Hızlı Cevap: Hgs Para Yükleme Nasıl Yapılır?

HGS yüklemek için ne gerekli?

Bu kartların alınabileceği erler başlangıçta yalnızca PTT şubeleriydi fakat günümüzde oldukça yaygınlaşmış olduğu için PTT ve banka şubelerine araç ruhsatı ve kimlik belgenizi göstererek bu karta sahip olabilirsiniz.

HGS internetten nasıl alınır?

HGS etiketinizi Akbank İnternet ‘ten veya dilediğiniz Akbank Şubesi’nden alabilirsiniz. Şubemize başvurarak, etiketinizi hemen teslim alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. HGS ürünü talimatlı olarak çalışmaktadır, bunun için Akbank kredi kartlarından veya vadesiz hesabınızdan otomatik yükleme talimatı verebilirsiniz.

HGS Atm’den ödenir mi?

PTT online hizmetlerden HGS yüklemenin yanında bankamatiklerden de yüklemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası HGS nasıl yüklenir?

Ziraat Bankası Kredi Kartınıza, Kredili Mevduat Hesabınıza ya da Vadesiz Mevduat Hesabınıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile belirli bir limitin altına düştüğünde HGS etiket bakiyenize otomatik olarak yükleme gerçekleştirilecektir.

HGS hangi benzinlikten alınır?

HGS ANLAŞMALI PETROL İSTASYONLARI

  • PETROL OFİSİ
  • SHELL.
  • BP.
  • OPET.
  • TPPD.
  • TOTAL Yetkili İstasyonları

HGS yükleme ücretli mi?

PttAVM.com’dan alışveriş yapan müşterilerimizden HGS bakiye yükleme işleminden hizmet bedeli alınmamaktadır.

E devletten HGS alınır mı?

HGS NASIL ALINIR? 1- Aracınızın üzerinde daha önceden bir HGS ‘nin tanımlı olup olmadığını öğrenmelisiniz. Bu konuda E – Devlet üzerinden araç plakanızı aratabilirsiniz. 3- HGS kartını Türkiye’de bulunan tüm PTT şubelerinden ve Kara yollarının otoban gişelerinin yanında bulunan şubelerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

You might be interested:  Ölüye Para Vermek Ne Demektir?

Ilk defa HGS nasıl alınır?

HGS NEREDEN ALINIR? HGS ‘yi isteyen PTT şubelerinden isteyen anlaşmalı bankalar ve petrol ofislerinden alabilirler. PTT’de HGS ilk alım ücreti 5 TL olarak belirlenmiştir.

E devlet üzerinden HGS alınır mı?

Bu hizmetten önce ceza aldıklarının farkında olmayan vatandaşlar, artık e – Devlet ‘te hayata geçirilen yeni uygulamayla “Araçlarım” bölümüne girerek HGS ve OGS Borç ve Bilgilendirme hizmeti alabilecek.

HGS Ihlalli geçiş nereye ödenir?

Borç kaydına ilişkin ödemeler T.C. Ziraat Bankası A.Ş. veya QNB Finansbank A.Ş. şubeleri ile bu bankaların internet bankacılığı sistemlerinden, igs.otoyolas.com.tr internet adresinden ihlalli geçiş sorgusu sonrasında “ödeme yap” seçeneği ile ya da OTOYOL A.Ş. Mobil Uygulaması telefona indirilerek yapılabilir.

Geçiş ihlali cezası nasıl ödenir?

Geçiş İhlali Ödemeleri Nereye Yapılır? HGS ihlalli geçiş ödemelerini hesabına bakiye yükleyerek yapabilirsiniz: PTT HGS Bakiye Yükleme Sayfası anlaşmalı bankaların internet şubelerinden.

HGS kartımı kaybettim ne yapmam gerekiyor?

Etiketim yıprandı/eskidi/kayboldu ne yapmalıyım? İlgili satış temsilciniz ile iletişime geçmeniz durumunda firmanıza yeni etiketler tanımlanacaktır.

Internet bankacılığından HGS alınır mı?

HGS Etiket ve Kartları Mobil ve İnternet Bankacılığı veya VakıfBank Şubeleri’nde! HGS Etiket ve Kartları; VakıfBank Mobil ve İnternet Bankacılığı veya VakıfBank Şubelerinden temin edilebilirsiniz.

HGS plaka degisikligi nasil yapilir?

Çünkü araç satış işlemleri sırasında HGS (Etiket) plaka değişikliği yapılmamaktadır. HGS Kart’larda ise durum farklıdır. Kredi kartı şeklindeki bu HGS Kart ile PTT Şubelerine giderek eski plakayı iptal edip, yeni aldığınız araç plakasına işletmeniz mümkündür.

PTT HGS Otomatik Ödeme Talimatı nasil verilir?

Size en yakın PTT işyerine giderek, verilen otomatik ödeme talimat formunu doldurup imzalamanız yeterli olacaktır. Başvuru sırasında aracınızın sınıfına göre belirlenen alt/üst limit aralığında istediğiniz tutarlarda talimat miktarı belirleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector