Mobil ve Akbank Mobil kanallarından birikmiş chip-para ile ödeyebilirsiniz.
 • Chip-para ile öde özelliği yabancı para cinsinden yapılan işlemlerde kullanılamamaktadır.
 • Axess Chip para Trendyolda kullanılır mı?

  Trendyol alışverişinde 20 TL kaybolmayan chip-para. ​Akbank Kart veya Neo ile yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinde kazanma fırsatını kaçırma.

  A101 de chip para gecer mi?

  Kampanya detayları: 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında A101.com.tr ‘den yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para ödülü harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir.

  Akbank chip para hangi mağazalarda kullanılır?

  Çip paralarınızı kullanacağınız evrede çeşitli markaların mağazalarında kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda akaryakıt istasyonları, restoranlar, marketler ve internet siteleri gibi alanlarda kullanabilme imkanınız bulunmaktadır.

  Axess Chip Para Geçen Akaryakıt İstasyonları

 • Shell.
 • Aygaz.
 • Opet.
 • BP.
 • Petrol Ofisi.
 • Akbank 50 TL chip para nasıl kullanılır?

  Axess kartınızda biriken Chip-para’yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip-paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip-parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

  You might be interested:  FAQ: Youtube'dan Ne Kadar Para Kazanılıyor?

  Chip para internette kullanılır mı?

  Axess karta özel bir kredi kartı puanı olan Chip-Para aşağıdaki internet sitelerinde kullanılabilir. Bu sitelerden alışveriş yaptığınızda alışverişinizin tamamını ya da bir kısmını Chip-Para ile ödeyebilirsiniz.

  Chip para çekilir mi?

  Alışverişinizde limitiniz yetersiz kalırsa veya mevcut bakiye yerine biriken chip paralarınızı kullanmak isterseniz, harcamanızı bu şekilde yapabilirsin. Ancak, Chip paralar nakit olarak kullanılmaz. Yalnızca bankanın anlaşmalı olduğu yerlerde kullanılır.

  Akbank chip para nereden öğrenilir?

  “INTERNET”yazıp, 8885’e sms göndererek tüm bireysel banka/kredi ve ek kartlarınız için. “INTERNET”yazıp, boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesi ile 8885’e sms göndererek ilettiğiniz kartınız için. 444 25 25’i arayarak tüm veya istediğiniz kartlarınız için.

  Migrosta chip para kullanılıyor mu?

  Akbank Chip Para Kullanımı

  Migros ve şok marketleri basta olmak üzere hiçbir mağazada geçmiyor.

  Koton’da chip para geçiyor mu?

  Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Kasım 2020 tarihine kadar Koton mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.

  250 chip para kaç TL?

  Kampanyadan sadece ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler yararlanabilir. Kampanya boyunca 500 TL ve üzeri her harcamaya 50 TL, toplamda 250 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

  1 chip para kaç TL?

  Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanırsınız. Kazandığınız chip-para’larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir. Axess’ten Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, rahat edin!

  100 TL chip-para ne demek?

  Türkiye’nin ilk cebe inen kartı

  ​Axess Mobil’den hemen başvur, kartın cebine insin, anında kullan. Amazon.com.tr, Gittidigiyor, Hepsiburada, n11 veya Trendyol’da tek seferde yapacağın 300 TL ve üzeri ilk alışverişte 100 TL kaybolmayan chip-para kazan.

  You might be interested:  Yapı Kredi Atm Den En Fazla Ne Kadar Para Yatırılır?

  Akbank chip-para hesaba aktarma nasıl yapılır?

  Akbank kartlarınızdaki chip-paranızı diğer Akbank kartlarınıza aktarabilirsiniz.

  Bunun için:

  1. Axess Mobil üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz,
  2. Akbank Mobil üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz,
  3. 444 25 25’i arayıp müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

  Akbank POS cihazından chip-para nasıl çekilir?

  Alışverişte Hesabını Bilenlerin Banka Kartı NEO’da biriken chip-para’lar tüm Axess Üye İşyerlerimizde aşağıdaki şekilde kullandırılabilir. Kartın manyetik şeridini okutun. POS Menüsünde yer alan Chip-para işlem menüsünü seçin. Açılan menüden CP Satış adımını seçin.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector