Kelime Oyunu Ne Kadar Para Veriyor?

Kelime Oyunu ne kadar para veriyor? Gün birincileri aldıkları puan kadar para alırlar. 6.000 puanla günün birincisi olan yarışmacı eve 6.000 lirayla döner. Hafta birincileri aldıkları puanın iki katı kadar para alırlar. 6.000 puanla haftanın birincisi olan yarışmacı eve 12.000 lirayla döner. Kelime oyunu en yüksek puan kaç?
Gün birincileri aldıkları puan kadar para ödülünün sahibi olurlar. 6.000 puan ile birinci olanlar 6.000 TL ödül alırlar. Hafta birincilerine puanının 2 katı kadar para ödülü verirler. 6.000 puan alan hafta birincisi 12.000 TL ödüle sahip olur.

Bir kelime bir işlem ödülü nedir?

Yarışmacılara ve izleyenlere zihin jimnastiği yaptırmaktır. Aktüel çekimlerle de desteklenen programda, sorulan işlem veya kelime sorusuna doğru yanıt verilmesi durumunda her yarışmacıya 500,00TL ödül verilmektedir.

Kelime Oyunu en yüksek puan kaç?

Teve2’nin beğeni ile izlenen yarışma programı Kelime Oyunu’nda yeni bir rekora daha imza atıldı. 14 soruya sadece 1 harf alarak 3.20 dakikada cevap veren Memetcan Bey, toplamda 9700 puan alarak ulaşılması zor bir başarıya ulaştı.

Kelime Oyunu formatı kime ait?

Kelime Oyunu, sunuculuğunu Ali İhsan Varol’un yaptığı, sırasıyla Kanal 1, Bloomberg HT, Show TV, FOX ve günümüzde teve2’de hafta içi her gün yayınlanmaya devam eden yarışma programıdır.

You might be interested:  Paribu En Fazla Ne Kadar Para Yatırılır?

1 kelime 1 işlem oyunu nasıl oynanır?

Yarışmada yarışmacılara bir kelime, bir de işlem sorusu sorulmaktadır. Kelime sorusunda yarışmacılara 8 tane harf verilmekte, yarışmacılar da bu harfleri ve bir de joker harfi kullanarak kelime türetmeye çalışmaktadır. En fazla harfli kelimeyi bulan yarışmacı harf sayısı kadar puan kazanmaktadır.

1 kelime 1 işlem hangi kanalda?

Bir Kelime Bir İşlem saat 20.15 te TRT Okul kanalında.

Kelime Oyununda Rekor kimde?

Fenomen yarışma ‘Kelime Oyunu’ nun rekortmen yarışmacısı Yusuf Dinçer ve eşi, ‘Sevgililer Günü’ özel bölümünde Ali İhsan Varol’un sorularını keyifle cevapladı.

1 milyon kimin final?

Finalde jüri üyeleri tarafından rakip olarak önerilen 3 isim arasından Kazananlar Kulübü’nün seçtiği ev hanımı Lale Hanım ile yarışan Edebiyat Öğretmeni Murat Tekin, onikinci ve son kategoriye kadar Lale Hanım’la başabaş götürdüğü final mücadelesinin galibi oldu.

Kelime Oyunu sunucusu kim?

Ali İhsan Varol (d. 28 Haziran 1976, İstanbul), Çerkes asıllı Türk sunucu, yapımcı, oyuncu ve senarist.

Kelime Oyunu Kim Kazandı?

Beş yıllık evli ve bir çocuk sahibi Özge ve Devrim çifti ‘Kelime Oyunu 14 Şubat Özel’ bölümünün kazananı oldu.

Ali İhsan Varol kaç yıldır Kelime Oyunu sunuyor?

İhsan Varol, Bloomberg HT kanalında yaklaşık 4 yıl yayınlanan “Kelime Oyunu” yarışma programıyla ekran karşısına geçti. Daha sonra Show TV’de yayınlanmaya başladı. Aralık 2013 tarihinde yayından kaldırılan program uydu üzerinden yayınlanan bir kanalda devam ediyor.

Kelime Oyunu Ay finali ne zaman?

Kelime Oyunu programının ay finali, 15 Kasım Çarşamba günü, saat 14. 00’te Türk Dil Kurumu Konferans Salonu’nda çekilecek. Program çekimine halkımız davetlidir.

Kelime Oyunu kaç bölüm oldu?

Polis arkadaşımız beni değil, Yusuf’u tanıdı ve “Siz her soruyu bilen yarışmacı değil misiniz?” dedi. 1000 bölüm boyunca bunlar gibi birçok anı biriktirdik. Çok ses getiren anlara şahit olduk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector