Kara Para Aşk Bahar Kim?

Kara Para Aşk Tuvana Türkay hangi rolde?

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün başrolünde yer aldığı, atv’de izleyici ile buluşan Kara Para Aşk dizisinde Tuvana Türkay ‘da rol alıyor. “ Kara Para Aşk ”ta canlandırdığı Bahar karakteri Tuvana Türkay ‘a şans getirdi. Oyuncuya, dizinin yayınlandığı Arap ülkelerinden çok sayıda dizi ve film teklifi geldi.

Kara Para Aşk Ipegin oglu kimden?

Kara Para Aşk ‘ta bu hafta; Elif, İpek’in oğlu Yağız’ın babasının Ömer olduğuna emin oluyor. Ekranların mükemmel çifti ilan edilen Elif ve Ömer dizinin yeni bölümünde aşklarıyla sınanacaklar.

Kara Para Aşk Nedret Hala kimdir?

Işıl Yücesoy, dizide Elif (Tuba Büyüküstün), Aslı (hazal Türesan) ve Nilüfer’in (Bestemsu Özdemir) halaları Nedret karakterini canlandıracak.

Kara Para Aşk katili kim?

Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in başrollerinde oynadığı Kara Para Aşk ‘ın 1. sezon finalinde Ahmet ve Sibel’in katili ortaya çıktı. Sevilen dizinin senaristleri ters köşe yaptı. Ömer’in abisi Komiser Hüseyin’in katil olduğu ortaya çıktı.

Kara para aşk nasıl bitti?

Bir sahil kasabasında izini bulduğu Elif’ten özür dilemek isteyen Ömer karşısında Ege’yi bulunca şoke oldu. Ege’nin sanılan aksine Aslı’nın eşi olduğu ortaya çıkmasıyla çift sonunda mutluluğu yakaladı.

Kara Para Aşk Dizisi Kaç ülkede yayınlandı?

Türkiye’de final yapan Kara Para Aşk ‘ın yurtdışı macerası birçok ülkede devam ediyor. Bugüne kadar 107 ülkede ekrana gelen ve son yıllarda ihracatta elde ettiği yüksek başarılarla ihracat rekorları kıran dizi, son olarak İspanya’da yayınlanmaya başladı.

You might be interested:  Ukrayna'ya Nasıl Para Gönderilir?

Kara Para Aşk Final nerede Çeki̇ldi̇?

FİNAL BÖLÜMÜ BURSA’DA ÇEKİLDİ! Muhteşem bir manzaranın eşlik edeceği bölüm Bursa’nın Mudanya, Tirilye ve Gölyazı semtlerinde çekildi. Elif ve Ömer’in masalının sonunda kazananın aşk mı olduğu büyük bir merakla bekleniyor.

Kara Para Aşk Ahmet denizeri kim öldürdü?

Elif daha fazla suçunu Ömer’den saklayamıyor ve Ömer’e Metin’in baskısıyla yaptığı kanunsuz işleri itiraf ediyor. Ömer’in abisi olan polis Hüseyin’in katil olduğu ortaya çıktı. Olay gecesi Ahmet Denizer ‘i öldüren Hüseyin, arabada Sibel’i de görüp şok oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector