FAQ: Ego Kartımda Ne Kadar Para Var?

EGO kartımda para var mı?

Ulaşımda kolaylığı artırmak için hayata geçirilen “Tek SMS’le EGO Cepte” hizmetiyle, kart bakiye bilgisini öğrenmek için, tüm telefonlardan, Ankarakart’ın üzerindeki numaranın tamamını ya da son sekiz hanesini yazıp 0312 911 3 911’e SMS atmak yeterli olacak.

Anka kartımda ne kadar var?

Ankarakartınıza ait son sekiz haneyi 0312 911 3 911 numaralı hatta SMS atarsanız kartınıza ait bakiye bilgisini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Ankara karta nasıl para yüklenir?

N Kolay Ankara Kartıma Nerelerden Para Yükleyebilirim?

 1. N Kolay Ankara Kart Noktalarından.
 2. Smart ve Mini Banko Cihazlardan.
 3. AnkaraKart Mobil Uygulamasından.
 4. Tüm banka ATM’lerinden, PTT Şubelerinden ve PTTMatiklerden.
 5. Banka hesaplarınızdan EFT yaparak.
 6. Aktif Bank İnternet Şubesinden.

Kart bakiyemi nasıl öğrenebilirim?

SMS ile bakiye öğrenmek için ” BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS gönderilmelidir. Yemekmatik Kart kullanıcıları ise bakiyesini öğrenmek için ” BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS göndererek yemek ve serbest cüzdanındaki bakiyeyi öğrenebilir.

Ankara Kart bakiyesi nasıl öğrenilir?

Bakiye sorgulamak isteyen kişiler https://www. ankarakart.com.tr/ sitesine giriş yaparak bakiye sorgulama işlemlerini yapabilir. Bu site aynı zamanda yapılan son 10 harcamayı da gösteriyor. Yapılan harcamalar kolayca takip edilerek, bakiyenin azalması durumunda bakiye eklemesi yapabilirsiniz.

You might be interested:  Başka Bir Hesaba Nasıl Para Gönderilir?

Akbil sorgulama nasıl yapılır?

Mobil uygulamayla İstanbulkart ( akbil ) bakiye sorgulaması için Android veya IOS mağazalarından İstanbulkart uygulaması indirilmelidir. Uygulamanın indirilmesinin ardından üyelik açılır. Giriş yapıldıktan sonra bakiye sorgulama gerçekleştirilebilir.

Sosyal yardım kartı nedir?

Sosyal Yardım Kartı Kaymakamlıkların Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ya da Belediyelerin Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet etmek amacıyla açılmış olan marketler ve mağazalarda geçerli olan Kart sistemidir.

N kolay cüzdan nedir?

N Kolay Cüzdan Kartınıza yükleyeceğiniz bakiye ile Türkiye’de ve dünyada Visa / MasterCard amblemi bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yapabileceğiniz Aktif Bank’​​​a ait bir ön ödemeli karttır. N Kolay Cüzdan Kartınız ile internet üzerinden de güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

N kolay karta nasıl para yüklenir?

N Kolay Ankara Kartıma nerelerden para yükleyebilirim?

 1. – N Kolay Ankara Kart Satış Noktaları’ndan,
 2. -Ankara Smart ve Mini Bankolarından,
 3. -PTT Şubeleri ve PTTMatiklerden,
 4. -Bankalardaki hesaplarınızdan EFT yaparak,
 5. -Tüm banka ATM’lerinden kartınız ile.

Ankara kart online yükleme kaç dakika?

EGO Cepte mobil uygulaması sayesinde Ankarakart ‘a online bakiye yükleme seçeneğiyle bakiye yükleyebilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra kartınıza bakiyeniz 30-60 dakika arasında yüklenecektir.

Ankara otobüs kartı nereden alınır?

Ankara Kart Nasıl Alınır? Tam Ankara Kart kişiye özel olmadığı için bayilerden, Ankara Kart İşlem Merkezleri’nden veya Smart Banko’lardan satın alınabiliyor. Kişiselleştirilmiş bir kart tipi olan İndirimli Kart için başvuru yapmanız gerekiyor. Bu kart başvurusu için Ankara Kart İşlem Merkezleri’ne gitmeniz gerekiyor.

N kolay kart hangi ATM lerde kullanılır?

N Kolay Banka Kartı ile Türkiye’deki tüm ATM ‘ lerden para çekebilirsiniz. Mastercard ve Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde veya online olarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. N Kolay Banka Kartınız ile yaptığınız tüm işlemleri ve kart bakiyenizi Aktif Bank İnternet Şubesi’nden görüntüleyebilirsiniz.

You might be interested:  Try Ne Demek Para?

Bankada ne kadar param var nasıl öğrenebilirim?

Bankamızda tanımlı cep telefonunuzdan BAKIYE yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir. Örn: BAKIYE. BAKIYE (Ek No) yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ise yalnızca mesajda belirtilen hesabın bakiyesi cep telefonunuza gönderilecektir. Örn: BAKIYE 5001.

Ininal kartta ne kadar param var?

İninal kart bakiye sorgulama işlemi yapılabilecek ilk yol, İninal internet sitesi üzerinden İninal Online İşlemler’e giriş yapmaktır. Ayrıca İninal Cüzdan mobil uygulaması da İninal kart bakiye durumunu görüntüleyebileceğiniz ve kart işlemlerini yapabileceğiniz bir diğer seçenektir.

Istanbul kart numarası nasıl öğrenilir?

İSTANBULKART NUMARASI NASIL ÖĞRENİLİR? Öğrenci kartı, emekli, öğretmen, mavi kart gibi kişisel İstanbulkart ‘ı olan vatandaşlar üzerindeki kart numarası silinmiş ise ALO 153’ü arayarak bilgileri teyit edildikten sonra numarasını tekrar öğrenebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector