Çoçuk Oyuncular Ne Kadar Para Alıyor?

Kızım oyuncuları kaç para alıyor?

TV 8 Ekranlarının Sevilen Kızım Dizisi Oyuncuları Bölüm Başına Tahmini Ne Kadar Kazanıyor?

  • Beren Gökyıldız ( Öykü) – 20.000 TL.
  • Suna Selen(Hacı Ana)
  • Sinem Ünsal ( Sevgi Günay) – 40.000 TL.
  • Serhat Teoman (Cemal) – 53.000 TL.
  • Tugay Mercan (Uğur) – 47.000 TL.
  • Leyla Lydia Tuğutlu (Candan Hoşgör) – 60.000 TL.

Oyuncular ne kadar para kazanıyor?

Figüranlar ortalama olarak çalıştıkları gün için 150 TL ile 250 TL arasında olan bir ücret almaktadır. Bu kişiler setlerde yemek verildiği için de yemek ihtiyaçları adına ekstra ücret ödemesine de gerek yoktur.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları ne kadar kazanıyor?

Oyuncular oynadıkları bölüm başı ve aldıkları süreye göre ücret almaktadır. Skeci yazan ve oynayan oyuncu 4 bin TL ücret alırken, yalnızca oynayan oyuncular ise skeç başı 2 bin TL almaktadır.

Oktay Kaynarca bölüm başı ne kadar para alıyor 2020?

Her hafta rating rekorları kıran dizide Oktay Kaynarca bölüm başı 85 bin TL ücret alıyor. Kaynarca ‘nın aylık kazancı ise 340 bin TL’ye ulaşıyor.

Burcu Özberk bölüm başı ne kadar alıyor?

Güzelliğiyle dillere destan olan ÖZBEK Aşk Mantık İntikam dizisinden bölüm başına 120 BİN TL almaktadır. Başarılı oyuncunun reklam vb. gibi ekstra gelirleri mevcuttur.

You might be interested:  Sık sorulan: Akbank Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Figüranlar bölüm başı ne kadar alıyor?

Bölüm başına maliyeti 80000 ile 1,5 milyon TL arasında değişmekte olan dizilerin oyunculara getirdiği kazanç nedir diye bakacak olursak bölüm başı en çok alan oyuncu yaklaşık 80000 TL alıyor en düşük alan figürasyon oyuncuları ise 20-25 TL ücret alıyor.

Modeller ne kadar kazanıyor?

Model Maaşları Ne Kadar? Amatör ya da profesyonel olmaya bağlı olarak işbaşı model maaşları farklılık yaratabilmektedir. Genel olarak 2500 TL’den başlamak suretiyle limit yapılacak işe bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ortalama ise 3800 TL veya 4000 TL gibi bir ücret ön plana çıkıyor.

Didem Ruhi Kimdir?

26 Ocak 1991’de Ankara’da doğdu. Başkent Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği’nden mezun olduktan sonra çocukluk hayali olan oyunculuğu meslek edinme kararı aldı ve Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk bölümünü kazandı.

Çghb 2 Hande Özen Kimdir?

Lisanslı voleybol ve çim hokeyi oynamıştır. Boyu 1.73 cm olan oyuncu anadili seviyesinde İngilizce bilmektedir. Dizi ve reklam projelerinde yer aldıktan sonra Haziran 2018’de BKM’nin oyuncu kadrosuna katılan Hande Özen halen Çok Güzel Hareketler 2 ‘de oyunculuk yapmaktadır.

Yeşim Dursun Kimdir?

15 ağustos 1996’da İstanbul’da doğdu. 2010-2014 yılları arasında Avcılar Ticaret Meslek Lisesi’nde Muhasebe bölümünü tamamladı. Daha sonra hem muhasebe de çalışıp hem de açık öğretimden radyo ve televizyonculuk okumaya devam etti.

Oktay Kaynarca Kiğılı reklamından kaç para aldı?

İdaş şirketi, Kaynarca ‘ya yaklaşık 8 milyon lira teklif etti. Ancak Kaynarca 8 milyonu almak yerine sahibi arkadaşı olan Kiğılı ‘yı tercih etti. Bu gelişme üzerine İdaş şirketi, Kaynarca ‘ya teklif ettiği fiyatın yarısına, yani 4 milyon liraya Özcan Deniz’le iki yıllık anlaşma imzaladı.

Kenan imirzalıoğlu bölüm başı kaç para alıyor?

Posta yazarı Eylem İpek Şafak ise, ünlü oyuncuya yapılan teklifin ne kadar olduğunu açıkladı. Dudak uçuklatan teklif: Habere göre, Kenan İmirzalıoğlu ‘na bölüm başı tam 250 bin TL’lik ücret teklif edildi.

You might be interested:  Kripto Para Hangi Ülkede Yasal?

Burak Özçivit bölüm başı ne kadar alıyor 2021?

Sayfa programının haberine göre, bölüm başı rekor ücret alan isimlerin başında Halit Ergenç ile Burak Özçivit geliyor. İki başarılı oyuncu bölüm başı 250 bin TL alarak aylık 1 milyon TL kazanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector