FAQ: Turkcellde Para Transferi Nasıl Yapılır?

Turkcell kredi transfer ücreti nedir?

Turkcell TL Transfer. 1-45 TL arasındaki transferleriniz transfer etmek istediğiniz miktara göre ücretlendirilir. Hattınıza ay içinde transfer edilmiş olan TL miktarını ve alım limitine göre ay sonuna kadar gönderilebilecek kalan TL miktarını ise 0,99TL’e öğrenebilirsiniz.

Turkcell Kredi Transfer ne demek?

KrediTransfer, Turkcell hattınız ile Hazır Kart kullanıcılarına TL transferi yapmanızı sağlayan hizmettir.

Faturalı hatta kontör gönderilir mi?

Faturalı hat sahipleri TL gönderme ya da TL isteme işlemlerinin tarafı olamaz. Her transfer 2 TL ile ücretlendirilir. Ücret, TL transferi yapan tarafın bakiyesinden düşülür. TL alan taraf ise herhangi bir ücret ödemez.

Bir telefondan başka bir telefona nasıl TL atılır?

Lira göndermek için: 9235 aranabilir ya da lira göndermek için kısa mesajla lira göndermek istediğiniz numara yazılır bir boşluk bırakılır istenilen lira miktarı yazılır ve 9235’e gönderilir.

Turkcell en fazla kaç TL transfer edilir?

Tek seferde en az 1 TL, en fazla 45 TL Transfer edebilirsiniz. Faturasız hat kullanan aboneler, Turkcell abonelik yaşı 0-30 gün arasında ise tek seferde en fazla 15 TL transfer edebilir. Faturalı hat kullanan aboneler ayda en fazla 200 TL transfer edebilir.

You might be interested:  Soru: Yurtdışından Para Transferi Için Ne Gerekli?

Paycell den gelen para nasıl çekilir?

Detaylı Bilgi

  1. Paycell Kart’ın ile banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden para çekilebilir.
  2. Kart kayıp/çalıntı, itiraz ve bakiye iade işlemleri için 0850 622 60 60’ı arayabilirsiniz.
  3. Kart bakiyenizden yıllık 500 TL’ye kadar iade talebinde bulunabilirsiniz.

Paycell hazır limit nedir?

Paycell Mobil Ödeme yani yeni adıyla Paycell Hazır Limit; anlaşmalı Paycell noktalarında sadece cep telefonu numaranızı kullanarak, kolay ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar. Yaptığınız harcamalarınızsa Turkcell faturanıza yansır.

Lirapaylaş servisi nasıl açılır?

9235’i arayarak; 9235’i cep telefonunuzdan ücretsiz arayarak herhangi bir Türk Telekom mobil hat müşterisinden lira isteyebilir ya da faturasız bir Türk Telekom mobil hattına lira gönderebilirsiniz.

Turkcell kapanan hat açılır mı?

Turkcell Faturalı Hat Nasıl Açılır? Faturaya gelen fatura son ödeme tarihinden sonraki 1 hafta içinde ödenmediğinde giden aramalara, 1 hafta daha ödeme yapılmazsa 3. günün sonunda tüm aramalara kapanır. Borç ödendikten sonra otomatik olarak 1 saat içerisinde hat aktif hale gelir.

Vodafone Faturalı hattan kontör gönderme nasıl yapılır?

Vodafone cep lira transfer servisi ile TL göndermek için 7000’i aramanız gerekmektedir. Faturasız hat sahiplerine yapacağınız TL transferi işlemlerini, dilerseniz Vodafone mobil uygulaması ve Online Self Servis üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone kontör transferi en az kaç lira?

Aboneliğin ilk üç ayında lira transferi yapılamamaktadır. Lira transferinin ardından abonelerin hattında 6 TL kalması gerekmektedir. Transfer işlemi, işlem başına 2 TL olarak ücretlendirilmektedir. Bir defada en az 1 TL, en fazla 20 TL transfer edilebilir, bir takvim ayı içerisinde ise üst sınır 100 TL ‘dir.

Turkcell nakit para veriyor mu?

Yalnızca Turkcell faturalı hatlara özel olan bu kredi sayesinde Turkcell kullanıcıları nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Aynı şekilde Vodafone ve Türk Telekom faturalı hatta kredi almanız mümkün.

You might be interested:  FAQ: Para Birimleri Nasıl Yazılır?

Kontör nasıl istenir?

TL istemek için *115* tuşlayın, boşluk bırakmadan TL isteyeceğiniz telefon numarasını yazın ve tekrar * tuşlayın, boşluk bırakmadan istediğiniz TL miktarını yazıp, # tuşu ve arama tuşuna basın. TL isteğiniz yakınınıza anında iletilecektir.

Vodafone hat kapanmaması için kaç TL?

Vodafone faturasız hattınızın aktif kullanım süresini uzatmak için, bir defada en az 40 TL yüklemelisiniz. Yüklenebilecek en düşük TL miktarı 20.07.2020 tarihi itibariyle 40 TL olarak güncellenmiştir.

Faturalı hatta nasıl TL yüklenir?

Lira kartınızın arkasındaki bantı kazıyarak 16 haneli yükleme numaranızı bulun ve *933*16 haneli lira kart şifreniz# arama tuşuna basın, kartınız hemen hattınıza yüklensin. 9333’e ücretsiz bir mesaj gönderin, hattınıza kolayca yükleme yapın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector