Mefete Nasil Para Yuklenir?

MEFETE ile istediğiniz bir banka hesabından herhangi birisine para gönderebiliyorsunuz. MEFETE ile para transferi yapabilmek için Google Play ya da App Store’dan uygulamasını indirip üye olmanız ve MEFETE uygulamasının verdiği kodu anlaşmalı bankaların internet şubesine girmeniz yeterli.

MEFETE para hesaba ne zaman geçer?

İstediğiniz herhangi bir saatte istediğiniz banka hesabına 7 / 24 para göndermenizi sağlayan Mefete, bu sayede para transferleri için bir gün ya da saat bekleyişine de ihtiyaç bırakmıyor.

MEFETE para kesiyor mu?

Para Transferi Ücreti

Dolayısıyla para göndermek istediğinizde bu işlemden ne kadar ücret kesileceğine dikkat etmeniz gerekiyor. Kullanıcılarına 7/24 para transferi yapma imkânı sunan MEFETE ile şu anda cüzdandan para çekme işlemi ve para transferi ücreti sadece 1 TL.

Para nasıl aktarılır?

IBAN numarası bilinen hesaba para göndermek için mobil şube üzerinden veyahut ATM üzerinden bu işlem kolaylıkla yapılır. Mobil şube üzerinden, para transferleri bölümüne giderek alıcının IBAN numarası, alıcının adı ve soyadı ve gönderilecek miktar girilerek işlem tamamlanır.

MEFETE nedir nasıl kullanılır?

EFT Yapamıyorsan MEFETE Yap

  1. Kullanıcı Dostu Arayüz. Basit ve kullanıcı dostu arayüz ile işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yap.
  2. Düşük İşlem. Ücreti.
  3. Bankan Sürekli Yanında. MEFETE ile dilediğin zaman dilediğin kişiye kolayca para transferi yapabilirsin.
  4. 7/24 Hızlı Para Transferi.

Aninda MEFETE nedir?

MEFETE, mesai saatleri dışında anında para göndermeni sağlayan bir uygulamadır. EFT yapma, MEFETE yap; paran istediğin anda, istediğin kişiye ulaşsın. MEFETE mobil uygulamasıyla hafta sonunda istediğin kişiye para gönderebilir, hafta içinde mesai saatleri dışında da para transferi yapabilirsin.

You might be interested:  Yesstyle Nasıl Para Kazanılır?

Para transferi yaparken nelere dikkat edilmeli?

Para transferi yapabilmek için kullanacağınız uygulama ile kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekir, bu sayede paranızın güvenliğini sağlarsınız. Bu nedenle hem kişisel bilgilerinizin hem de paranızın güvenliği için çalışacağınız kurumun güvenilirliği çok önemlidir.

IBAN numarasıyla nasıl para gönderilir?

Her banka, müşterisinin para transferine konu hesabı için IBAN’ı üretmiş durumdadır ve müşterisine bildirir. 2. Parayı alacak olan kişi (ALICI) kendi hesap numarasına ait IBAN’ı parayı gönderecek olan kişiye (GÖNDERİCİ) bildirir. 3. Gönderici, alıcının IBAN’ını kendi bankasına bildirir ve para transfer emrini verir.

Hesaba para yatırma nasıl yapılır?

Para yatırılacak hesaba ait şube kodu, hesap numarası ya da IBAN numarası tuşlanır ve yatırılacak miktar girilir. Aidat, kira vb. bir açıklama girilir, daha sonra göndericinin kimlik numarası ve doğum tarihi istenir. Daha sonra parayı yatıran kişinin telefon numarası istenir, son olarak onay ekranı çıkar.

Telefondan para gönderme nasıl yapılır?

Cebe para gönderme nasıl yapılır? Uygulamaya giriş yap, giriş ekranı veya ”İşlemler” menüsünden ”Para Gönder” butonuna tıkla. Ardından para göndermek istediğin kişinin telefon numarasını ve göndermek istediğin tutarı girip onaylaman yeterli. Eğer alıcının telefon numarası rehberinde kayıtlıysa işin daha da kolay.

EFT yaparken neden para kesilir?

Bankalar arası para transferi işlemi için bankalar genellikle gönderilmek istenen tutara bağlı olarak değişen belirli bir ücret talep eder. Söz konusu bu ücret bankadan bankaya değişiklik gösterir. Belirlenen rakam, EFT yapıldığı anda müşterinin hesabından otomatik olarak kesilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector