Hsbc Hangi Atmlerden Para Çekilir?

Tüm bankalara ait banka ve kredi kartlarınızı HSBC Bank Türkiye ATM’lerinde veya ATM Paylaşım Platformu kapsamındaki 50.000’i aşkın diğer banka ATM’lerinde kullanabilirsiniz.

HSBC hangi bankadan para çekilir?

HSBC Bank ATM’lerinden yurtiçi diğer tüm bankaların, banka kartları ile ana hesabınızdan para çekme yapabilir, para yatırabilir ve bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

HSBC Kredi Kartı hangi Atm’den ödenir?

1 Haziran tarihi itibarıyla, tüm bankamız müşterilerine, AKBANK ATM’lerinden, HSBC banka ve kredi kartlarını kullanarak yapacakları;

 • Hesap bakiyesi sorgulama,
 • Vadesiz hesaba TL para yatırma/çekme,
 • Kredi kartı TL borç ödeme,
 • Borç ve limit bilgisi sorgulama.
 • Kart şifre değiştirme.
 • Ortak bankalar hangisi?

  Kamu Ortak ATM platformuna dahil olan Bankaların (VakıfBank, Ziraat Bankası, Halk Bankası, PTT, Emlak Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve Ziraat Katılım Bankası) müşterileri kartlarıyla bu Bankaların ATM’lerinden aşağıdaki işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirir.

  HSBC nasıl para yatırılır?

  Kartsız Para Yatırma

  HSBC ATM’lerinden hesaba para yatırma işlemini başlatmak için “GİRİŞ” tuşuna basınız. Ekrandan Dil seçiminizi yapınız. Kartsız İşlem Ana Menüsünden Para Yatırma butonuna basınız. TC Kimlik numaranızı tuşlayınız.

  HSBC kredi kartı borcunu nereden ödeyebilirim?

  HSBC Advantage Kredi Kartı ödemelerinizi;

 • Otomatik Ödeme Talimatı
 • HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı
 • HSBC Bank ATM’leri.
 • HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111.
 • HSBC Bank Şubeleri aracılığıyla ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 • HSBC kredi kartı ödemesi nereye yapılır?

  HSBC Advantage Kredi Kartınıza ait ödemelerinizi tüm HSBC Bank A.Ş. şubelerinden, HSBC Bank A.Ş. ATM’lerinden, HSBC Bank A.Ş. İnternet Bankacılığı www.hsbc.com.tr’den, Mobil Bankacılık uygulamasından, Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111’den veya otomatik ödeme talimatı vererek, ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

  You might be interested:  Ziraat Türkiye Kupası Kazanan Ne Kadar Para Alıyor 2020?

  Birleşen bankalar hangileri?

  Kamu bankalarına ait ATM’ler tek çatı altında toplanıyor. Bankaların kendi aralarında yaptıkları anlaşma karara bağlandı. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, PTTBank ve Emlakbank’a ait ATM’ler tek bir ATM’de toplanacak.

  Hangi Ortak ATM para kesmiyor?

  Vakıf Katılım, EmlakBank, Ziraat Katılım, Halkbank, VakıfBank, Ziraat Bankası ve PTT Müşterileri İmzalanan Protokol ile Bu Bankaların Tüm ATM’lerini İşlem Limitleri Dâhilinde Hiçbir Ücret Ödemeden Kullanabilecek.

  Ziraat ortak ATM mi?

  Tüm Banka Kartları İçin Ortak ATM

  Yurt İçi Banka Kartı ATM Paylaşımı uygulaması dahilinde; Ziraat Bankası banka kartı ve kredi kartlarınız ile diğer bankalara ait ATM’lerden de hesap bakiyesi öğrenme, para çekme, para yatırma, kredi kartı borç ödeme ve kredi kartı borç sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector