Kredi Kartimda Ne Kadar Para Var Nasil Ogrenirim?

SMS ile bakiye öğrenmek için ‘BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi’ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS gönderilmelidir. Yemekmatik Kart kullanıcıları ise bakiyesini öğrenmek için ‘BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi’ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS göndererek yemek ve serbest cüzdanındaki bakiyeyi öğrenebilir.

Kartımın bakiyesini nasıl öğrenirim?

Bankamızda tanımlı cep telefonunuzdan BAKIYE yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir. Örn: BAKIYE. BAKIYE (Ek No) yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ise yalnızca mesajda belirtilen hesabın bakiyesi cep telefonunuza gönderilecektir.

Banka kartımda kaç TL var?

SMS Bankacılığı ile 7 gün 24 saat şubeye gitmeden bakiyenizi kontrol edebilirsiniz. Banka kayıtlarında yer alan cep telefonunuz ile BAKIYE yazıp 4747’ye kısa mesaj olarak göndererek ilk 10 hesabınıza ait bakiye detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Kredi kartımda ne kadar para var iş bankası?

İş Bankası Bakiye Sorgulama

0850 724 0 724 müşteri temsilcisinden anında bakiye sorgulama İş Bankası işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefon şubesine ait olan bu numarayı aradığınızda kendinizi tanıtmak için bankamatik kartı numaranızı, kredi kartı numaranızı, veya müşteri numaranızı kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Rüyada Başkasına Para Vermek Ne Anlama Gelir?

Kartimda ne kadar para var nasil Ogrenirim garanti?

3340 Anında Bilgi Servisi’nden yararlanmayı tercih ettiğinizde, SMS ile talep ettiğiniz bilgiler, en güncel durumlarıyla cep telefonunuza ulaştırılacaktır. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne ‘bilgi’ yazıp kredi kartınızın son 4 rakamını eklediğiniz takdirde; Mevcut kullanılabilir limit. Mevcut birikmiş bonusunuz.

Ziraat Bankası 4747 ücretli mi?

Ziraat Bankası kredi kartımı limit artırmak üzere 4747 üzerinden SMS ile talepte bulumdum. Ziraat Bankası konu ile alakalı ‘1 SMS ücreti servis sağlayıcı operatör tarafından ücretlendirilir. Bankamız tarafından ücret alınmamaktadır’ diye açıklama yapmış. 100 SMS her yöne mesaj hakkım var.

Banka kartımda ne kadar var Vakıfbank?

Hesabınızda ki bakiyeyi sorgulamak için telefonunuzdan SMS gönderebilirsiniz. Telefonunuzun mesajlar bölümüne giriniz ve BAKIYE + BOŞLUK + Hesap Numarası yazıp 5724’e SMS göndererek bakiye sorgulama yapabilirsiniz.

Bir kişinin Banka hesabında bulunan para nasıl öğrenilir?

Mirasçılık belgesi (veraset ilamı) almış olan vatandaşlara mirasçısı olunan kişinin hangi bankalarda mevduat ve katılım fonu hesabı olduğu bilgisi ‘Murise Ait Mevduat/Katılım Fonu Hesabı Bulunan Banka Sorgulama’ isimli e-Devlet Kapısı hizmeti üzerinden sunulmaktadır.

Hesabımda ne kadar para var e-devlet?

Bulunan Banka Sorgulama” isimli e-Devlet Kapısı hizmetiyle kolayca öğrenebilirsiniz. e-Devlet Kapısı Hizmetleri için www.turkiye.gov.tr adresine girdikten sonra sitedeki arama çubuğuna “Mevduat/Katılım Fonu Hesabı Bulunan Banka Sorgulama” yazarak bu hizmete ulaşabilirsiniz.

4747 SMS ücreti ne kadar?

Ziraat Bankası’nın sitesinde ücretsiz denilen 4747 SMS resimde de görüldüğü üzere Turkcell faturama mesaj başı 1 TL olarak ücretlendirilmiştir.

İş Bankası hesabında ne kadar para var?

0850 724 07 24 numaralı İş Bankası çağrı merkezini arayarak dilediğiniz zaman hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

İş Bankası hesap özeti nasıl öğrenilir?

Kartlarım > Kart Seçimi > Kart Harcamalarım > İşlemler > Dönem Seçimi > Dijital Hesap özeti adımlarını takip ederek, İşCep ve İnternet Şubemizde ise; BELGELERİM menüsünden ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Enparadan Paparaya Nasıl Para Gönderilir?

4747 nedir?

Ziraat Bankası 4747 SMS bankacılığı ve 4757 SMS bankacılığı ile şubelere gitmeden, ATM arama uğraşına girmeden ve internet bankacılığıyla zaman kaybetmeden bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ziraat Bankası 4747 SMS bankacılığı ile bankacılık işlemlerinin büyük bir kısmını SMS göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

3340 SMS nedir?

Garanti BBVA Sorumsuzluğu

Bugün yaptığım bir alışveriş sonrası, taksitlendirme seçeneği hiç aklımda yokken Garanti BBVA ‘dan şöyle bir mesaj geldi; ”5,250.56 TL’lik harcamanızı ücretsiz +2 taksitle ödemek için ek taksit 3nuwlçtjm yazıp 3340’a gönderin.

Garanti minimum ödeme tutarı nedir?

Son ödeme tarihinde, ödenmesi gereken asgari tutardır. Dönem borcunuzun %10’u kadardır. Bu oran banka kartları ve kredi kartları kanununda öngörülmüş sabit bir orandır.

Garanti hesap dökümü nasıl alınır?

Garanti BBVA Mobil üzerinden Hesap ve Kart bölümünü açıp Hesaplar sekmesine girin. Buradan tüm hesaplarınızı görüp, hareketlerini görmek istediğiniz hesabınızı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz hesabın hesap detayı sayfasında bulunan Hesap Hareketleri butonuna basın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector