Hızlı Cevap: Kent Kartımda Ne Kadar Para Var?

Kentkart bakiye sorgulama nasıl yapılır?

Kart numarasını girdikten sonra “ Kentkart İşlemleri” menüsüne girmeniz gerekmektedir. “Sorgula” butonuna basarak güncel bakiyenizi görebilirsiniz. Kentkart bakiye sorgulama ile “Geçmiş Sorgular” kısmını da inceleyebilirsiniz.

EGO kartımda ne kadar para var?

Ulaşımda kolaylığı artırmak için hayata geçirilen “Tek SMS’le EGO Cepte” hizmetiyle, kart bakiye bilgisini öğrenmek için, tüm telefonlardan, Ankarakart’ın üzerindeki numaranın tamamını ya da son sekiz hanesini yazıp 0312 911 3 911’e SMS atmak yeterli olacak.

Kent kartta ne kadar para var nasıl öğrenebilirim?

1- https://www.eshot.gov.tr sitesine giderek İzmirim kart bakiye sorgulama seçeneğine tıklayın. 2- Açılan kısma akıllı kart numaranızı ve ekranda gördüğünüz kodu girin. 3- Devam et diyerek İzmirim kartınızda bulunan bakiyeyi sorgulayabilirsiniz.

Istanbul kartımda ne kadar para var?

İnternetten bakiye sorgulamaları https://www.istanbulkart. istanbul / üzerinden yapılabiliyor. Öncelikle online işlemler alanından üye olduktan sonra karta dair tüm detaylara ulaşılabiliyor.

Kartta kaç para var Öğrenme?

SMS ile bakiye öğrenmek için “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS gönderilmelidir. Yemekmatik Kart kullanıcıları ise bakiyesini öğrenmek için “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS göndererek yemek ve serbest cüzdanındaki bakiyeyi öğrenebilir.

You might be interested:  Paycell Karta Hangi Atmlerden Para Yüklenir?

Kent karta para nasıl yüklenir?

Kentkart’ın üzerindeki numarayı gir. Tebrikler, kartını tanımladın. Eklediğin kartını seçerek, yüklemek istediğin tutarı gir. fastPay’e tanımladığın kredi kartlarından birini seç (dilersen fastPay bakiyeni de kullanabilirsin).

Ankara karta nasıl para yüklenir?

-N Kolay Ankara Kart Satış Noktaları’ndan para yükleyebilir veya bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. – Ankara Smart ve Mini Bankolarına kartınızı okutabilirsiniz. -Alışverişleriniz sırasında ödemelerinizi kartınızı diğer Banka Pos cihazlarına takarak şifreli yapabilirsiniz.

EGO kart nedir?

Ankara Büyükşehir Belediyesi Elektrik Havagazı ve Otobüs İşletme Müessesesi Genel Müdürlüğü ( EGO ) ‘ya bağlı tüm toplu taşıma araçlarındaki kart okuma cihazlarına yakınlaştırarak kullanabileceğiniz temassız akıllı kartlardır.

EGO kart tanımlama nasıl yapılır?

Kişiselleştirme işleminin yapılabilmesi için “www.ankarakart.com.tr” sitesinde yer alan “ANKARAKART Online İşlemler, ANKARAKART Tanımlama ” menüsüne girilerek, kartların ön ve arka yüzünde yazılı kart numaralarının yazılması gerekiyor.

Kent kartı nereden alabilirim?

Havalimanında istasyondan ve 24 saat hizmet veren iki özel büfeden, kent içinde büfelerden kart alıp dolum yapılabilir. Kart alım ve dolum işlemi Şehirlerarası Otogarı’nda bulunan bir büfeden ve dolum otomatından yapılabilir.

Izmir kart ne kadar basıyor?

İlk biniş ücreti 3,46 TL olup 120 dakika içinde 1. aktarma 0,50 TL, 2. aktarma 0,50 TL ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

Izmir kart HES kodu nasıl alınır?

HES kodu ayrıca kısa mesaj ile de alınabiliyor. Kısa mesaj ile HES kodu almak için, HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla, T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazılıyor ve 2023’e SMS olarak atılabiliyor.

Istanbul kart kime ait nasıl öğrenebilirim?

İstanbulkart numarası nedir? Numaralar okunmuyorsa kartınızı Biletmatik’e dokundurarak, dolum fişlerinden veya kartınız anonim değilse Beyaz Masa ALO 153’ü arayarak kart numaranızı öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  Vatandaşlık Için Ne Kadar Para?

Istanbul karta para nasıl yüklenir?

İstanbulkart’ınızın üzerindeki QR kodu kameraya okutarak, kartınızı telefonuza dokundurarak veya kart numaranızı girip kartınızı ekleyin. Kartınızı ekledikten sonra “Bakiye Yükle” seçeneğine tıklayarak yükleme yapabilir veya “Talimat ver” seçeneğine tıklayarak otomatik bakiye yükleme talimatı verebilirsiniz.

Istanbul kart hes kodu yukleme nasıl yapılır 2021?

HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi yazılır ve 2023’e SMS olarak atılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector