Hızlı Cevap: Paparaya Nasıl Para Gönderilir?

Başka bankadan Paparaya nasıl para gönderilir?

BANKADAN PAPARA’YA NASIL PARA HAVALE EFT YAPILIR? Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla. Papara ‘nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç. Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.

Paparaya hangi bankadan para gönderilir?

Papara ‘dan IBAN’a TL olarak para transferi yapılabilecek anlaşmalı bankalar arasında; QNB Finans Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, ING Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Ziraat Bankası yer alıyor.

Papara hesabına baskasi para gonderebilir mi?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Paparaya nasıl para yatırılır?

Paparaya ATM’den para yükleme;

  1. Papara hesabınıza giriş yapınız ve Para Yükle sekmesinden ATM seçeneğine basın.
  2. Papara ‘nın anlaşmalı olduğu bankaların ATM’si size en yakın olanı gidin.
  3. Size verilen IBAN numarasına ATM’nin kartsız işlemler bölümünü kullanarak para yatırabilirsiniz.

Papara ya her saat para gönderilir mi?

Mesai saatleri dışında ve hafta sonu banka hesaplarımıza havale, EFT veya Papara kullanarak para yatırabilirsiniz. Akbank ve Papara ile gerçekleştirilen yatırma işlemleri 7/24 hesabınıza otomatik olarak yansır. Havale işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi yaklaşık 20 dakikadır.

You might be interested:  Paribu En Az Ne Kadar Para Yatırılır?

Papara kimin Bankası?

Şirketin tek sahibi kendisi değil, ortağı İlker Diker’dir. Papara şirketinin İstanbul’da 4, Ankara’da ise 1 temsilciliği vardır. Ankara’da bulunan temsilciliğin adresinin PTT A.Ş olarak gösterilmiştir. 2016 yılında BDD’nın çıkardığı yönetmelikten sonra İlker Diker, Papara şirketine ortak olmuştur.

Papara hangi ATM para çekilir?

Evet. Papara Card ile 7/24 her ATM ‘den para çekebilirsin.

Papara işlem ücreti nedir?

Para göndermek her zaman ücretsizdir. Para transferi alan kullanıcılardan ise aşırı/ticari kullanım halinde işlem ücreti tahsil edilir. Papara hesabına bir ay içinde 5 farklı kişiden toplam 5.000 TL veya döviz karşılığı üzerinde transfer geldiğinde sonraki işlemlerine %3.4 (BSMV dahil) işlem ücreti uygulanır.

Papara ya para ne zaman geçer?

Papara Card’ın ile ATM’den, Teknosa ve PTT şubelerinden para yatırdığında paran anında hesabına yüklenir. Havale/EFT ile ya da ATM’den kartsız işlemle para yatırdıktan sonra paran en kısa sürede hesabına yüklenir. İşlemin 7/24 birkaç dakika içinde gerçekleşeceği bankalar: Garanti Bankası

Papara sitesi güvenilir mi?

Papara Kart’ın güvenilirliği Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından işlem yapmasına izin verilmiş ve onaylanmıştır. Bu sayede tüm bankalar ile güvenli bir şekilde anlaşma yapılmıştır. Ayrıca sistem üzerinde sağladığı kolaylıklar sayesinde kart ile alakalı şikayet yok denecek kadar azdır.

Papara hesabı nasıl kapatılır?

Papara hesabına kayıtlı cep telefonundan çağrı merkezimizi arayarak hesabının kapatılmasını talep edebilirsin. Eğer hesabında bakiyen varsa hesabın kapatılmadan önce bakiyeni çekmen ya da harcaman gerekmektedir.

Binanceye nasıl para yatırılır?

BinanceTR’nin anlaşmalı olduğu iki banka mevcut. Bunlar Ziraat Bankası ve Vakıf Bankası olarak karşımıza çıkıyor. Bu bankalar aracılığıyla 7 gün, 24 saat para yatırma ve çekme işlemlerini devam ettirebiliyorsunuz. Diğer bankalarla ise sadece hafta içi ve mesai saatleri arasında para yatırma işlemi yapabiliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector