Finansbank Para Puanları Nerede Kullanabilirim?

Finansbank Para Puan Nerede Kullanılır? Market olarak; Migros, A101, şok marketler, Carrefour, Kipa, Metro gibi büyük alışveriş mağazalarında para puanlarınızı kolaylıkla harcayabilirsiniz.
QNB Finansbank POS’larında yapılan harcamalarınızdan ve özel kampanyalardan ParaPuan kazanabilirsiniz. ParaPuan’larınız alışverişlerde kullanılırken 0,1 Kr ile çarpılır. ParaPuan’larınızı QNB Finansbank POS’u olan mağazalarda ve ParaPuan kullanımı yapılabilen e-ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank kredi kartı para puan nerede kullanılır?

QNB Finansbank’ın pos cihazlarını kullanan market, mağaza, akaryakıt istasyonları gibi tüm alışveriş yerleri QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yeri sayılmaktadır.

Bu siteler:

 • N11.
 • Ciceksepeti.
 • Tchıbo.
 • Koctas.
 • Tozlu.
 • Lidyana.
 • MARKAFONI.
 • E-Bebek.
 • Finansbank para puan nerelerde kullanılır?

  CardFinans kartınızdaki ParaPuan’ları kullanabilmeniz için alışveriş yaptığınız mağazanın/işyerinin CardFinans ile aynı altyapıya sahip pos cihazına sahip olması gerekiyor. ParaPuan’larınızı yalnızca QNB Finansbank altyapısını kullanan pos cihazı olan işyerlerinde kullanabiliyorsunuz.

  50 para puan kaç TL?

  Örneğin siparişiniz KDV dahil 100 TL olduğunda 5 TL = 50 Para Puan kazanacaksınız!

  Finansbank ParaPuan A101 de geçerli mı?

  QNB Finansbank kredi kartımdaki ParaPuan’lar vaat ettikleri hiçbir market veya online alışveriş sitesinde kullanılamıyor.

  A101 de para puan geçiyor mu?

  A101 marketlerde, QNB Finansbank dışında Maximum, bonus, Axess gibi kredi kartlarının puanlarını kullanılabiliyor. Fakat sadece QNB Finansbank’ın puanı kullanılmıyor. Diğer bankaların puanlarını Bim ve şok marketlerde de kullanabiliyoruz.

  You might be interested:  Euro Kimin Para Birimi?

  Internet alışverişinde para puan kullanılır mı?

  Kredi kartınızı internet sitelerinden alışveriş yaparken kullandığınızda, internet sitesi bankanızla uyumlu ise puan kazanabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde, internet sitesi bankanızla uyumlu ise kazandığınız puanları harcayarak da alışveriş yapabilirsiniz.

  N11 de para puan nasıl kullanılır?

  ⦁ Satın alacağınız ürünleri sepetinize attıktan sonra, ödeme kısmına geçin. ⦁ Ödeme aşamasına geldiğinizde, kredi kartı puanlarının dahil edilip edilmeyeceğine ilişkin bir kısım gelecektir. Kredi kartı puanlarımı kullan seçeneğine tıkladığınızda, kartınızdaki puanlar da ödemeye dahil edilir.

  100 parapuan kaç TL?

  Kazandığınız her 100 Para Puan 1 TL değerindedir.

  Trendyol da para puan geçiyor mu?

  Trendyol Kredi Kartı Puanının Kullanılamaması

  Trendyol sitesi çok büyük bütçelerle reklam yapmakta ancak bankaların bonus, MaxiPuan, worldpuan gibi kredi kartı puanlarını kullandıracak altyapı ve anlaşması bulunmaması büyük bir hüsrandır. Diğer rakipleri bu imkanı vermektedir.

  Parapuan nasıl öğrenilir?

  CardFinans Nakit SMS Servisi ile ParaPuan Miktarınızı Nasıl Öğrenirsiniz? PUAN yazıp banka kartı numaranızın son 4 rakamını aralarında boşluk bırakıp 3996’ya SMS gönderin (ÖRNEK: PUAN 0915).

  Migrosta hangi kart puan kullanılır?

  Migros’un müşterilerine sunduğu Money kart ile her harcamanızda puan biriktirebilir, biriken puanlarınızı alışverişler de kullanabilirsiniz.

  N11 Finansbank parapuan nasıl kullanılır?

  Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınız olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin satın alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz.

  Cardfinans Hediye para nedir?

  **Hediye Para Nedir? Hediye Para, ClubFinans’ınızla anlaşmalı mağazalarımızdaki QNB Finansbank POS’larından yaptığınız 150 TL ve üzerindeki alışverişlerinizin 150 TL’sinden 1,500 TL’sine kadarını, vereceğiniz harcama sözü karşılığında bedavaya getirme fırsatı sunan ClubFinans müşterilerine özel programımızdır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector