Maxi Para Nerede Kullanılır?

MaxiPuanlarınızı fiziki Maximum işyerlerinde kullanabilirsiniz: Kazandığınız MaxiPuanları fiziki Maximum üye kuruluşlarında yapacağınız alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz.

Is Bankasi MaxiPuan nerelerde kullanılır?

MaxiPuan nerelerde kullanılır, geçerlidir? Alışverişlerde kazanılan ve kredi kartında biriken MaxiPuan’lar tüm Maximum üyesi işyerlerinde kullanılabiliyor. Maximum üyesi işyerlerinde yapılan alışverişlerde alışveriş tutarının tamamı ya da bir kısmını biriktirdiğiniz MaxiPuan’larınızla ödeme şansınız var.

A101 MaxiPuan geçerli mi?

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, A101 Kapıda uygulamasından yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

MaxiMil nerelerde kullanılır?

Maximum üye işyerlerinde Maximiles’ınızla yaptığınız alışverişlerden kazandığınız MaxiPuanları birebir değerde MaxiMile çevirerek uçak bileti alımında kullanabilirsiniz. * Bir başka deyişle, İstanbul – İzmir için bulduğunuz 300 TL’lik yurt içi uçak bileti için kullanmanız gereken MaxiMil tutarı 300 MaxiMil’dir.

MaxiMil Maxipuana çevrilebilir mi?

Maximiles Business ile kazandığınız MaxiPuanları ister alışverişlerinizde MaxiPuan olarak kullanabilir, isterseniz MaxiMillerinizle uçak bileti alımı sırasında birebir MaxiMil’e çevirerek kullanabilirsiniz.

A101 Worldpuan Geçer mı?

A101 Kapıda market uygulaması kampanyaya dahil değildir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.

A101 de chip para gecer mi?

Kampanya detayları: 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında A101.com.tr ‘den yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para ödülü harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir.

You might be interested:  Tiktok'Ta Nasıl Para Kazanabilirim?

Yemek sepetinde MaxiPuan nasıl kullanılır?

Siparişinizi tamamlayıp, online ödeme seçeneğinden kayıtlı kartınızı seçtiğiniz veya elle kart bilgilerinizi girdiğiniz sırada kartınızdaki toplam MaxiPuan tutarınızı görebilirsiniz. Ödemeyi MaxiPuanlarınız ile yapmak için ilgili seçeneği tıklamanız gerekmektedir.

MaxiMil ile alışveriş yapılır mi?

Alışverişlerde MaxiMil kullanılabilmesi için sepet tutarı toplamının asgari 500 TL ve üzeri olması gerekmektedir. MaxiMiller ile kullanılarak ödeme yapılabilmesi için ödeme yapılacak kartın Maximiles olarak seçilmesi ve seçilen Maximiles’ın internet alışveriş işlem yetkisi bulunması gerekmektedir.

MaxiMil ile benzin alınır mı?

Positive Card ve Miles&Smiles üyeliklerini eşleştirenler yakıta dönüştürmek istedikleri mil miktarını belirleyip, biriken millerini kolayca yakıta dönüştürebilecek ve anında Petrol Ofisi istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz yakıt alımlarında kullanabilecekler.

MaxiMil nerede kullanılır 2021?

Uygulama detayları: Uygulama yalnızca 7-14 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerli olup, Maximiles ile biriktirilen MaxiMiller yalnızca Maximum Mobil Pazarama’daki Online Alışveriş menüsünde kullanılabilmektedir.

Pazarama MaxiPuan nasıl kullanılır?

Kazandığınız Pazarama MaxiPuanlar Pazarama içerisinde yer alan Online Alışveriş, Market Siparişi, Yemek Sepeti, Dijital Kod Market, Araçta Öde’den gerçekleştirilecek işlemlerde kullanılabilir. * %2 Pazarama MaxiPuan kampanyası 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir.

Kredi kartı milleri nasıl kullanılır?

Biriktirdiğiniz her 100 mil 1 TL sayılır.

  1. Uçak biletlerinizi dilediğiniz hava yolundan alabilirsiniz.
  2. Alan verginizi millerinizle ödeyebilirsiniz.
  3. Ayrıca seyahatle ilgili ödemelerinizin bir kısmını biriktirdiğiniz milleriniz, bir kısmını TL olarak ya da bir kısmını avans mille yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector