Hızlı Cevap: Para Puan Nasıl Kullanılır?

QNB Finansbank para Puan Nasıl Kullanılır?

CardFinans kartınızdaki ParaPuan ‘ları kullanabilmeniz için alışveriş yaptığınız mağazanın/işyerinin CardFinans ile aynı altyapıya sahip pos cihazına sahip olması gerekiyor. ParaPuan ‘larınızı yalnızca QNB Finansbank altyapısını kullanan pos cihazı olan işyerlerinde kullanabiliyorsunuz.

Para puan nerelerde kullanılır?

ParaPuan

 • QNB Finansbank POS’larında yapılan harcamalarınızdan ve özel kampanyalardan ParaPuan kazanabilirsiniz.
 • ParaPuan ‘larınız alışverişlerde kullanılırken 0,1 Kr ile çarpılır.
 • ParaPuan ‘larınızı QNB Finansbank POS’u olan mağazalarda ve ParaPuan kullanımı yapılabilen e-ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz.

Banka kartında puan nasıl kullanılır?

Kredi Kartı Puanı ile Alışveriş Kredi kartınızda biriken puanları alışverişlerinizde kullanabilmek için, alışveriş yaptığınız iş yerinde kullandığınız bankaya ait pos cihazın bulunması gerekiyor. Yani bankanın anlaşmalı olduğu bir üye işyerinden, biriken puanlarınızı kullanabilirsiniz.

10 para puan kaç TL?

3- 1 TL = 10 Para Puan değerindedir. En düşük hediye çeki oluşturma sınırı 10 TL = 100 Para Puandır.

100 Para Puan kaç TL?

Kazandığınız her 100 Para Puan 1 TL değerindedir.

Parapuan hangi marketlerde geçer?

Para puan geçen marketler

 • Adese Market.
 • Bizim Toptan Market.
 • Carrefour.
 • Groseri.
 • Hanif Pehlivanoğlu Marketçilik.
 • Happy Center.
 • Karafırın.
 • Metro Toptancı Marketleri.
You might be interested:  Sendika Ne Kadar Para Veriyor?

Ziraat Bankası Para puanları nerede kullanılır?

Ziraat Bankası BankKart Puanları harcamak düşündüğünüzden daha kolay. Kartınızda biriktirdiğiniz puanlarınızı Ziraat Bankası altyapısına sahip pos cihazı bulunan işyerlerinde dilediğiniz tutarda kullanabilirsiniz.

Finansbank para puanımı nasıl öğrenebilirim?

CardFinans Nakit SMS Servisi ile ParaPuan Miktarınızı Nasıl Öğrenirsiniz? PUAN yazıp banka kartı numaranızın son 4 rakamını aralarında boşluk bırakıp 3996’ya SMS gönderin (ÖRNEK: PUAN 0915).

Yapı Kredi para puan nerelerde kullanılır?

Worldpuanlarımı nasıl kullanabilirim? Kazandığınız Worldpuan’lar aynı gece hesabınıza yansır ve puanlarınızı ertesi günden itibaren dilediğiniz World Üye İşyeri’nde kullanabilirsiniz. Worldcard’ınızla yaptığınız harcama ve ödemelerle topladığınız Worldpuanlar, World Üye İşyerleri’nde para yerine geçer.

Banka kartında puan birikir mi?

2020 yılında biriken kredi ve banka kartı puanları yeni yıla devredecek. Kamu ya da özel banka ayrımı olmaksızın tüm banka müşterileri kartlarında biriken puanlarını 2021 yılında da kullanabilecek. Bir kampanyaya bağlı olmaksızın kazanılan puanlar silinmiyor. Puanlar sadece kredi kartlarında birikmiyor.

Kart puanları nerede harcanır?

Her bankanın anlaşmalı olduğu iş yerlerinde kullanılabilen para puanlar hem mağazalarda hem de dijital alışveriş platformlarında geçerli olabiliyor. 2020 yılının sonunun gelmesi ile Cardfinans, Vakıfbank, Garanti Bankası ve Denizbank’ın para puan kullanımı sona erecek.

Türkiye Finans para puanları nerede kullanılır?

Kredi kartınızı POS cihazı olan alışveriş noktalarında, banka ATM’lerinde ve e-ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz.

1 para puan kaç TL?

Para Puanlar, KDV hariç 150 TL ve üzeri alışverişlerde hesabınızda birikmeye başlarlar. Kazandığınız her 1 Para Puan 1 TL değerindedir. Örneğin; KDV hariç yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişinizde mevcut %2 Para Puan kampanyasıyla 3 TL ( 3 Para Puan ) kazanırsınız.

Kredi kartı puanı nedir?

Kredi kartı puanı, yapacağınız alışverişler sonrasında size puan olarak dönen bir işlemdir. Kredi kartı puanı, yapacağınız alışverişler sonrasında size puan olarak dönen bir işlemdir. Alışveriş yaptıkça puan kazanır ve puan kazandıkça da dilediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz.

You might be interested:  Ethermine Para Ne Zaman Yatar?

Kitapseç puanları ne ise yarar?

Para Puanı yapacağınız alışverişlerde sepette anında indirim olarak kullanılabilir. Para Puan hiçbir şekilde nakite dönüştürülemez ve başka kampanyalarla birleştirilerek kullanılamaz. Para Puan kodunuz yapacağınız alışveriş tutarı kapsamında geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector