Gardropsta Para Ne Zaman Hesaba Geçer?

Cumartesi ve Pazar günleri de paranı banka hesabına çekebilirsin. Ortalama 6 saat içinde ödemeni banka hesabında görebilirsin.

Sattığım ürünün parasını nasıl alabilirim?

Bankaya Aktarılabilir Tutar Nedir?

  1. Hesap bilgilerini kaydettikten sonra Hesaba Aktar butonuna basarak aktarma işlemini başlatabilirsin.
  2. Hesaba aktar butonuna tıkladıktan sonra yeni bir ekran açılacak.
  3. Banka hesabına aktar talebini saat 10:00’dan önce yaptıysan tutar aynı gün hesabına aktarılır.

Gardrop para ne zaman onaylanır?

Gardrops bilgilerinde ürün iade veya onay süresi 24 saattir.

Gardrops para iadesi ne zaman gelir?

Teslim gününden itibaren 1 (bir) gün içerisinde iade bildiriminde bulunulmaması halinde ürün bedeli Gardrops tarafından Satıcı hesabına gönderilecektir.

Gardrops ücret nasıl alınır?

Gardrops’ta alıcı veya satıcı kargo ücreti ödemez. Kargo Bedava olduğundan, satıcı daha çok ürün satabilir. Gardrops üyeleri kargo gönderirken adres bilgisi yazmakla uğraşmaz: Sadece Gardrops sipariş numaralarını Kargo gişe görevlisine vermeleri yeterlidir.

Dolap uygulamasında alıcı onaylamazsa ne olur?

Ürününüzü alıcı aldıktan sonra onay verdiğinde ücret Dolap hesabınıza geçecektir. Eğer onaylamazsa ya da unutursa diye kargolanan ürünün de aynı kargolanma süresi gibi otomatik 3 gün + 24 saat süresi vardır. O süre bittiğinde otomatik olarak onaylanacaktır. Bu sürelere hafta sonları dâhil değildir.

Dolap param ne zaman yatar?

Hafta içi 10:00’den sonraki para transferi talepleri ise bir sonraki iş günü gerçekleşir. Para transferleri saat 14:00 ile 17:00 arası banka hesabına yansımış olur.

You might be interested:  Yurt Dışından Isme Gelen Para Nasıl Çekilir?

Gardrops müşteri onaylamazsa ne olur?

1. 3 falan galiba o süre. alıcı onaylamazsa otomatik olarak onaylanıyor. çok geçtiyse gardrops desteke yazın hemen geçiriyorlar hesabınıza.

Shopier para ne zaman hesaba geçer?

Tamamlanan siparişler için ödemeleriniz her hafta Çarşamba günleri banka hesabınıza otomatik olarak aktarılır.

Gardrops satıcıdan para kesiyor mu?

1. Hayır sadece alıcıdan kesiliyor. 2. Kargo paketiniz belirtilen desi’yi aştığında ve sattığınız ürün 100 lirayı geçtiğinde kesiyor.

Gardrops da hizmet bedeli nedir?

alışveriş sırasında alıcıdan uygun bir hizmet bedeli alarak karşılar. Çok yoğun çalışmalar sonrasında, hizmet bedelinde de indirim yapıyoruz. 200₺’ye kadar hizmet bedeli sadece 5.99₺! Gardrops her zaman en uygun ve en hızlı satış platformu olmaya devam edecek.

Gardrops desi sınırı kaç?

Çünkü Gardrops uygulaması ayakkabı kategorisi için desi sınırını 2 olarak belirlemiştir. Hesaplama sonucu paketin desisini 3 ise cüzdanından kesilecek tutar 3,99 TL olacaktır. Ancak her 1 desi aşımı için +1 TL kesilmektedir.

Gardrops ödeme altyapısı işlem ücreti nedir?

101 TL ve üzeri limitlerde %5 oranında güvenli ödeme sistemi alt yapısı sağlayan aracı kurumlara işlem ücreti maliyeti ve banka kredi kartı işlem ücreti tahsil edilmektedir. Site içerisinde gerekli bilgilendirme bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector