Hızlı Cevap: Hot Kripto Para Hangi Ülkenin?

Hot Coin kime ait?

Hot coin kurucuları kimdir? Hot coin 2 deneyimli yazılımcı tarafından kurulmuştur. Metacurrency.org sitesinin kurucular Arthur Brock ve Eric Harris-Braun Hot coini kısa sürede bir proje olrak hayata geçirmişlerdir. Hot coin halen geliştirilme aşamasında olan kripto paradır.

Holochain ne olur?

Holochain Fiyat Tahmini 2022 Holochain, 2022 Ocak ayı başlarında 1 dolardan alım satımına devam edebilir. Fiyattaki belirli değişiklikler ve uzmanların etkisi ile 0,038 dolara ulaşabilir. Yeni ortaklıklara odaklanabilir. 2022’nin sonunda HOT, 0.035 dolardan işlem görebilir.

Holo ne iş yapar?

Holo, blok zinciri teknolojisinin kullanılmasını gerektirmeyen DApp’leri geliştirmek için bir çerçeve olan Holochain kullanılarak oluşturulan merkezi olmayan uygulamaları barındırmak için eşler arası dağıtılmış bir platformdur.

Hot Coin ne işe yarar?

Holo; blockchain teknolojisi kullanma şartı koşmadan merkeziyetsiz uygulamalar barındırabilen, dağıtık bir veri protokolü. Dağıtık Komut Çizelgesi (Distributed Tash Table, DHT) kullanan merkeziyetsiz uygulama (DApp) geliştiricileri, Holochain isimli platform bünyesinde kendi projelerini hayata geçirebilir.

Paribu kimin?

Paribu, 2015’te ön hazırlık çalışmalarına başlamış, 2016’da kurulmuş ve 14 Şubat 2017’de halkın kullanımına açılmıştır. Paribu ‘nun kurucusu ve CEO’su Yasin Oral’dır. 2021’de 1 milyar dolar işlem hacmine ulaşarak Türkiye’de en büyük hacme sahip Kripto para alım satım platformu olmuştur.

Holo hangi şirketin?

2017’de ortaya çıkan Holochain’in çalışmaları 2008 yılına kadar uzanıyor. Metacurrency.org sitesinin kurucuları, fikirlerini geliştirerek Holochain ağını ortaya koydular. Holo, her ikisi de deneyimli sözleşmeli kodlayıcılar olan Arthur Brock ve Eric Harris-Braun tarafından kuruldu.

You might be interested:  Tiktok'Ta Ne Kadar Para Kazanıyorlar?

Hot Coin ileride ne olur?

Holochain Geleceği 2023 Pek çok ünlü analist holochain konusunda ilerleyen yıllarda fiyat artışlarından söz etmektedirler. Analist Holo coin fiyatlarının ileride artacağına ve 2023 yılında 0.040 doları yakalayacağını ifade etmiş.

Holo ne demek?

HOT demek Holo kripto parasının kısaltılmış halidir. Holo kripto para ve HOT kripto para olarak da adlandırılmaktadır.

Hot Coin kaç TL?

Holo bugünkü fiyatı ₺0.083390 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺1,744,867,184 TRY.

Holo kripto para ne kadar?

Son Dakika Holo Fiyatı Güçlü kripto para borsalarında ortalama Holo fiyatı 0,0080 USD’dir. 1 Holo Türk Lirası bazında ise 0,00 TL değerine sahiptir. Kripto para piyasasında #78 numarada yer alan Holo toplam piyasa değeri olarak da 1.433.633.973,00 Dolar değerine sahiptir.

Dent Coin alınır mı?

Dent Coin yorum sonuçlarına göre, kripto para piyasasında yer alan en değerli coinlerden biri olmasa da uzun vadede yatırım yapmayı hedefleyen yatırımcılar tarafından alınabilir nitelikte. Alınıp unutulması gereken yatırımlar statüsündeki Dent Coin ‘i, piyasa verilerinin araştırılarak almakta fayda var.

BitTorrent Coin nedir?

BİTTORRENT (BTT) COİN NEDİR? BitTorent, son yıllarda gittikçe daha fazla merkeziyetsizleşen, popüler bir eşler arası (P2P) dosya paylaşım ve Torrent platformudur. Satın alınışından beri BitTorrent, Şubat 2019’da piyasaya sürülen özel bir yerel kripto para tokeni olan BTT ile birlikte çeşitli araçlar ekledi.

TRX ne işe yarar?

TRX; sporculara çok yönlü hareket imkanı sağlayan bir ekipmandır. Vücudumuz günlük yaşantımızda sağa, sola, öne, arkaya ve çapraza doğru hareket eder. TRX vücuda bu doğal hareket yönlerinde çok yönlü egzersiz imkanı sunarak vücudu doğal hareket mekanizmasında çalıştırır.

Ravencoin ne işe yarar?

Ravencoin madenciliğe de müsaade eden bir kripto paradır. Proof of work sistemi ile çalışan ravencoin madencilik için de uygun olan bir coindir. Piyasada pek çok sınırsız arzı olan kripto para olsa da Ravencoin sınırlı bir arzı olan coinler arasındadır. Tam olarak toplam arzı 21 milyar olarak bilinmektedir.

You might be interested:  Rüyada Birisine Para Vermek Ne Demek?

BitTorrent kaç TL olur?

BTT Fiyatı Canlı Veri BitTorrent bugünkü fiyatı ₺0.030287 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺3,498,639,540 TRY.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector