Halkbank Para Puan Nasıl Kullanılır?

Paraf’ta biriken ParafPara’nızı dilerseniz alışveriş tutarınızın tamamında dilerseniz alışveriş tutarınızın bir kısmını karşılayarak kullanma şansınız var. ParafPara kullanımı için üye işyerindeki pos cihazının Paraf’la uyumlu olması gerekiyor.

ParafPara nedir nasıl kullanılır?

 1. Paraf ile gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizden kazandığınız ParafPara’ları Paraf Üye işyerlerinde para yerine kullanabilirsiniz.
 2. Mevcut ParafPara bilgilerinizi; Hesap Özetinizden, İnternet Şubesinden, 0850 222 0 400 Dialog’dan ve şubelerimizden öğrenebilirsiniz.
 3. 1 ParafPara=1 TL.

ParafPara nasıl öğrenilir?

Paraf bakiyesi öğrenmek için KKBAKIYE, Paraf ‘ınızın son ekstresini tekrar almak için EKSTRE, yazarak 3401’e SMS göndererek, bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

ParafPara hangi banka?

Paraf Debit | Banka Kartları | Halkbank.

Paraf 50 TL indirim nasıl kullanılır?

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması ya da yurt içinden YAKIT yazıp 3404’e (KKTC için 3444’e) SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 50 TL ParafPara kazanabilir.

Paraf para nasıl birikir?

Paraf’tan kazanacağınız ParafParalar, Artan ParafPara uygulaması ile artık daha değerli! Artan ParafPara uygulamasından yararlanmak için ARTAN yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 3404’e göndermeniz yeterlidir. Paraf sahipleri harcamalarına göre, kazanacakları ParafPara’ları katlıyor.

Paraf puan ne zaman silinir?

Kamu ya da özel banka ayrımı olmaksızın tüm banka müşterileri kartlarında biriken puanlarını 2021 yılında da kullanabilecek. Bir kampanyaya bağlı olmaksızın kazanılan puanlar silinmiyor. Ancak kampanyalardan kazanılan puanlar yeni yıla devretmiyor.

You might be interested:  Iddaa Nasıl Para Kazanıyor?

Halkbank Hesap bilgilerimi nasıl öğrenebilirim?

Hesap Bakiyesi Halkbank

Sorgulamalı mesaj hizmetlerinde yer alan Halkbank hesap bakiyesi sorgulama için 3401’e mesaj atmanız yeterlidir. Hesabınızın en güncel bilgileri cep telefonunuza gönderilecektir. Kısa mesaj yoluyla BAKIYE yazarak 3401’e gönderdiğinizde Halkbank hesap bakiyesi öğrenme işleminiz gerçekleşir.

Halk Bankası adıma para yatmış mı?

Müşteri temsilcisine bağlanmadan hesap bakiyesi inceleme işlemleriniz için sesli yanıt servisini kullanmalısınız. 444 0 400 numarasını aradığınızda direkt olarak sesli yanıt sistemi devreye gireceği için dialog şifresi ile hesap bakiye bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Trendyol paraf üyesi mi?

Kampanyadan faydalanmak için ödeme esnasında 3 taksit seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, sanal ve ek kartlar kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya Paraf POS’undan yapılan işlemlerde geçerli olacaktır.

Migrosta paraf puan geçerli mi?

Halkbank Paraf Üstü Kampanyası

Paraf Migros marketleri arasında anlaşma olmasına rağmen Paraf üstü kampanyası geçerli olmuyor.

Kredi notu nasıl öğrenilir Halkbank?

Halkbank Dialog Hattı ile Kredi Notu Öğrenme ve Sorgulama: 444 0 400 veya 0850 222 0 400 numaralı telefonları arayınız ve hemen ardından sesli yanıt sistemine bağlanınız.

Paraf ile size özel indirim nasıl kullanılır?

Paraf ile size özel ayrıcalıkların tadını çıkarın!

Paraf Günüm hizmetinden yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken,

 1. Yararlanmak istediğiniz kampanya kodunu,
 2. Kartınızın son altı hanesini,
 3. Belirleyeceğiniz günü aralarında boşluk bırakarak 3404 numarasına SMS olarak gönderebilirsiniz.

Paraf kart avantajları nelerdir?

Tüm kampanyalar için tıklayın. / Geçmiş kampanyalar için tıklayın.

 • Paraf ile Pegasus’ta 3 taksit!
 • Bahar’a Özel 120 TL’ye Varan ParafPara.
 • Sağlık Haftasında Peşin Sağlık Harcamalarına 5 Taksit!
 • Eczacı Paraf KOBİ Kartlara Özel 4 Taksit Kampanyası
 • Paraf ile Nocturne’da 100 TL ParafPara!
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector