Karttan Cebe Para Transferi Ne Demek?

Bankamız müşterisi olsun ya da olmasın herkese, alıcının cep telefon numarası, TCKN ve tutar bilgisini girerek Hesaptan ya da kredi, Bankamatik ve ön ödemeli kartınızı kullanarak Karttan Cebe Havale gönderebilirsiniz.

Cebe havale ile gelen para nasıl çekilir?

Alıcının, cebe havale sonucu gelen parayı çekebilmesi için; gönderenin cep telefonu numarası, kendi cep telefonu numarası, kendi kimlik numarasını, gönderilen paranın tam olarak tutar bilgisini ve kendisine iletilen tek kullanımlık şifre bilgisini ATM’e girmesi gerekmektedir.

Cebe para transferi nedir?

Kişilerin kendi cep telefon numarası girilerek para gönderimi direkt olarak cep telefonuna yapılabiliyor. Cep telefonuna gönderilen ödemeyle birlikte, para gönderilen kişilerin telefonuna bir mesaj kodu gidiyor. Bu mesaj koduyla birlikte gönderilen banka ATM şubelerine gidererek para çekimi yapılabiliyor.

Cebe havale 24 saat içinde çekilmezse ne olur?

Cebe Havale ile gönderilen tutarın, alıcı tarafından 24 saat içerisinde çekilmesi gerekmektedir. Gönderilen tutarın 24 saat içerisinde çekilmemesi ya da alıcının gerekli bilgileri 3 kez yanlış girmesi durumunda tutar, göndericinin hesabına iade edilir.

Cep Noya transfer ne demek?

Cebe Para Gönder (CepBank) adımı ile Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya Garanti BBVA Mobil kullanarak istediğiniz kişinin cep telefonuna Garanti BBVA’da hesabı ya da kartı olmasa bile anında güvenli bir şekilde para gönderebilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Çalışmadan Para Nasıl Kazanılır?

Numaraya atılan para nasıl çekilir?

Alıcı herhangi bir Yapı Kredi ATM’sinin Kartsız İşlemler Menüsü’nden TCKN, göndericinin cep telefonu numarası, alıcının cep telefonu numarası, alıcının cep telefonuna gelen mesajdaki güvenlik kodu ve gönderilen tutarı tuşlayarak parayı kolayca çekebilir.

Ziraat Cebe Havale başka bankamatikten çekilir mi?

Cebe Havale işlemleri konusunda alıcının para çekme işlemini yalnızca Ziraat Bankası ATM’leri vasıtasıyla yapılabilir. Diğer banka ATM’leri ile para çekimi yapılmaz veya ortak ATM’ler Cebe Havale işlemi için kullanılamaz. Para çekme işlemi sırasında alıcıdan herhangi bir komisyon alınmaz.

Cebe havale iş bankası nasıl çekilir?

İş Bankası Cebe Havale Nasıl Çekilir? İş Bankasından cep numaranıza havale edilen parayı çekmek için size en yakın İş Bankası ATM’sine giderek menüden Kartsız İşlemler > Para Çekme > Cebe Havale adımlarını izleyin.

Havale yapınca hangi bilgiler görünür?

Havalede IBAN veya hesap numarası girildikten sonra kişinin adı, soyadı veya sadece baş harfleri işlemin teyit edilmesi için gösterilir. Havale aynı banka içerisinde olduğu için 7 gün 24 saat yapılabilir ve karşı tarafın hesabına 1-2 dakika içerisinde para transferi gerçekleşir.

Ziraat Cebe havale kaç dakika sürer?

Yaklaşık 3 dakika içinde yapılan bu işlem için cep telefonuna mesaj gelmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli detay mesaj parayı gönderdiğiniz kişinin telefon numarasına gidecektir.

Ziraat Bankası havale ne zaman hesaba geçer?

– Ziraat Bankası EFT saatleri 09:00 ve 16:00 arasındadır. – Geç EFT ise 16:00 ve 17:00 arasındadır. – Garanti EFT saatleri 09:00 – 17:15 saatleri arasındadır. – TEB EFT saatleri 09:00 – 17:15 arasındadır.

Cepbank ile en fazla ne kadar para gönderilir?

Cep Telefonuna Para Gönderin!

İşlem Limitleri TL Alt Limit TL Üst Limit
Günlük Gönderim 10 TL 1.000 TL
Haftalık Gönderim 10 TL 2.000 TL
Aylık Gönderim 10 TL 3.000 TL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector