Hopi Para Nerede Kullanılır?

Hopi’yi, hem Hopi’ye üye markaların mağazalarında, hem de e-ticaret sitelerinde yapacağın alışverişlerinde kullanabilirsin. Hopi ile yaptığın alışverişlerden Paracık kazanır ve kazandığın Paracıkları Hopi’ye üye markaların tekliflerinde kat kat değerli harcayabilirsin.

Hopi paraları nasıl kullanılır?

Paracık miktarını burada görebilir, Paracıkların nerede kaç kat değerli olduğunu öğrenebilirsin. Alışverişlerinde Hopi QR Kodunu kasaya göstererek, internet alışverişlerinde ise altındaki kodu yazarak kampanyalardan yararlanabilirsin. Kredi kartlarını Hopi’ne ekleyerek Hopi ile mobil ödeme yapabilirsin.

Hopi hangi marketlerde geçerli?

Hopi kullanıcılarına özel kampanyalarda koşulu sağlayan müşteriler Paracık kazanabilir. Paracık’larımı nerede kullanabilirim? Migros, 5M Migros, Tansaş, Migrosjet, Macrocenter, Sanal Market dahil tüm Hopi üye işyerlerinde kullanılabilir.

50 Paracık kaç TL?

Hopi’nin bir diğer avantajı ise, anlaşmalı mağazalarda Hopi paralarınızın katlanarak harcanabilmesi diyebiliriz, yani 50 paracık sahibiyseniz, paracıklarınızın 3 katı daha değerli olduğu bir mağazada 150 TL’lik bir ayakkabıyı 50 paracık ile satın alabilirsiniz.

Migrosta Hopi nasıl kullanılır?

Artık Migros’ta ne varsa paracığa dönüşüyor… Çünkü Migros Hopi’de! Hopi’yi indirin, Migros alışverişlerinde Hopi’nizdeki 10 haneli kimlik numaranızı kasaya söyleyin, paracıklarınız ertesi gün Hopi’nize yüklensin. Money Club Kart’ın varsa kartını hemen Hopi’ne ekle!

Morhipo Hopi Paracık nasıl kullanılır?

Kazanılan paracıklar hopi ile anlaşmalı mağazalarda anlaşma tutarına göre kullanılabilir. Kampanyadan yararlanmak için Morhipo.com’dan yapacağınız alışverişlerde üye hesabınız ile Hopi kimliğinizi tanıtmanız gerekmektedir. Hopi’den kazanılan 1 Paracık 1 TL değerinde alışverişe eşittir.

You might be interested:  Idari Para Cezası Ne Zaman Silinir?

Hopi Shop nerede?

Hopishop, şu anda Hopi uygulamasına entegre şekilde bulunuyor. Hopi’nin mobil uygulamasına girdiğinizde en üstte ilk başta Hopi sekmesini, onun yanında ise Hopishop’u görüyorsunuz. Hopishop’a giriş yaptığımızda markaları ve ürünleri görebiliyoruz.

Hopi mavide geçerli mi?

Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek mavi.com web sitesinde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir? İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin.

Hopi Paracıkla ne alınır?

NASIL PARACIK KULLANILIR? TL’lik bir ayakkabıyı bedavaya alabilirsin. ARKADAŞINA PARACIK GÖNDEREBİLECEĞİNİ BİLİYOR MUYDUN? Artık Paracıklarını sadece sevdiğin ürünleri almak için değil arkadaşlarını mutlu etmek için de kullanabilirsin.

Hopi hangi mağazalarda var?

Hopi uygulamasındaki mevcut mağazalar şu şekilde; Altınyıldız, Avis, Beymen, Business ve Beymenclub, Boyner, Budget, Digiturk, Divarese, ETS Tur, MNG Kargo, Port Vale, QUE, Turkcell, Yargıcı, YKM, Network, Morhipo, Fabrika, Finspor Ayrıca Hopi’ye eklenen yeni mağazaları Hopi uygulamasında bulunan Mağazalar bölümündende

Money para nasıl kullanılır?

Moneylerini tüm Migros ve Macrocenter’larda 1 Money = 1 TL olarak harcayabilirsin. Moneylerini kullanmak istediğini kasiyere söylemen yeterli. Eğer kartın yanında değilse ve cep telefonun ile alışveriş yapıyorsan, Moneylerini kullanmak için sana gönderilen şifreyi kasiyerle paylaşman gerekir.

Hopi indirim nedir?

Bazı etkinliklerin bilet satışında Hopililere özel indirim fırsatları sunulmaktadır. Kampanyanın hangi etkinlikler için geçerli olduğunu Hopi internet sitesinden, Biletix’i aratarak öğrenebilirsiniz.

Hopi BP kampanyasına nasıl katılırım?

Kayıtlı plaka sildirme ve plaka bilgisi değiştirme işlemleri BP çağrı merkezi tarafından yılda 1 kez yapılmaktadır. Paracık kullanıldığında Paracık kazanımı gerçekleşmez. Kampanyaya sadece Türkiye taşıt plaka koduna sahip araçlar ile katılım sağlanabilecektir. Yabancı plakalı araçlar ile kampanyaya katılım sağlanamaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector