Modaselvim Para Iadesi Ne Zaman?

İade için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış,kirlenmemiş,tadilat görmemiş olması kaydı ile,aksesuarları,varsa hediyesi,varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 15 gün içerisinde kargoya verilebilir.

Modaselvim para iadesi kaç günde yapılır?

Tüm ürünlerde 14 gün içerisinde iade/değişim yapmak istediğiniz ürünleri tarafımıza göndermelisiniz. Göndereceğiniz ürünün kullanılmamış; yıkanmamış, koku, leke, yırtık, eksik aksesuarlı gibi satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekir.

Moda Selvim para iadesi nasıl yapılır?

Tek değişimden sonra değişim yapılamamakta olup, iade işleminiz gerçekleştirilecektir. Değişim Adresi : Yenibosna Merkez Mah. Yalçın Koreş Cad. No: 42 / İSTANBUL E-MAİL : [email protected] Telefon : 0212 550 52 52 (Değişim imkanında teslimat bölgesi Türkiye olan müşteriler yararlanabilir.)

Ürün iade nasıl yapılır?

İade Süresi (Cayma Hakkı) Kaç Gündür? Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Modaselvim Siparisleri kac gunde gelir?

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için Modaselvim.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

You might be interested:  Nesineden Kazanılan Para Nasıl Çekilir?

Modaselvim geri iade hangi kargo?

İade/Değişim yapmak istediğim ürünü hangi kargo ile göndermeliyim? İade ve değişimlerinizi gönderirken anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo, MNG Kargo veya PTT Kargoyu kullanabilirsiniz.

Değişim çeki nedir?

aldığınız bir üründen memnun kalmadığınızda ve yasal süresi içinde iade etmek istediğinizde veya ayıplı bir ürünün iadesini istediğinizde karşılığında ücreti değerinde hediye çeki veriyor. ayıplı bir ürün aldığınız noktadan tekrar ürün almak zorunda kalıyorsunuz ve bu gerçekten can sıkıcı.

Modaselvim WhatsApp numarası var mı?

0850 811 52 52 WhatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Iade ürün teslim adresi nedir?

Müşterinin (Alıcının), iade veya değişim için ürünü göndereceği adresi ifade eder.

Moda Selvim ürün iptali nasıl yapılır?

Sipariş ve Destek +90 0212 550 52 52 ( Hafta içi 09:00-19:00 ve Cumartesi 09:00-19:00) Facebook & Instagram üzerinden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Siparişimi iptal edebilir miyim? Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizi arayarak sipariş numaranız ve iletişim bilgileriniz ile siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Açılmış ürün iade edilir mi?

Tüketici, kural olarak herhangi bir gerekçe göstermek zorunda kalmadan ve herhangi bir şekilde ceza ödemeksizin sözleşmeden cayabilir. Buna cayma hakkı denmektedir ve on dört içinde kullanılması gerekir. Paketi ya da ambalajı açılmış ürün internetten alınmışsa, tüketici kural olarak cayma hakkına sahiptir.

Kargo iadesi nasıl yapılır?

Ürünü teslim aldıysanız iade etmek için Siparişlerim sayfasından ilgili ürünü seçerek talep oluşturmalısınız. Ürününüz, kargo firması tarafından satıcıya teslim edildikten sonra geri ödemeniz bankanıza yapılır. Geri ödemenin hesabınıza yansıma süresi bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir.

Ürünü iade ve değişim süresi ne demek?

Toplumda genellikle 7 gün içinde iade, aynı gün iade gibi söylentiler dolaşmaktadır. Fakat bu tamamen mağazanın şirket politikasına bağlıdır. Bazı mağazalar, tüketicilerine ayrıcalık tanımak adına belirlenen süre içinde ürünlerin iadesini hiçbir gerekçe göstermeksizin kabul etmektedir.

You might be interested:  Para Olmadan Önce Insanlar Nasıl Alışveriş Yapıyordu?

Modaselvim kargo Hazırlanıyor ne demek?

Siparişiniz oluşturulduktan sonra maksimum 24 saat içerisinde hazırlanarak kargoya verilmektir. Kargo teslimat durumu kargo şirketi veya adrese bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kargo yola çıktıktan sonra telefonunuza gönderilen kargo takip numaranız ile kargo sürecinizi takip edebilirsiniz.

24 saatte kargoda ne demek?

Üründe “24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Bu ürünler “HIZLI TESLİMAT” ürünleridir. Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.

PTT kargo kaç günde varır?

PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector