FAQ: Papara Hangi Atm Den Para Yatırılır?

Paparaya hangi bankadan para yatırılır?

Papara ‘dan IBAN’a TL olarak para transferi yapılabilecek anlaşmalı bankalar arasında; QNB Finans Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, ING Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Ziraat Bankası yer alıyor.

Papara ya nasıl para yatırılır?

Havale ile nasıl para yatırılır?

  1. Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla.
  2. Papara ‘nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç.
  3. Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.

Papara kimin Bankası?

Şirketin tek sahibi kendisi değil, ortağı İlker Diker’dir. Papara şirketinin İstanbul’da 4, Ankara’da ise 1 temsilciliği vardır. Ankara’da bulunan temsilciliğin adresinin PTT A.Ş olarak gösterilmiştir. 2016 yılında BDD’nın çıkardığı yönetmelikten sonra İlker Diker, Papara şirketine ortak olmuştur.

Papara Black Card nereden alınır?

Papara Black Card isme özel basılan bir kart. Dolayısıyla mağazadan gidip almanız mümkün değil. Papara ‘ya kayıtlı müşteriler uygulama üzerinden talep edebiliyorlar.

Başka bankadan Paparaya nasıl para atılır?

BANKADAN PAPARA’YA NASIL PARA HAVALE EFT YAPILIR? Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla. Papara ‘nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç. Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.

You might be interested:  Hakaret Davasında Para Cezası Ne Kadar?

Papara ya ne kadar para yüklenir?

Papara hesabına, Onaysız Hesap sahibiysen aylık 1.250 TL. Onaylı Hesap sahibiysen kendi banka hesabından ayda 100.000 TL, nakit yatırma kanallarından 1.250 TL. Sözleşmeli Hesap sahibiysen kendi banka hesabından 500.000 TL, nakit yatırma kanallarından 10.000 TL.

Papara hesabına baskasi para gonderebilir mi?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Binanceye nasıl para yatırılır?

BinanceTR’nin anlaşmalı olduğu iki banka mevcut. Bunlar Ziraat Bankası ve Vakıf Bankası olarak karşımıza çıkıyor. Bu bankalar aracılığıyla 7 gün, 24 saat para yatırma ve çekme işlemlerini devam ettirebiliyorsunuz. Diğer bankalarla ise sadece hafta içi ve mesai saatleri arasında para yatırma işlemi yapabiliyorsunuz.

Papara ne kadar güvenli?

Papara Kart’ın güvenilirliği Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından işlem yapmasına izin verilmiş ve onaylanmıştır. Bu sayede tüm bankalar ile güvenli bir şekilde anlaşma yapılmıştır. Ayrıca sistem üzerinde sağladığı kolaylıklar sayesinde kart ile alakalı şikayet yok denecek kadar azdır.

Papara yasal mi?

Ayrıca Papara BDDK onaylı olduğu için kesinlikle yasaldır.

Papara banka mı?

Banka değiliz, Papara ‘yız; sizin için buradayız. MasterCard, Visa ve Bankalararası Kart Merkezi üyesi olarak Türkiye’de ilk defa banka bağımsız MasterCard logolu bir ön ödemeli kart ürettik ve kullanıma sunduk. Dördüncü yılımızın sonunda 200 kişilik bir ekibe ve milyonlarca kullanıcıya ulaştık.

Papara Black Card ücreti ne kadar?

Bir yıl içinde en fazla iki kart için kart ücret iadesi yapılır. Aylık kart ücreti alınmaz. Papara Black Card ücretsizdir, aylık kart ücreti alınmaz. TS Papara Card ‘ını 10 TL ödeyerek satın alabilirsin.

You might be interested:  Gta V Nasıl Para Kazanılır?

Papara Black Card ne zaman gelir?

Merhaba, Papara Black Card ‘ın basımı tamamlanıp, kuryeye verildikten sonraki teslim süresi 10 iş günüdür. Yoğunluk durumuna bağlı olarak kartın basım ve kuryeye dağıtım için teslim süresi birkaç gün sürebilir.

Papara Black Card yaş sınırı var mı?

Papara Card ‘ınızı internette ve yüz yüze alışverişlerde ülke içi ve yurtdışı farkı olmadan her yerde kullanabilirsiniz. Papara Card Kullanmak İçin Yaş Sınırı Var Mı? Papara Card ‘a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector