Ininal Kartla Hangi Atmlerden Para Çekilir?

Ziraat Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Halkbank ve Akbank ATM’leri başta olmak üzere banka ATM’lerinden ininal kartınızı kullanarak yükleme yapabilirsiniz. Teknosa’danda ücretsiz yükleme yapabilirsin. Ha bu arada haberin olsun banka ATM’lerinde 1.15 gibi bir miktar para çekiyor.

Ininal karttaki parayı hangi Atm’den çekebilirim?

Artık Albaraka, Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Şekerbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası ATM’lerinden ininal kartlarınıza para yükleyebilirsiniz!

Ininal karttaki parayı nasıl çekerim?

ininal Cüzdan veya ininal.com üzerinden eklediğin ininal Visa Kart’ın ile ATM’lerden nakit çekebilirsin, işlem ücreti çekilen tutar üzerinden %1,15+1,04 TL’dir.

Ininal kart hangi bankalardan para yüklenir?

Nereden Bakiye Yüklerim?

 • Banka ATM’leri ve PttMatik’ler.
 • Migros, CarrefourSA, Şok, Teknosa mağazaları
 • NKolay ve Pratik İşlem noktaları
 • Ininala hangi marketlerden para yüklenir?

  Anlaşmalı kartı satış ve yükleme yerleri ise PTT, PTT Matik, Teknosa, Migros, Tansaş, Migros Jet, D&R, ParaMara, Vatan Computer, Petrol Ofisi ve Ininal’ın kendi kurumsal sitesinden online olarak satın alabilirsiniz.

  Karttan nasıl para çekilir?

  En yakın ATM’ye gidiniz. Banka hesabınızdan para çekecekseniz, banka kartınızı, kredi kartı hesabınızdan para çekecekseniz, kredi kartınızı yanınızda bulundurun. ATM’ye gelin ve kartınızı soketten içeri yerleştirin. Kartınız ATM’den içeri yerleştirdikten şifrenizi girerek ATM ekranına giriş yapın.

  You might be interested:  Gate Io Nasıl Para Gönderilir?

  Ininal en fazla kaç TL çekilir?

  Bir kullanıcı bir yıl içerisinde en fazla 500 TL tutarında nakit çekebilir.* MASAK mevzuatı gereği 1.250 TL limitli kartların aynı yıl içinde nakit çekim tutarı 500 TL ile sınırlıdır. What Is İninal?

  Ininal Kart a101 de geçiyor mu?

  Hectopat. Visa’nın geçerliği olduğu yerde geçer yani her yerde.

  Ininal Kart kaç tl kesiyor?

  ininal Kart’a tek seferlik sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilirsin. Çipli ve temassız özellikli ininal Kart’ın ücreti ise yine tek seferlik 10 TL’dir. *ininal Kart’ında bakiye varsa kartınla işlem yapmasan da her ay 2 TL aylık kullanım ücreti alınır.

  Ininal para yüklerken kaç tl kesiyor?

  Bakiye Yükleme Ücretleri

  Yatırılan tutarın %1.15’i + 1,04 TL’dir. Yani 100 TL yatırdığın akdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer. Kartına 97,81 TL yüklemiş olursun. Ücret 2 TL olup ayrıca tahsil edilir.

  Ininal kart atm kaç para kesiyor?

  İninal karta para yüklemek için evimizin çevresinde bulunan Ziraat Bankası ®, Denizbank ®, PTT, Kuveyt Türk ®, Garanti gibi ATM’lerden para yükleyeceğim her ATM’de 1 TL 85 kr para kesiyor.

  Şoktan Ininale para yüklenir mi?

  Şok Marketler İninal Kart’a Para Yükleme Yasakmış

  Ininal kart TC no istiyor mu?

  Ininal kart kredi çekemez, çünkü bir kredi kartı değil. Ininal ile banka işlemi yapacaksınız, tabii ki TC isteyecekler.

  Ininal Kart şoktan alınır mı?

  ininal Kart’ı D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve birçok anlaşmalı satış noktasından alabilirsin.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector