FAQ: Papara Black Card Nasıl Para Yüklenir?

Papara karta ne kadar para yüklenir?

Papara hesabına, Onaysız Hesap sahibiysen aylık 1.250 TL. Onaylı Hesap sahibiysen kendi banka hesabından ayda 100.000 TL, nakit yatırma kanallarından 1.250 TL. Sözleşmeli Hesap sahibiysen kendi banka hesabından 500.000 TL, nakit yatırma kanallarından 10.000 TL.

Papara Card kredi kartı mı?

Hayır, Papara Edu Card kredi kartı değildir ve asla borçlandırmaz. Temassız ödeme yapılabilen bir ön ödemeli karttır ve Papara tarafından sağlanan tüm kartlar gibi sadece Papara hesabında bulunan bakiyeyi kullanır.

Papara Black Card ne kadar para yatırılır?

Her ay toplam 500 TL olmak üzere ayda 5 kere tüm ATM’lerden Papara Card ile para yatırmak ücretsizdir. 500 TL üzerindeki işlemlerinde işlem ücreti Papara hesabından tahsil edilir. Tüm vergiler dahildir. İlk 500 TL her zaman ücretsizdir.

Paparaya hangi bankadan para yatırılır?

Papara ‘dan IBAN’a TL olarak para transferi yapılabilecek anlaşmalı bankalar arasında; QNB Finans Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, ING Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Ziraat Bankası yer alıyor.

Papara hangi Atm’den para yüklenir?

Papara Card’ın ile tüm banka ATM ‘lerinden Papara hesabına para yatırabilirsin.

You might be interested:  Msü Başvuru Para Yatırma Hangi Banka?

Papara hesabına nasıl para yatırılır?

Havale ile nasıl para yatırılır?

  1. Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla.
  2. Papara ‘nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç.
  3. Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.

Papara ne kartıdır?

Papara Card, Papara hesabındaki parayı kullanabileceğin bir ön ödemeli alışveriş kartıdır. Hesabına para yükleme noktalarından veya havale/eft yaparak para yükleyebilir, Papara Card ile yüklediğin parayı tüm dünyada harcayabilirsin.

Papara nedir güvenilir mi?

Papara Kart’ın güvenilirliği Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından işlem yapmasına izin verilmiş ve onaylanmıştır. Bu sayede tüm bankalar ile güvenli bir şekilde anlaşma yapılmıştır. Ayrıca sistem üzerinde sağladığı kolaylıklar sayesinde kart ile alakalı şikayet yok denecek kadar azdır.

Papara kart limiti nedir?

Kartla para gönderme limiti Aylık kartla para gönderme tutar limiti ise; Onaylı ve bankadan para yatırmış hesaplar için 2.500 TL. Sözleşmeli hesaplar için 2.500 TL’dir.

Papara Black kart nerede kullanılır?

Diğer ödeme araçlarını ve banka kartlarını kullanabildiğin her yerde Papara Card’ını da kullanabilirsin. Tüm Papara Card’lar gibi Papara Black Card da dünyanın her yerinde geçerlidir. İster yurt içinde ister yurt dışında ister fiziki ve ister internet üzerinden yapacağın alışverişlerde kartını güvenle kullanabilirsin.

Papara Black kart nereden alınır?

Papara Black Card nasıl alınır? Papara Black Card isme özel basılan bir kart. Dolayısıyla mağazadan gidip almanız mümkün değil. Papara ‘ya kayıtlı müşteriler uygulama üzerinden talep edebiliyorlar.

Papara Black Card yaş sınırı var mı?

Papara Card ‘ınızı internette ve yüz yüze alışverişlerde ülke içi ve yurtdışı farkı olmadan her yerde kullanabilirsiniz. Papara Card Kullanmak İçin Yaş Sınırı Var Mı? Papara Card ‘a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür.

You might be interested:  Youtuberler Nasil Para Kazanir?

Başka bankadan Paparaya nasıl para atılır?

BANKADAN PAPARA’YA NASIL PARA HAVALE EFT YAPILIR? Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla. Papara ‘nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç. Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.

Başka biri papara ya para gönderebilir mi?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector