Hızlı Cevap: Western Union Nasıl Para Çekilir?

Hangi bankada western union var?

Western Union, ülkemiz de PTT Bank, Akbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Fibabanka, Şeker Bankası ve Ziraat Bankası şubelerinde hizmet vermektedir. Ayrıca bazı bankalar için şubelere gitmeye bile gerek yoktur. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılığı üzerinden de bu işlem rahatlıkla yapılmaktadır.

Western Union nereden çekilir?

ATM aracılığıyla parayı nasıl alırım? Western Union ‘ın ATM hizmeti sunan katılımcı banka temsilcilerinden birinde aktif bir hesabınız varsa, sadece en yakın ATM’ye gidin, banka kartınızı takın, WU para transferi hizmetlerini arayın, MTCN’yi göndericinin adını, gönderdiği ülkeyi ve ödenecek tutarı girin.

Almanyadan Western Union ile gelen parayı nasıl alabilirim?

1- Size en yakın Western Union hizmet noktasına gidin. (Size en yakın BPN Temsilcisi – Western Union hizmet noktasını bulmak için www.bpn.com.tr/temsilcilerimiz adresini ziyaret edin.) 2- Western Union ile para alma pusulasını eksiksiz ve doğru olarak doldurun.

Ziraat Bankasinda Western Union var mi?

İnternet Şube ve Ziraat Mobil’den Western Union ile Para gönderme ve Para alma işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesi tanımlanabilmesi için en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Hangi Işlerde Iyi Para Var?

Western Union kime ait?

Western Union Şirketi, ABD merkezli uluslararası finansal hizmetler ve iletişim şirketidir. Şirket, farklı para birimleriyle uluslararası alanda para transferi ve ödemeler almaktadır ve bu hizmeti sunan şirketler arasında dünyanın önde gelen finansal servislerinden birisidir.

Western Union Ptt’den alınır mı?

PTT bir Western Union temsilcisi olarak, banka hesabı gerektirmeden, dünyanın her noktasına para transferi işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Türkiye’nin 81 ilinde binlerce şubesiyle hizmet veren PTT, Western Union hizmetini oldukça uygun fiyatlara sunuyor.

Moneygram dan gelen para nereden alınır?

Hesaba gelen para yine anlaşmalı bankaların bayileri aracılığıyla çekilebilir. Kullanıcının anlaşmalı bankadan hesabı ve kartı bulunduğu takdirde banka şubesine gitmesine gerek kalmamaktadır. ATM üzerinden de para çekme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir.

Ria dan gelen para nereden alınır?

RIA ile Gelen Para Alma İşlemleri Herhangi bir VakıfBank Şubesine giderek paranızı teslim alabilirsiniz. İşlem sırasında aşağıdaki adımları izleyiniz. Gönderici tarafından size iletilen 11 haneli PIN numarasını ve geçerli kimlik belgenizi VakıfBank yetkilisine ibraz ediniz.

Yurt dışından nasıl ödeme alabilirim?

Yurt Dışından Ödeme Almak İçin Paypal Alternatifi Olan 13 Sistem

 1. Payoneer. Paypal alternatifi olarak en çok kullanılan ödeme alma sistemi olarak ön plana çıkıyor.
 2. Transferwise.
 3. 3. Skrill.
 4. Payza.
 5. 5. Webmoney.
 6. Neteller.
 7. Moneygram.
 8. 8. Ecopayz.

Western Union cumartesi açık mı?

Haftanın 7 günü Western Union ile para transferi yapabilirsiniz. BPN işlem merkezi hafta içleri 8.00 – 21.00, hafta sonları 9.00 – 21.00 çalışmaktadır. Bu saatler içerisinde BPN temsilcilerinden, noktanın çalışma saatlerine bağlı olarak Western Union ile para transferi yapabilirsiniz.

Yurt dışından gelen para ne zaman hesaba geçer?

Yurt dışı para transferi için bankaya mesai saatleri içerisinde talimat verildikten sonra ortalama 2 gün içerisinde işlem tamamlanıyor.

You might be interested:  Soru: Rüyada Para Bulmak Ne Demek?

Western Union şubesi nasıl açılır?

Şahıs Firmam Var

 1. Vergi levhası
 2. Üzerinde T.C. kimlik numaranızın bulunduğu, güncel nüfus cüzdanının fotokopisi.
 3. Son bir ay içerisinde alınmış Adli sicil belgesi.
 4. Güncel tarihli noter tasdikli imza beyanınız.
 5. Güncel teminat mektubu veya sunabileceğiniz nakit teminat*

Western Union para çekme süresi kaç gün?

İADE – İşlem tarihinden itibaren 45 gün içerisinde alıcıya ödeme yapılmamışsa, göndericinin yazılı talebi karşılığında para transferinin sadece anapara miktarı (ödemenin yapıldığı zaman geçerli olan ve burada belirtilen geçerli döviz kuru üzerinden) göndericiye iade edilebilir.

Halkbank ta Western Union var mı?

Western Union ile Halkbank ‘ın şubelerinden hızlı para transfer olanaklarını sağlıyoruz.! Western Union 38 noktada Halkbank A.D. Skopje’nin tüm şubelerinde hizmet vermektedir. Banka’nın 38 şubesi gönderilen paraları hızlı ve günilir bir şekilde sistemden geçirip, istediğiniz yöne güvenli bir şekilde transfer edecektir.

Western Union kaça kadar açık?

BPN – Western Union hizmet noktalarımızdan haftanın 7 günü mesai saatleri dışında bile para transferi yapabilirsiniz. İşlem merkezimiz hafta içi 08.00 – 21.00, hafta sonları 09.00 – 21.00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector