Garanti Cebe Gelen Para Nasıl Çekilir?

Garanti Bankası Cebe Gelen Para Nasıl Çekilir? Garanti Bankası’ndan cebe havale para çekme istiyorsanız ilk olarak Garanti Bankası ATM’sine gitmeniz gerekmektedir. ATM’ye gittikten sonra kartsız işlemler bölümünden Cepbank para çekme menüsüne tıklamalısınız.
CepBank ile gelen para ATM’den nasıl çekilir?

 1. ATM’de kartsız işlemler menüsü açılır.
 2. Para çekme bölümüne girilir.
 3. ‘CepBank ile para çekme’ bölümüne girilir.
 4. Ekranda göreceğiniz ‘Gönderen kişinin cep telefon numarası’ yazan alana size para gönderen kişinin sistemde kayıtlı telefon numarası bilgisi girilir.

CepBank gelen para nasıl çekilir?

CepBank ile gelen paramı ATM’den nasıl çekebilirim?

 1. ATM’de kartsız işlemler menüsü açılır.
 2. Para çekme bölümüne girilir.
 3. “CepBank ile para çekme” bölümüne girilir.
 4. Ekranda göreceğiniz “Gönderen kişinin cep telefon numarası” yazan alana size para gönderen kişinin sistemde kayıtlı telefon numarası bilgisi girilir.

ATM’den telefonla nasıl para çekilir?

Hesabınızdan QR Kod ile para çekmek için;

 1. Yapı Kredi Mobil’e giriş yaptıktan sonra anasayfada bulunan ‘Para Çek/Yatır’ butonuna basın.
 2. Para çekeceğiniz hesabınızı/kartınızı ve tutarı seçin.
 3. ATM ekranındaki QR Kodu, Yapı Kredi Mobil ekranında açılan kameraya okutun ve ATM’den paranızı alın.

Cebe para gönderme nasıl çekilir?

Kişilerin kendi cep telefon numarası girilerek para gönderimi direkt olarak cep telefonuna yapılabiliyor. Cep telefonuna gönderilen ödemeyle birlikte, para gönderilen kişilerin telefonuna bir mesaj kodu gidiyor. Bu mesaj koduyla birlikte gönderilen banka ATM şubelerine gidererek para çekimi yapılabiliyor.

You might be interested:  Soru: Şahin Kendirci Ne Kadar Para Kazandı?

Cebe gelen havale ortak ATM’den çekilir mi?

Gönderilen tutarın 24 saat içerisinde çekilmemesi ya da alıcının gerekli bilgileri 3 kez yanlış girmesi durumunda tutar, göndericinin hesabına iade edilir. Cebe Havale ile gönderilen tutar sadece Yapı Kredi ATM’lerinden çekilebilir.

CepBank her bankadan çekilir mi?

Para gönderdiğiniz kişi gönderdiğiniz parayı Türkiye’nin her yerinde tüm Garanti BBVA ATM’lerinde çekebilir. Dilerseniz para gönderme işleminizi Garanti BBVA Mobil / Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya ATM’lerden ya da cep telefonunuzdan sadece bir kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz.

ATM’den para çekme işlemi nasıl yapılır?

En yakın ATM’ye girin ve ATM ekranından kartsız işlemler menüsünü seçin. Kartsız işlemler menüsünü seçtikten sonra, telefonunuzdan ATM’den kartsız para çekme menüsünü bulun ve çekmek istediğiniz tutarı girin. Telefonunuzdan tüm işlemleri tamamladıktan sonra karşınıza bir karekod çıkacaktır.

Ziraat Bankası para Çekme nasıl yapılır?

ATM’den nasıl kartsız para çekme işlemi yapabilirim? ATM’de kartsız işlem menüsüne girilir. Sistemde kayıtlı cep telefonu numarası ve TCKN girilir. Ekranda mevcut Bankkart’lar listelenir ve işlem yapılacak kart seçilip, kartın şifresi girildikten sonra müşterinin cep telefonuna SMS ile şifre gönderilir.

Numaraya nasıl para atılır?

Cebe para göndermek için yapman gerekenler çok basit!

 1. fastPay ana ekranında Para Gönder’i seç.
 2. Alıcının cep telefonu numarasını gir ya da rehberindeki kayıtlı kullanıcılardan birini seç.
 3. Göndereceğin tutarı ve dilersen açıklamanı gir.
 4. Belirttiğin tutarı hiçbir ek ücret ödemeden göndermek için Gönder’e bas, gitsin!

Cebe havale iş bankası nasıl çekilir?

İş Bankası Cebe Havale Nasıl Çekilir? İş Bankasından cep numaranıza havale edilen parayı çekmek için size en yakın İş Bankası ATM’sine giderek menüden Kartsız İşlemler > Para Çekme > Cebe Havale adımlarını izleyin.

You might be interested:  Hangi El Kaşınırsa Para Gelir?

ATM’den CepBank nasıl yapılır?

Para Transferleri menüsünün altında yer alan GSM Numarasına menüsü seçillir. Cep numarası yazılarak para transferi işlemi gerçekleştirilir. Kuveyt Türk müşterisi olsun olmasın herhangi bir cep telefonu numarası, alıcının adı soyadı ve tutar bilgilerini girerek işlem sonlandırılır.

Cebe Havale ATM’den nasıl çekilir?

Alıcının, cebe havale sonucu gelen parayı çekebilmesi için; gönderenin cep telefonu numarası, kendi cep telefonu numarası, kendi kimlik numarasını, gönderilen paranın tam olarak tutar bilgisini ve kendisine iletilen tek kullanımlık şifre bilgisini ATM’e girmesi gerekmektedir.

Ziraat Cebe Havale başka bankamatikten çekilir mi?

Cebe Havale işlemleri konusunda alıcının para çekme işlemini yalnızca Ziraat Bankası ATM’leri vasıtasıyla yapılabilir. Diğer banka ATM’leri ile para çekimi yapılmaz veya ortak ATM’ler Cebe Havale işlemi için kullanılamaz. Para çekme işlemi sırasında alıcıdan herhangi bir komisyon alınmaz.

Ziraat ATM den cebe Havale nasıl yapılır?

Ziraat Bankası ATM’lerinden cep telefon numarasına havale gönderebiliyorsunuz.

 1. Atm’ye giderek kartınızı sokete yerleştiriniz.
 2. Sonrasında giriş bilgileriniz girin ve para transferleri bölümüne tıklayarak, Havale ve Cebe Havale diyerek işleme devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector