Ininal Para Yükleme Ne Kadar Kesiyor?

ininal Kart en az kaç tl yüklenir?

ininal Kart ‘a ilk yüklemede 1.250 TL’ye kadar bakiye yüklenebilir. İlk yüklemeden sonraki yüklemeler için kartın ininal.com veya ininal Cüzdan uygulamasından hesabına eklenmesi gerekmektedir.

Ininal kartı kaç TL?

ininal Kart ‘a tek seferlik sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilirsin. Çipli ve temassız özellikli ininal Kart ‘ın ücreti ise yine tek seferlik 10 TL ‘dir. * ininal Kart aylık kullanım ücreti, kartta bakiye varsa alınır. Geçmişe yönelik kullanım ücretleri alınmaz.

Ininal para transferi nasıl yapılır?

Diğer bankalarda hesapların varsa EFT ile para transferi menüsüne gir; IBAN numarası alanına: TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 ve açıklama alanına yalnızca aktif kullandığın sanal ya da fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi tamamla.

ininal Kart nasıl para yatırılır?

Para yüklemek için yapmanız gerekenler şöyle: Kartınızı ATM’ye takarak kart şifrenizi girin. “TL Para Yatırma ” seçeneğini seçin ve yüklemek istediğiniz tutarı yatırın. Onay ekranındaki bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra işlemi onaylayın.

Ininal limit arttırma paralı mı?

Limit artışının kalıcı olması için imzalamış olduğun sözleşmeyi ininal Cüzdan üzerinden indirip, basman ve imzalayıp fotoğrafını en geç 5 gün içerisinde ininal Cüzdan içerisinden yüklemen gerekiyor. Aksi durumda limitin tekrar 1.250 TL olacak.

You might be interested:  Kimlik Para Yatırma Hangi Bankalar?

Ininal kartta ne kadar param var?

İninal kart bakiye sorgulama işlemi yapılabilecek ilk yol, İninal internet sitesi üzerinden İninal Online İşlemler’e giriş yapmaktır. Ayrıca İninal Cüzdan mobil uygulaması da İninal kart bakiye durumunu görüntüleyebileceğiniz ve kart işlemlerini yapabileceğiniz bir diğer seçenektir.

Ininal kart kapanınca ne olur?

Kontör ya da dakika harcamadan, çağrı merkezlerinde sıra beklemeden ininal kartını başarıyla kullanıma kapattın. Kullanıma kapattığın kartın hesabında yer alan “Aktif Olmayan Kartlar” arasında listelenmeye devam edecek, bu sayede hem varsa kart bakiye bilgine, hem de kart hareketlerine erişmeye devam edebileceksin.

Ininal temassız kart nereden alınır?

ininal Kart Şimdi Çipli ve Temassız Özellikli Yenilenen çipli temassız ininal Kart ‘ı Mayıs ay sonuna kadar Gittigidiyor, Hepsiburada ve N11’den kargo ücreti ödemeden alabilirsin. Ayrıca, 1 Mart itibariyle çipli ve temassız ininal Kart ‘ı D&R ve Teknosa’dan da alabilirsin.

Ininal kartı nasıl kullanılır?

İninal kartı satış noktalarından aldıktan sonra her alanda kullanabilirsiniz. İnternetten yapılan alışverişlerde ya da marketten yapılan alışverişlerde kullanılır. Kullanım alanı kredi kartı ve banka hesap kartı kadar geniştir. İçerisine yüklenilen bakiye kadar harcama yapılır.

Ininal karta havale yapılır mı?

ininal Cüzdan uygulaması üzerinden, Para gönder menüsüne girebilir, Bankaya transfer seçeneğini seçtikten sonra havale veya EFT yapmak istediğin kişinin adını ve IBAN numarasını girebilirsin.

Ininal karta EFT ne zaman gelir?

Para aktarımı talimatı gerçekleştikten sonra, maksimum 15-20 dakika içerisinde para transferi karşı bankanın hesabına geçiyor. ininal kullanıcıları mesai saatleri içinde tüm bankalara gönderim yapabilirken, mesai saatleri dışında Akbank, Albaraka, Denizbank, Enpara, Fibabanka, Garanti Bankası, Halkbankası, QNB

Ininal karttan Ibana para atılır mı?

Gönderemezsiniz. Sadece Ininal kartlar arasında para aktarımı yapılabiliyor.

You might be interested:  Iş Bankasından Ziraate Para Gönderme Ne Kadar Sürer?

Ininal karttan nereden para çekilir?

PTTMatik’ler ve banka ATM’leri* * Bu işlem sadece Visa logolu yeni ininal Kart ‘lar ile gerçekleştirilebilir. Bir yılda 500 TL nakit çekilebilir.

Ininal Trendyol da geçerli mi?

Cevap: Merhaba, ininal Kart’ını internette, mağazalarda, yurt içinde ve yurt dışında her yerde kullanabilirsin. Banka kartının geçerli olduğu her yerde geçerlidir.

Ziraat Bankası kredi kartına nasıl para yatırılır?

Ziraat Bankası ATM’lerinden Kartsız Para Transferi

  1. Öncelikle ATM’den “Giriş” tuşuna basılır.
  2. “Hesaba Para Yatırma ” seçeneği seçilir.
  3. “Başka hesaba para yatırma ” kısmı seçilir.
  4. Beliren ekrana T.C.
  5. Para transferi yapmak istenen hesap numarası şube kodu ile birlikte tuşlanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector