Istanbul Karta Telefondan Nasıl Para Yüklenir?

Hemen telefonunuzdan Paycell Uygulamasını İndirin. Ana sayfadan “İstanbulkart Yükleme”yi seçin. İstanbulkart’ınızın ön yüzünde yer alan kart numarasını ya da arka yüzünde yer alan seri numarasını girin. Yüklemek istediğiniz tutarı ve ödeme yönteminizi seçin.

Istanbul karta internetten para yüklenir mi?

İstanbulkart’ına Tosla ile Para Yükle, Hediyeyi Kap

Aslında birçok online bankacılık sistemi artık sana İstanbulkart’ına para yükleme imkanı sunuyor. Banka uygulamalarının ödemeler kısmından veya özelleştirilmiş “Ulaşım Kartı’na para yükleme” kısımlarından bu işlemi yapman mümkün.

Istanbul karta nasıl para yatırılır?

İstanbulkart’ınızın üzerindeki QR kodu kameraya okutarak, kartınızı telefonuza dokundurarak veya kart numaranızı girip kartınızı ekleyin. Kartınızı ekledikten sonra ‘Bakiye Yükle’ seçeneğine tıklayarak yükleme yapabilir veya ‘Talimat ver’ seçeneğine tıklayarak otomatik bakiye yükleme talimatı verebilirsiniz.

İstanbulkart mobil ödeme nasıl yapılır?

Türk Telekom Mobil Ödeme ile İstanbulkart Yüklemesi Nasıl Yapılır? İstanbulkart’ınızın 16 haneli kart numarasını veya 04 ile başlayıp 80 ile biten seri numarasını girip boşluk bırakın, yüklemek istediğiniz tutarı yazarak 2920’ye SMS gönderin.

Istanbul karta hangi bankadan para yüklenir?

İstanbulkart’ınızın arkasında yer alan, “0” ile başlayıp “80” ile biten 14 haneli Seri Numarasını ekrandaki alana girerek, yükleme yapmak istediğiniz İstanbulkart’ınızı belirtebilirsiniz. Yüklemelerinizi QNB Finansbank kredi kartlarınız veya Vadesiz TL hesaplarınız aracılığıyla kolayca yapabilirsiniz.

You might be interested:  Hakaret Davası Adli Para Cezası Ne Kadar?

İstanbulkart online dolum nasıl yapılır?

İstanbulkart online dolum işlemleri sadece https://ıstanbulkart. istanbul adresi ‘Online İşlemler’ linkinden girilen https://bireysel.istanbulkart. istanbul adresinden yapılmaktadır.

İstanbulkart nerelerden doldurulur?

Zincir Marketler: A101, BİM, CarrefourSA, Migros, ŞOK Marketler’de İstanbulkart ile ödeme ve yükleme yapılabiliyor, İstanbulkart satın alınabiliyor.

Istanbul Kartımdaki parayı nasıl çekebilirim?

ATM’DEN PARA ÇEKİLEBİLECEK İstanbulkart varsa banka kartlarını da taşımaya gerek kalmayacak. TROY özelliği sayesinde Türkiye genelindeki tüm ATM’lerden para çekme veya yatırma işlemi yapılabilecek. İstanbulkart’ın hesabında ne kadar bakiye varsa, en yakın ATM’den nakit çekim yapılabilecek.

Ziraat mobilden istanbul karta para yükleme nasıl yapılır?

NFC özellikli olmayan telefonlarda ise uygula üzerinden dolum talimatı oluşturularak, en yakın otomatik dolum makinesi (biletmatik) veya akıllı duraklarda yer alan istanbulkart talimat yükleme noktalarına kartınızı okutarak dolum işleminizi tamamlayabileceksiniz.

Mobil Ödeme ile nerelerden alışveriş yapılır?

Paycell Mobil Ödeme ile App Store, Google Play, N11, Kahve Dünyası, Burger Kıng, Pubg, Facebook ve Joygame gibi binlerce üye iş yerinde güvenli ve kolay alışveriş yapabilirsiniz. Paycell Mobil Ödeme servislerine ilişkin detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

İstanbulkart mobil ile otobüse binebilir mi?

İstanbul’da toplu taşıma araçlarında İstanbulkart’ın yerini artık Dijital kart alıyor. Vatandaşlar bu işlemi gerçekleştirmek için mobil uygulama üzerinden gerçekleştirecekleri bazı aşamaların ardından kartsız bir şekilde metro, tramvay, metrobüs gibi toplu taşımalarda ödemelerini gerçekleştirebilecek.

IBB QR kod ile ödeme nasıl yapılır?

QR özelliği ile ödeme/geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için uygulamada oluşturulan “Dijital Karta” ile QR ödemeleri yapılmaktadır. Kullanıcı adına oluşturulan “Dijital Karta” mobil uygulama üzerinden anlaşmalı bankaların debit (banka) ve kredi kartları ile yükleme yapılabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector