Hızlı Cevap: Multinetimde Ne Kadar Para Var?

MultiNet karekod ile ödeme nasıl yapılır?

MultiPay uygulamasına Multinet kart numaranızı tanımladıktan sonra​ kartınız yanınızda olmasa bile ödemelerinizi MultiPay üzerinden karekod ile gerçekleştirebilirsiniz. Karekod ile ödeme yapabilmek için Multinet kart numaranızı uygulamaya tanımlamanız ve TC Kimlik numaranızı girerek​ PIN belirlemeniz gerekmektedir.

MultiNet nedir nasıl kullanılır?

MultiNet ‘iniz ile harcama yapabileceğiniz üye noktalarımızı websitemiz ve/veya MultiPay uygulaması üzerinden görüntüleyebilrisiniz. Ödeme esnasında MultiNet kartınız ile temassız ödeyebilirsiniz. Kartınızın yanınızda olmaması durumunda Multipay üzerinden karekod ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

MultiPay nedir?

Türkiye’de karekod ile mobil ödemenin öncülerinden biri olan Multinet Up, çalışanlara daha pratik, avantajlı ve teknolojik ödeme yöntemini gururla sunuyor. Multinet’in mobil uygulaması olan MultiPay ‘e girerek, ‘Ödeme Yap’ butonuna tıklayabilir ve ödemelerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

MultiNet ile ne alınır?

Tüm Türkiye’de 30.000 noktada geçerli olan MultiNet yemek kartının ayrıcalıklı dünyasına katılanlar lüks restoranlardan, ev yemekleri yapan küçük aile işletmelerine; fast food zincirlerinden, pastanelere; büfelerden, marketler ve süpermarketlere kadar birçok noktada MultiNet yemek kartı ile harcama yapabilirler.

Karekod ile ödeme nasıl yapılır?

Karekod ile Ödeme Yapmak İçin:

  1. Alışveriş yapılan mağazada Karekod ile Ödeme yapmak istediğinizi söyleyin.
  2. QNB Mobil’i açın ve Hızlı Erişim panosundan Karekod ile Öde’yi seçin.
  3. POS ekranındaki karekodu, QNB Mobil üzerinden açılan kamera ile okutun.
  4. Ödeme yapmak istediğiniz kartı seçin ve onay vererek ödemeyi tamamlayın.
You might be interested:  Tik Tok Tan Nasıl Para Çekilir?

QR ile ödeme Nasıl Yapılır?

Mobil Bankacılıktan “Tüm İşlemler” menüsü altından “ QR İşlemleri” ve ardından “ QR Ödeme ” seçilir. POS üzerinde oluşan QR Kod telefon kamerası aracılığı ile okutulur. İşlem bilgileri ekrana gelir ve onay tuşu basılarak işlem tamamlanır. QR Ödeme hem Android hem de IOS işletim sistemli Akıllı telefonlarda kullanılabilir.

MultiNet akaryakıtta geçiyor mu?

MULTİNET İLE TÜRKİYE GENELİNDEKİ TÜM SHELL AKARYAKIT İSTASYONLARINDAN ÜYELERİMİZE YÖNELİK AKARYAKIT ALIMLARINDA %3 LÜK İSKONTO ANLAŞMASI YAPILDI. Anlaşma tüm Shell istasyonlarında akaryakıtta %3 indirim içermektedir. Faydalanmak isteyen üyelerimizin belirtilen evraklarla birlikte Şubemize başvurması gerekmektedir.

MultiNet tatli para nerede kullanilir?

TatlıPara, Türkiye genelindeki 5000 anlaşmalı noktada yaptığınız harcamalardan kazandığınız, Multinet kart bakiyenize eklenen bir para birimidir. 1 TatlıPara 1 TL’ye eşit olup, kazandığınız TatlıPara’ları market ve restoran gibi 30.000 üye işyerinde​ dilediğinizce harcayabilirsiniz.

Getir de MultiNet geçiyor mu?

Getir Yemek’te ve Yemek Sepeti’nde de online sipariş vererek paket servis hizmetlerinden yararlanan MultiNet ‘liler, ödemelerini kapıda ister MultiNet kartları ile temassız ister MultiPay mobil cüzdanları ile QR kod okutarak saniyeler içinde yapıyor.

MultiPay nasıl para yüklenir?

IOS ve Android cihazlara uyumlu, Multinet’ait MultiPay uygulamasına giriş yaptıktan sonra; Cüzdan menüsünden, MultiNet kartınızı seçin ve ‘ Para Yükle’ butonuna tıklayın. Açılan menüden, MultiNet kartınıza bakiye yükleyebilir veya belirli gün ve tutar için otomatik yükleme talimatı oluşturabilirsiniz.

MultiNet kart ile internetten alışveriş yapılır mi?

MultiNet yemek kartı ile online olarak, poşet taşımadan, evden ayrılmadan gıda alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Üstelik MultiNet ile online alışveriş yapmak çok kolay. Tek yapmanız gereken MultiNet ‘in geçerli olduğu web sitelerini ziyaret etmek ve ihtiyacınız olan ürünleri sepete eklemek!

You might be interested:  Rüyada Para Almak Ne Demektir?

Multinet kart hangi marketlerde geçerli?

Türkiye’de 20.000’e yakın noktada geçerli MultiGift hediye kartını dilerseniz prim, doğum, kıdem, evlilik hediyeleri için dilerseniz Ramazan, Kurban Bayramı, yılbaşı gibi özel gün yardımları için çalışanlarınıza ulaştırabilirsiniz. MultiGift marka çözümleri;

  • Trendyol.
  • A101.
  • CarrefourSA.
  • TeknoSA.
  • MediaMarkt.

Ticket kart hangi marketlerde geçiyor?

CarrefourSA ve Migros’larda ticket kartlarınızı kullanabilirsiniz (Anlaşmalı olanlarda). Anlaşması olan Dominos şubelerinde kullanabilirsiniz. Bursa, Eskişehir, Adana, Konya, Ankara ve diğer şehirlerde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Giyim markalarında ticket kartlar geçerli değildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector