Kahraman Karta Nasıl Para Yüklenir?

Aralarında boşluk bırakarak MARAS, KAHRAMANKART NUMARASI, kartın arkasındaki son 2 haneden önceki 4 RAKAMI ve yüklenecek tutarı (10TL, 15TL, 20TL, 25TL VE 30TL) yazarak 3544’e SMS olarak gönderilerek yükleme gerçekleştirilir.

KahramanKart nasıl doldurulur?

KahramanKart’ın kullanımı son derece hızlı ve kolaydır. Ödeme yapmak için otobüslerde bulunan kart okuma cihazlarına kartınızı yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz anında gerçekleşir, bir binişlik tutar KahramanKartı’nızda yüklü paranızdan düşülür.

KahramanKart bakiye nasıl öğrenilir?

Lütfen kartınızın ön yüzündeki kart numaranızı giriniz.

  1. Müşteri Hizmetleri. 0850 724 80 50.
  2. Kahramankart İşlem Merkezi. İsmetpaşa Mahallesi 36012. Sk Cemilbey Apt. Altı No:25/A Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş
  3. Tüm sorularınız için; [email protected]

Otobüs kartı para nasıl yüklenir?

Yüklemek istediğin ulaşım kartını seç. Mavi Kart ya da İndirimli Kart fark etmeksizin, ulaşım kartının üzerindeki numarayı tuşla veya QR kod (kare kod) taratarak kartını tanımla. Yüklemek istediğin tutarı ilgili alana girdikten sonra, parayı transfer edeceğin hesabı seç.

KahramanKart indirimli kart ne kadar?

11 Ocak Pazartesi gününden itibaren geçerli olacak yeni tarifeyle İndirimli Kahramankart (Öğrenci) 2 TL, İndirimli Kahramankart (Öğretmen) 3 TL, Tam Kahramankart 3,10 TL oldu.

Kahramankarta HES kodu Yükleme Nasıl Yapılır?

Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı toplu taşıma araçlarında kullanılan Kahramankartlar’da devam eden HES Kodu uygulamasında eşleştirmeler, yüz yüze eğitim öncesi https://kahramanmaras.bel.tr/ ve https://www.kahramankart.com.tr/ adresinden çevrimiçi olarak yapılabiliyor.

You might be interested:  FAQ: Evden Çıkmadan Nasıl Para Kazanabilirim?

Otobüs kartında para olduğunu nasıl öğrenebiliriz?

Kart numarasını girdikten sonra “Kentkart İşlemleri” menüsüne girmeniz gerekmektedir. “Sorgula” butonuna basarak güncel bakiyenizi görebilirsiniz.

Kartımda ne kadar var nasıl öğrenebilirim?

Bankamızda tanımlı cep telefonunuzdan BAKIYE yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir. Örn: BAKIYE. BAKIYE (Ek No) yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ise yalnızca mesajda belirtilen hesabın bakiyesi cep telefonunuza gönderilecektir.

Otobüs kartımda ne kadar para var?

İnternetten bakiye sorgulamaları https://www.istanbulkart. istanbul/ üzerinden yapılabiliyor. Öncelikle online işlemler alanından üye olduktan sonra karta dair tüm detaylara ulaşılabiliyor.

İstanbulkart TL Yükleme Nasıl Yapılır?

İstanbulkart’ınızın üzerindeki QR kodu kameraya okutarak, kartınızı telefonuza dokundurarak veya kart numaranızı girip kartınızı ekleyin. Kartınızı ekledikten sonra ‘Bakiye Yükle’ seçeneğine tıklayarak yükleme yapabilir veya ‘Talimat ver’ seçeneğine tıklayarak otomatik bakiye yükleme talimatı verebilirsiniz.

Öğrenci kartına para yükleme nasıl yapılır?

Kullanıcıların Kampüs Kartlarının kart hesabına ATM veya EFT yoluyla yaptıkları yüklemeden sonra https://kampuskartyukleme.ankara.edu.tr/ linki üzerinden TCKN ile giriş yapıp üst satırda kart bilgilerini gördükten sonra yükleme yapacağı kartının seçip ve provizyonda bekleyen işlemi yoksa, para yükle sekmesinden

Kentkart nasıl para yüklenir?

Kentkart’a istediğiniz zaman Garanti BBVA İnternet, Mobil ve ATM’lerden kolayca yükleme yapabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil, İnternet ve ATM’lerinden şehir içi toplu taşımada kullanılan Kentkart’ın 16 ildeki kullanıcılarına, 7 gün 24 saat hızlı ve kolay bir şekilde para yükleme fırsatı sunuyor.

Kahramankart öğrenci ne kadar 2021?

KART ve VİZE İŞLEMLERİ

Merkez Tarife
Tam KahramanKart ile 1 Biniş 4,40 TL
Abonman 60 Biniş İndirimli (ÖĞRENCİ) 156,00 TL
Abonman 90 Biniş İndirimli (ÖĞRENCİ) 229,50 TL
Abonman 60 Biniş Tam 234,00 TL
You might be interested:  Tiktok Dan Nasıl Para Kazanılır?

K Maraş öğrenci kart ne kadar?

Bu bağlamda Pazartesi gününden itibaren tam kart ücreti 4,40 TL’ye indirimli (öğrenci) kart ücreti ise 3 TL’ye çıkarıldı.

K Maraş tam kart ne kadar?

Pazartesi gününden itibaren tam kart ücreti 4,40 TL’ye indirimli (öğrenci) kart ücreti ise 3 TL’ye çıkarıldı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin yapılan zamları neden gizli tuttuğu ve açıklamadığı ise merak konusu oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector