Hızlı Cevap: Paraf Para Puan Nerede Kullanılır?

Paraf puanlar ne zamana kadar geçerli?

2020 yılında biriken kredi ve banka kartı puanları yeni yıla devredecek. Kamu ya da özel banka ayrımı olmaksızın tüm banka müşterileri kartlarında biriken puanlarını 2021 yılında da kullanabilecek.

Paraf puan nerede kullanılan internet siteleri?

Paraf Puan: teknosa.com, e-bebek.com, n11.com ve turna.com. Card Finans: ikea.com.tr, koctas.com.tr, n11.com, e-bebek.com, iceksatis.com, tchibo.com.tr, lidyana.com, tozlu.com ve bavul.com.

Paraf kart hangi benzin istasyonu?

Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonları, www.parafcard.com.tr veya Paraf Mobil’de Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “OPET” yazılarak listelenebilmektedir. Aynı gün içinde yapılan 125 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.

Paraf 50 TL indirim nerede kullanılır?

Market Harcamalarınıza Özel 50 TL ParafPara. Paraf ile 2-30 Nisan 2020 tarihleri arasında gıda marketi sektöründe yurt içi tüm Banka POS’larından yapılacak ikinci 125 TL ve üzeri harcamadan itibaren her harcamaya 10 TL, toplamda 50 TL ParafPara verilecektir.

ParafPara yıl sonunda siliniyor mu?

Paraf Kart’ta biriktirdiğiniz ParafPara ‘lar iki takvim yılı sonunda siliniyor. 2019 Ocak’ta ve Haziran’da alışveriş yapıp ParafPara kazandığınızı düşünelim. Her iki ayda da kazanılan ParafPara ‘nın 2021 yılı 31 Aralık gecesine kadar kullanılması gerekiyor.

You might be interested:  FAQ: Bursluluk Sınavı Ne Kadar Para Veriyor 2017?

Halkbank kredi kartı nasıl aktifleştirilir?

Halkbank İnternet Şubesine giriş yaparak “ Kredi Kartlarım / Şifre Üretme” seçeneğini kullanabilirsiniz. “Paraf MOBİL’e giriş yaparak “Kartlarım/Şifre Üretme” seçeneğini kullanarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. 0850 222 0 400 Dialog’u arayabilirsiniz. Size en yakın Halkbank Şubesine uğrayabilirsiniz.

Hangi sitede kredi kartı puanları kullanılır?

Bu sitelerden alışveriş yaptığınızda alışverişinizin tamamını ya da bir kısmını Bonus Puan ile ödeyebilirsiniz.

  • N11.com.
  • e-bebek.com.
  • teknosa.com.
  • hepsiburada.com.
  • sanalmarket.com.
  • morhipo.com.
  • migros.com.tr.
  • gittigidiyor.com.

Trendyol da ParafPara kullanılıyor mu?

Trendyol ‘da 30 TL ParafPara! 01-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Trendyol.com sitesinde ve mobil uygulamasında Paraf POS’larından tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk taksitli işlemde 30 TL ParafPara kazanılacaktır. Bir müşteri kampanya süresince en fazla 30 TL ParafPara kazanabilecektir.

Paraf mobil nasıl indirilir?

Nasıl İndirebilirim? Paraf Mobil uygulamamızı Google Play Store ve Apple Store linklerimizden indirebilirsiniz.

Paraf kart nedir?

Nedir? Yeni Paraf ‘ı artık tek başına hem banka kartı hem de kredi kartı olarak kullanılabilirsiniz. Ödeme sırasında tek şifre ile hangi kartla ödeme yapmak istiyorsanız onu seçebilirsiniz. Visa/MasterCard/AMEX/, yurt içinde Visa/MasterCard/AMEX/Troy logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz.

Ne kadar paraf param var?

Hesap bakiyesi öğrenmek için BAKIYE, Paraf bakiyesi öğrenmek için KKBAKIYE, Paraf ‘ınızın son ekstresini tekrar almak için EKSTRE, yazarak 3401’e SMS göndererek, bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Paraf indirim nasıl kullanılır?

Paraf ile Paraf üyesi marketlerde Paraf POS’ larından yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin harcamalarınıza tek seferde maksimum 9,99 TL, ayda maksimum 25 TL indirim kazanabilirsiniz. ParafÜstü uygulamasından yararlanmak için PARA yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 3404’e göndermeniz yeterlidir.

Paraf kartta temassız var mı?

Kartınızın temassız özelliğinden yararlanabilmeniz için, kartınızla POS üzerinden yapacağınız ilk alışveriş işleminizi şifre kullanarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra yapacağınız alışverişlerde (alışveriş tutarı 350 TL ve altı işlemlerde) kartınızın temassız özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

You might be interested:  Iş Bankası'Ndan Kripto Para Nasıl Alınır?

Paraf kampanyalarına nasıl katılırım?

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce TAKSİT yazıp 3404’e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklamak gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bir kart ile katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector