FAQ: Gardrops Para Ne Zaman Yatar?

Gardrops ücret nasıl alınır?

Kim Öder? Gardrops ‘ta alıcı veya satıcı kargo ücreti ödemez. Kargo Bedava olduğundan, satıcı daha çok ürün satabilir. Gardrops üyeleri kargo gönderirken adres bilgisi yazmakla uğraşmaz: Sadece Gardrops sipariş numaralarını Kargo gişe görevlisine vermeleri yeterlidir.

Modacruz sattığım ürünün parasını nasıl alırım?

Satış kazancını banka hesabına yatırmak için, IBAN numarası ve ad-soyad bilgisini girmeli, ‘Hesabıma Yatır’ talimatı vermelisin. Bu talimatı takiben, ödeme gününden önce talimat verdiğin kazancın (resmi tatiller hariç) her Pazartesi, Çarşamba veya Cuma günü hesabına yatırılır.

Gardrops kaç günde kargoya verilir?

Gardrops kargo gönderimi süreci bu kadar. Sizden herhangi bir ücret istenmez. Son olarak, kargonun alıcıya ulaştırılması için 3 iş günü beklemeniz gerekiyor. Bu süre zarfı içerisinde alıcı kargoya aldığında, sistem üzerinden size onay vermek durumundadır.

Gardrops da iade var mı?

İade koşullarına dayanılarak geri gönderilen ürünün Satıcı tarafından teslim alındığı kendisine bildirilmesini müteakip Gardrops, ürün bedelini iade hakkını kullananın hesabına geri gönderecektir.

Gardrops hizmet bedeli ne kadar?

Gardrops olarak tek bir amacımız var: bir hizmet bedeli alarak karşılar. Çok yoğun çalışmalar sonrasında, hizmet bedelinde de indirim yapıyoruz. 200₺’ye kadar hizmet bedeli sadece 5.99₺!

You might be interested:  Kripto Para Direnç Ne Demek?

Gardrops nasıl kargoya verilir?

Ürünümü nasıl göndereceğim? Gardrops üyeleri kargo gönderirken adres bilgisi yazmakla uğraşmaz: Sadece Gardrops sipariş numaralarını PTT gişe görevlisine vermeleri yeterlidir. Gardrops -PTT anlaşması ile kargo masrafı Gardrops cüzdanınızdan PTT’ye iletilmektedir. Böylece, PTT şubelerinde ödeme yapmak gerekmez.

Dolapta sattığım ürünün parasını nasıl alırım?

DolapHesap bakiyendeki tutarın tamamını veya tercih ettiğin kadarını ne zaman istersen kolayca banka hesabına aktarabilirsin. Bakiyendeki tutarın hesabına aktarılması için banka hesap bilgilerinin sisteme kayıtlı olması gerekiyor. Hesap bilgilerini Hesap Oluştur butonuna tıklayarak ekleyebilirsin.

Dolap uygulamasında alıcı onay vermezse ne olur?

Ürününüzü alıcı aldıktan sonra onay verdiğinde ücret Dolap hesabınıza geçecektir. Eğer onaylamazsa ya da unutursa diye kargolanan ürünün de aynı kargolanma süresi gibi otomatik 3 gün + 24 saat süresi vardır. O süre bittiğinde otomatik olarak onaylanacaktır. Bu sürelere hafta sonları dâhil değildir.

Dolapta sattığım ürünü nasıl Kargolarım?

Kargo nasıl gönderilir?

  1. Sipariş detayda göreceğin kargo kampanya kodunu anlaşmalı kargo firmalarımızdaki şube görevlisine ilet.
  2. Görevliye dolap.com anlaşması üzerinden göndermek istediğini belirt.
  3. Alıcının adres bilgilerine ihtiyacın yok yalnızca kodu söylemen yeterli.

Gardrops en çok ne satılıyor?

Gardrops ‘ta aylık olarak 200 bin alışveriş yapıldığını da ekleyelim. Platform içinde en çok satılan ürünler çanta, ayakkabı, üst giyim ve abiye elbiseler olurken en çok tercih edilen markalar ise Zara, Mango ve Bershka oldu.

Gardrops kime ait?

Ertuğrul Özpolat tarafından kurulan Gardrops, kullanılmayan kıyafetlerin ve aksesuarların satışına ve takas edilmesine aracılık eden bir girişim. Satıcılar, Gardrops mobil uygulamalarıyla satmak istediği ürünleri fotoğraflarını çekip siteye yükleyebiliyor.

Shopier kargo nasıl?

Shopier mobil uygulamasında hesabınıza giriş yapıp menü üzerinden “Siparişler” bölümüne ilerleyiniz. Kargo kodu oluşturmak istediğiniz siparişinizin üzerine tıklayınız. Açılan sipariş detayı bölümünde alt tarafta yer alan “Anlaşmalı Kargo ” sekmesine, ardından “Anlaşmalı Kargo Kodu Al” butonuna tıklayınız.

You might be interested:  Bank Asyaya Hangi Tarihte Para Yatırmak Suç?

Gardıropta iade nasil yapilir?

Ürün fotoğraflardaki gibi değilse, ya da belirtilmeyen bir hasarı varsa siparişin Kargolandı durumundayken Sipariş Detay sayfasından ” İade Talep Et” butonu aracılığıyla iade sürecini başlatabilirsin. Tamamlandı durumunda olan siparişler için iade talebi oluşturulamamaktadır.

Süre aşımına uğradı ne demek?

Zaman aşımı süresi, hukuk kuralları içinde bir kişiye tanınmış olan hakların ve haklardan kaynaklanan yükümlülüklerin belirlenen süreleri aşması haline denmektedir. Zaman aşımı ile hali hazırdaki hüküm sona ermektedir. Bu nedenle zaman aşımı süresi, hukuktaki hak düşürücü sürelerden biridir.

Gardrops nasıl öne çıkılır?

Profilindeki diğer ürünler de keşfedilir, bu da seni Gardrops ‘ta popüler yapar. Nasıl kullanırım? Seçtiğin ürün sayfasından “ Öne Çıkar” seçeneğine tıklayarak kullanabilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector