Hızlı Cevap: Pubg G Para Ne Işe Yarar?

PUBG AG nasıl kullanılır?

PUBG Mobile’da AG nasıl kullanılır?

  1. PUBG Mobile’da AG kullanmak için öncelikle oyun içi mağazaya gidin.
  2. Ödülleri Al sekmesine gidin.
  3. Satın almak istediğiniz kostümü veya eşyayı seçin.
  4. Ardından para birimi olarak AG ‘yi seçin ve satın alma seçeneğini tıklayın.

PUBG puan kartı ne işe yarar?

Kazandığınız Royale Puanlarını ise, 70. Rütbeye ulaştıktan sonra kozmetik eşya ve silahlara çevirebilirsiniz. Yani hızlı bir şekilde rütbe atlamanız ve sezon sona ermeden en son rütbeye ulaşmış olmanız gerekiyor. Aksi takdirde, hiçbir şey elde edemiyorsunuz.

PUBG uc nedir ne ise yarar?

PUBG Mobile UC, oyun içerisinde kullanılan para birimidir. Kredi kartı ya da farklı ödeme yöntemleriyle kolaylıkla satın alınabilen ve kullanılabilen bir oyun içi para birimidir. Ayrıca satın aldığınız PUBG Mobile UC ile oyun içi etkinliklerden faydalanabilir ve daha uygun fiyata daha fazla içeriğe sahip olabilirsiniz.

100 RP puan kartı ne işe yarar?

100 RP ödülü, PUBG Mobile’daki her yeni sezonun Royale Pass’ta en çok beklenen özelliklerinden biridir. Sezon 16’da Elite veya Elite Plus Royale Pass satın alan oyuncular, 100 RP rütbe ödülü olarak Night Terror Outfit adlı efsanevi bir kıyafet alacaklar.

PUBG Elite Royal pass ne kadar?

PUBG Mobile 21. Yüklemenin ardından 960 UC karşılığında M3 Elite Royale Pass ‘i aktif edebilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Papara Hesabıma Nasıl Para Yüklenir?

PUBG UC ile neler alınır?

Bazı özel itemler UC (Unknown Cash) adı verilen oyun içi para ile satın alınabilmektedir. Mobil versiyonda da PUBGMobile UC ile oyun içi kullandığınız eşyalarınıza özel skinler alabilirsiniz. Ayrıca karakterinizi PUBG UC ile satın aldığınız kıyafet ve paraşütlerle donatabilirsiniz.

UC nedir PUBG?

PUBG Mobile UC (Unknown Cash) oyun içi satın alımlar için kullanılan para birimidir.

UC ne ise yariyor?

PUPG UC Nerede Kullanılır? Oyunda insanların veya karakterlerin malzemeler ve silahlar satın almak için ihtiyaç duydukları para birimi olan PUBG mobile uc oyuncular tarafından satın alınıyor ve oyun içinde daha güçlü hale gelip daha iyi savaşmak için kullanılıyor.

PUBG 900 UC kaç TL?

8.100 PUBG Mobile UC 900.00 TL ‘dir.

PUBG Mobile 600 UC kaç TL?

600 + 60 UC: 73 TL. 650 + 115 UC: 98 TL. 1500 + 300 UC: 182.50 TL.

PUBG 360 UC kaç TL?

49 TL. PUBG Mobile’da oyun içi marketten satın alacağın özel eşyalarla rakiplerinin önüne kolayca geçmek için şimdi 50 TL Razer Gold Pin olarak güvenle ucuz Pubg 360 uc al! Kredi kartına taksit, havale, EFT, ininal kart ve diğer kolay ödeme seçenekleri ile 360 Unknown Cash satın al!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector