Hızlı Cevap: Ininal Para Transferi Nasıl Yapılır?

Ininal para transferi ne kadar kesiyor?

Yatırılan tutarın %1.15’i + 1,04 TL’dir. Yani 100 TL yatırdığın takdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer. Kartına 97,81 TL yüklemiş olursun. Kartsız işlemlerde ücretsiz.

Ininal karta para gonderilir mi?

Banka kartının geçtiği her yerde rahatlıkla, güvenle işlem yapabilirsin. Dilersen kartındaki bakiyeyi ATM’lerden nakit çekebilir, ininal Cüzdan üzerinden ininal Kart’lar arası para transferi yapabilir, 300’den fazla kuruma ait faturayı ödeyebilir ve tüm oyun E-Pin’lerini satın alabilirsin.

Ininal karta EFT ne zaman gelir?

Para aktarımı talimatı gerçekleştikten sonra, maksimum 15-20 dakika içerisinde para transferi karşı bankanın hesabına geçiyor. ininal kullanıcıları mesai saatleri içinde tüm bankalara gönderim yapabilirken, mesai saatleri dışında Akbank, Albaraka, Denizbank, Enpara, Fibabanka, Garanti Bankası, Halkbankası, QNB

Ininal karttan Ibana para atılır mı?

Gönderemezsiniz. Sadece Ininal kartlar arasında para aktarımı yapılabiliyor.

Başka bir karttan Ininal karta nasıl para gönderilir?

Diğer bankalarda hesapların varsa EFT ile para transferi menüsüne gir; IBAN numarası alanına: TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 ve açıklama alanına yalnızca aktif kullandığın sanal ya da fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi tamamla.

You might be interested:  FAQ: Rüyada Birine Para Vermek Ne Demek?

Papara para kesiyor mu?

Her ay toplam 500 TL olmak üzere ayda 5 kere yurt içi tüm ATM’lerden Papara Card ile para çekmek ücretsizdir. 500 TL üzerindeki işlemlerinde işlem ücreti Papara hesabından tahsil edilir. Tüm vergiler dahildir. 5 işleme kadar 500 TL her zaman ücretsizdir.

Ininal kart nasıl kullanılıyor?

İsterseniz İninal kartın mobil uygulaması üzerinden (iOS, Android) başka bir kredi kartı kullanarak para transferi gerçekleştirebilir, partner market zincirlerinden nakit para ile kasada yükleme yapabilir veya ING ve PTT ATM’lerinden kartınızı takıp yüklemek istediğiniz miktarı yükleyebilirsiniz.

Ininal kart kapanınca ne olur?

Kontör ya da dakika harcamadan, çağrı merkezlerinde sıra beklemeden ininal kartını başarıyla kullanıma kapattın. Kullanıma kapattığın kartın hesabında yer alan “Aktif Olmayan Kartlar” arasında listelenmeye devam edecek, bu sayede hem varsa kart bakiye bilgine, hem de kart hareketlerine erişmeye devam edebileceksin.

Ininal kart para yükleme nasıl yapılır?

İninal Cüzdan Üzerinden Para Yükleme İşlemi Cüzdan uygulamasına girildikten sonra “İşlemlerim” kısmından “ Para Yükle” kısmı seçilir. Banka/Kredi kartı veya Havale/EFT seçenekleri ile yükleme yapılabilir. Yüklemek istenen tutar, aylık yüklenebilir tutarın üzerinde ise işlem başarısız olur ve para iade edilir.

Papara EFT ne zaman hesaba geçer?

Papara Card’ın ile ATM’den, Teknosa ve PTT şubelerinden para yatırdığında paran anında hesabına yüklenir. Havale/ EFT ile ya da ATM’den kartsız işlemle para yatırdıktan sonra paran en kısa sürede hesabına yüklenir. İşlemin 7/24 birkaç dakika içinde gerçekleşeceği bankalar: Garanti Bankası

Ininal kartta ne kadar param var?

İninal kart bakiye sorgulama işlemi yapılabilecek ilk yol, İninal internet sitesi üzerinden İninal Online İşlemler’e giriş yapmaktır. Ayrıca İninal Cüzdan mobil uygulaması da İninal kart bakiye durumunu görüntüleyebileceğiniz ve kart işlemlerini yapabileceğiniz bir diğer seçenektir.

You might be interested:  Akbank Chip Para Nerede Geçerli?

EFT ile para gönderme ne kadar sürer?

Ortalama olarak yapılan Eft işlemleri 10 ile 15 dakika arasında tamamlanabiliyor. EFT ‘nin Ortalama Süresi Ne Kadar? Eft ile gönderilen tüm para gönderme işlemleri, 10 ile 15 dakika arasında tamamlanıyor. Hesaplara gönderilen tüm ödemeler, bankaların yoğunluğuna göre ortalama 10 ile 15 dakika arasında hesaplara geçiyor.

Ibana para yollama nasıl yapılır?

Havale Nasıl Yapılır? IBAN veya hesap numarasıyla genel olarak ” para transferi” kısmında yer alan havale seçeneği üzerinden yapılır. Havalede IBAN veya hesap numarası girildikten sonra kişinin adı, soyadı veya sadece baş harfleri işlemin teyit edilmesi için gösterilir.

Ininal hangi atm?

Ziraat Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Halkbank ve Akbank ATM ‘lerinden yatırılabilir.

Ininal barkod no ne işe yarar?

Kartınızın arka yüzünde bulunan barkod numarası ile para transferi yapmak artık çok daha kolay. Eğer kartınızda barkod numarası bulunmuyorsa ininal cüzdan uygulamamızı indirerek tüm kart bilgilerinize telefonunuzdan ulaşabilir ve karttan karta daha hızlı para gönderebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector