Hızlı Cevap: Pubg G Para Nasıl Alınır?

PUBG para nasıl kullanılır?

PUBG Mobile’da AG nasıl kullanılır?

  1. PUBG Mobile’da AG kullanmak için öncelikle oyun içi mağazaya gidin.
  2. Ödülleri Al sekmesine gidin.
  3. Satın almak istediğiniz kostümü veya eşyayı seçin.
  4. Ardından para birimi olarak AG’yi seçin ve satın alma seçeneğini tıklayın.

PUBG g para ne işe yarar?

C. G -COIN çeşitli oyun içi eşyaları satın almak için kullanabileceğiniz yeni bir PUBG para birimidir. Sahip olduğunuz G -COIN ile oyun içi eşyaları satın alabilirsiniz, alım yaptıktan sonra kullandığınız kadar G -COIN bakiyesi hesabınızdan direkt olarak eksilir.

PUBG arkadaşa uc nasıl gönderilir?

Daha sonrasında da PUBG arkadaşına UC gönderme işleminin yapılmasını istediğiniz arkadaşların adı seçilerek “Görüntüle” sekmesi tıklanır. Yapılan bu işlemlerin ardından da ekrana gelen “Ver” seçeneği işaretlenir. En son aşamada da ekranda arkadaşlara göndermek istenilen UC miktarı yazılarak “Gönder” sekmesine tıklanır.

Paycell PUBG kupon kodu nasıl kullanılır?

Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli tüm müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KATIL PUBG yazılıp 2255’e SMS gönderilmesi veya Paycell uygulaması Fırsatlar alanından HEMEN KATIL butonuna tıklanarak kampanyaya katılınması gerekmektedir.

PUBG Mobile G parası ile ne alınır?

PUBG MOBILE AG PARASI (ACEGOLD) NEDİR? ⁣AceGold yani kısa adıyla AG parası, PUBG Mobile ‘daki yeni para birimidir. AG ile Dükkan (Shop) bölümünde yeni kıyafetler, kozmetikler veya kaplamalar alınabilmektedir.

You might be interested:  Survivor Şampiyon Ne Kadar Para Alacak 2021?

Steam PUBG nasıl yüklenir?

Steam ‘i indirin ve yükleyin buharveya başlığı PUBG Corporation ve Tencent Games’ten satın almak, indirmek ve yüklemek için gerekli yazılımı ve ardından oynatın. Devam etmek için resmi Steam sitesine bağlanın ve önce yeşil butona tıklayın Steam ‘i yükleyin (sağ üst) ve ardından öğenin üzerinde BUHARI YÜKLEME.

Hediye uc nasıl gönderilir?

Nakit göndermek istediğiniz arkadaşınızı seçin, “ Hediye Gönder” düğmesine dokunun. Onlara gönderebileceğiniz BP veya UC miktarına karşılık gelen simgelerin bir listesini göreceksiniz. Hediye olarak göndermek istediğiniz nakit türlerini ve miktarını seçin, mesajınızı (varsa) yazın ve ‘Give” düğmesine tıklayın.

UC nasıl yüklenir?

Pubg mobile uc e-pin yüklemek için https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr/redeem/pubgm adresini açınız daha sonra açılan sayfada oyuncu İD nizi giriniz sonra da Hali hazırda bulunan veya sitemizden temin etmiş olduğunuz ve siparişlerim bölümünde size özel tek kullanımlık e-pin kodunu yapıştırınız.Daha sonra belirttiğiniz

Kabasakal uc nasıl alınır?

Pubg Mobile UC Nasıl Satın Alınır?

  1. Alacağınız ürünü öncelikle sepetinize ekleyiniz.
  2. Sepetten devam edip ‘siparişi tamamla’ seçeneğine tıklayınız.
  3. Sizi ödeme adımına yönlendirecektir, ödeme yöntemini seçip ödemeyi sağladığınızda siparişiniz işleme alınacaktır.

Paycell PUBG parası nasıl alınır?

Kampanyadan ödül kazanmak için KATIL UYGULAMA yazıp 2255’e göndermek ve Paycell uygulamasına giriş yapmak gerekmektedir. Paycell mobil uygulamasını App Store, Google Play gibi uygulama marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz. Ödülü kazanan müşterilerimiz SMS ile bilgilendirilecektir.

Paycell puanları ne işe yarar?

Kazandığını puanları Paycell uygulaması ile hemen görüntüleyebilir, istediğiniz hediyeye dönüştürebilirsiniz. Kampanyadan kazandığınız puanlar ile ister internet paketi, ister dilediğiniz sektörde geçerli hediye kodları alabilirsiniz. Kazandığınız puanları, başka bir kullanıcıya transfer edebilirsiniz.

Paycell n11 parası nasıl kullanılır?

n11 mobil uygulamasından alışveriş yapıyorsanız “Ödeme Yap > Paycell ile Öde seçeneğini seçin. Harcama sonrası SMS ile promosyon kodu (kupon kodu) iletilecektir. Yüklenecek promosyon kodu ile n11 kuponu oluşturularak ilgili kupon bir sonraki n11 alışverişinde kullanılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector