FAQ: Trendyol Cüzdan Para Iadesi Nasıl Yapılır?

Trendyol cüzdan para ne zaman yatar?

Trendyol bakiye çekimine anında onay verir fakat kullanmış olduğunuz bankaya bağlı olarak paranın hesabınıza geçmesi 2 ile 10 gün arası sürebilmektedir.

Trendyol cüzdan iptali nasıl yapılır?

“Hesabımın silinmesini talep ediyorum” yazabilirsiniz. Formu doldurarak imzalayın. * Doldurduğunuz formu, [email protected] trendyol.com adresine e-posta olarak gönderin. * 24 saat içinde gerekli işlemler yapılarak e-posta adresinize geri bildirim yapılacak.

Trendyola iade edince para kac gun sonra gelir?

Para iadesi ise 2 ile 10 gün arasında hesaba aktarılır. Eğer ürün taksitle alınmışsa ücretin tamamı bankaya Trendyol tarafından ödenir. Ancak banka o ücreti taksit taksit karta yatırır.

Trendyol Cüzdanım 10 TL Nasıl Kullanılır?

Trendyol Cüzdanım kullanımı için; Kart bilgilerinizi girerek yüklemek istediğiniz para miktarını tanımlamanız gerekir. Ardından telefonuna gelecek onay kodunu sisteme girmelisiniz. Tüm bu adımların sonunda Trendyol Cüzdanım uygulamasını kullanabirsiniz. Her alışveriş öncesi hesabınıza para tanımlamanız mümkün.

Trendyol cüzdan ne kadar kazandırır?

Cüzdan hesabı açtığınızda anında 10 TL kazanabilirsiniz. Hesabınıza ilk 10 TL ve üzeri yüklemede de 10 TL daha kazanabilirsiniz. Alışveriş tutarının %2’si kadar trendyol para kazanabilirsiniz. Cüzdan bulunan tutarı istediğin zaman kartınıza iade olarak alabilirsiniz.

You might be interested:  Paparadan Paribuya Para Nasıl Gönderilir?

Trendyol cüzdan 20 TL nasıl kullanilir?

Trendyol cüzdan 20 TL nasıl kullanılır? Trendyol cüzdan hesabınızı oluşturduğunuz zaman 20 TL hediye Trendyol para anında cüzdanınıza yüklenmektedir. Bu bakiyeyi alışverişlerinizde Trendyol Cüzdanım ile öde seçeneğini kullanarak kullanabilirsiniz.

Trendyol Hesabimi nasil silerim?

Telefonunuza yüklediğiniz Trendyol uygulamasından hesabınızı silmek için:

  1. Trendyol uygulamasına girin ve profilinizi açın.
  2. “Kullanıcı Bilgilerim” seçeneğine tıklayın.
  3. Mail kutunuza bir mail gelecektir, maili açın ve ilgili yönergeleri izleyin.
  4. Yönergelerin sonunda “Üyeliğimi İptal Et” butonunu görebilirsiniz, tıklayın.

Trendyol Üyelikten nasıl çıkılır?

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol sekmede yer alan “Kullanıcı Bilgilerim” kısmına tıklayın. Karşınıza çıkan sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Hesabımı Kapat” seçeneğine tıklayarak devam edin.

Trendyol cüzdanım numara değiştirme nasıl yapılır?

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ alt köşede bulunan “Hesabım” sekmesine tıklayınız. Açılan sayfadan “Hesap Bilgilerim” sekmesin tıklayın. Yeni Açılan saydan “Kullanıcı Bilgilerim” sekmesine tıklayın. Açılan sayfadan telefon numarası yazan yere yeni numara girebilir yada trendyol numarasını değiştirebilirsiniz.

Karta iade işlemi hesaba ne zaman yansır?

Fakat iade tutarı banka prosedürüne göre kredi kartına ortalama 7-12 iş günü içerisinde, debit karta ise yaklaşık 30 iş günü içerisinde yansıtılır. Taksitli ödemelerin iadesi banka tarafından karta taksit taksit yansıtılır.

Trendyol para iadesi kaç gün?

İade süresi teslimat tarihinden itibaren 15 gündür. Nasıl İade Ederim? trendyol.com ve mobile uygulamalarda yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerime” gidin. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.

Getir para iadesi kaç günde gelir?

Gigapat. Sistemde otomatik olarak iptal olduğunda para da bankanıza bağlı olarak 10 güne kadar otomatik olarak hesabınıza veya kartınıza geçmiş olur. Müşteri hizmetlerine uygulamadaki canlı sohbet üzerinden de bağlanabiliyorsunuz bağlanmak isterseniz.

You might be interested:  Ek Hesaptan Para Çekince Ne Olur?

Trendyol cüzdan kodu nasıl kullanılır?

Cüzdan ‘ı nasıl aktif edebilirim?

  1. Hesabım menüsünden Trendyol Cüzdanım sekmesine tıklanmalıdır.
  2. Cüzdanı aktive etmek için üyelikte girilmiş cep telefonu numarasını doğrulamak gerekmektedir.
  3. Cep telefonu numaranıza gelen onay kodunu girerek cüzdanı oluşturabilirsiniz.

Trendyol Cüzdan limiti nedir?

Trendyol cüzdan ı 750 TL ile sınırlıyor. Hadi yükleme sınırlamasını anladık, sepeti de 750 TL ile sınırlamamızı istiyor. Yani alacağınız ürün 900 TL ise ve 750 TL cüzdan paranız var ise hiç niyetlenmeyin üstünü ne yükleyebilir ne de başka bir kartla tamamlayabilirsiniz.

Trendyol 20 tl nasıl harcanır?

Trendyol 20 Tl Cüzdan Nasıl Kullanılır? Trendyol Cüzdan ile Alışveriş Yapmanın Avantajları

  1. Cüzdan hesabı oluşturulduğunda 20 TL anında hesabınıza yükleniyor.
  2. Her alışverişinizde %2 oranında Trendyol Para (TP) kazanıyorsunuz.
  3. İptal ettiğiniz siparişlerin tutarı kısa süre içerisinde cüzdanınıza yatırılıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector