Okuyucular soruyor: Farmasi Ile Nasıl Para Kazanılır?

Farmasi ne kadar kazandırıyor?

Yeni eklediğiniz bir üye ve onların ekledikleri tüm üyelerin alışverişi Grup TL puanı olarak sisteminizde görünür. Ay sonunda ulaştığınız puana göre bir seviye alır ve o seviyeye göre de prim kazancı elde edersiniz. Şuan Türkiye birincisinin aylık ortalama kazancı 200 bin TL’dir.

Farmasi den nasıl para kazanılır?

Farmasi ‘de para kazanmanın bir diğer ve en fazla para kazandıran kısmı ise ekip kurarak, ekip yönetiminden prim – para kazanmaktır. Ekip kurarak toplam ekip satışınızın %21’ini kazanabilirsiniz. En yüksek prim dilimi olan %21 müdür ve üstü kariyerden elde edebilirsiniz.

Farmaside maaş nasıl alınır?

Farmasi’de Prim Nasıl Alınır? Farmasi’de kişinin prim alabilmesi için 160 tl puan ‘Aktiflik Şartı’nı yerine getirmesi gerekmektedir ve ekibiyle en az 1000 tl ciro gerçekleştirdiğinde prim alabilecektir. Kişinin ekibiyle yada kişisel olarak 1000 tl ve üzeri ciro gerçekleştirmesi durumunda prim hakedişi olacaktır.

Farmaside üye yapınca ne oluyor?

FARMASİ’ye üye olan herhangi bir müşteri eğer firmanın üyesi olan başka bir üye ismi vererek üye olursa ismi verilen üyenin altına kaydı yapılır. İsmi verilen üye yeni üyenin sponsoru olmuş olur. Farmasi üyeliği sayesinde hem kendiniz hem de sizin yaptığınız farmasi üyelerinin satışlarından kazanç sağlarsınız.

You might be interested:  E Devlete Para Yardımı Nasıl Alınır?

Farmasi 3 seviye ne kadar kazandırır?

Üçüncü üye ile aradaki seviye farkı %10’dur ve kazancımız 508 TL’dir. Dördüncü üye ile aradaki seviye farkı %6’dır ve kazancımız 458 TL’dir. Ayrıca %15 seviyesindeki üye bize % 3 liderlik primi kazandırır. Bunun da bize kazancı 229 TL’dir.

Farmasi girişimciler nasıl para kazanır?

Farmasi Üyelik aktifliğini sağlayan ve 1000 TL puanlık ciroya ulaşan girişimciler %7 prim grubuna girmeye hak kazanırlar. 4.000 TL puana ulaşanlar %11 pirim grubuna girerler. 8.000 TL puana ulaşanlar ise %15 prim seviyesine ulaşır ve Üst Lider unvanını alırlar.

Farmaside yüzde 7 olmak ne demek?

% 7 Seviye. Bu seviyede de halen Farmasi Girişimcisi olarak anılırsınız. İçinde bulunduğunuz ay içerisinde kişisel veya grup puanı 1500 TL’yi geçtiğinizde % 7 prim seviyesine yükselirsiniz.

Farmaside 7 olunca ne oluyor?

Kişisel ve alt üyelerinizin toplam sipariş tutarları 1.000 TL puan ise % 7 (girişimci) prim grubuna girdiğiniz için prim alırsınız. Şayet kişisel ve grup olarak toplam satış tutarı 1500 TL puan ise % 7 (girişimci) prim grubuna girer ve prim alma hakkına sahip olursunuz.

Farmasi başlangıç paketlerinde ne var?

Farmasi Yeni Kayıt Başlangıç Kişisel Bakım Paketi içeriğinde;

 • 1 Adet Ruj,
 • 1 Adet BB krem,
 • 1 Adet 20 ml Siyah Maske.
 • 1 Adet Katı Sabun.
 • 1 Adet 125 ml At Kestanesi Masaj kremi.
 • 1 Adet 225 ml Sarımsaklı Şampuan.
 • 1 Adet 500 ml Mr Wipes Çok Amaçlı Temizleyici.
 • 1 Adet Whitening Beyazlatıcı Diş Macunu 112 gr.

Farmaside Elmas müdür ne kadar maaş alır?

Para ödülü unvanlarını koruduğu sürece aylık olarak 4000 TL olarak verilmektedir.

Farmasi Asbaşkan ne kadar maaş alır?

125.000TL/ 12 ayda eşit şekilde ödenecektir. As Başkan Direktör seviyesine geldiği anda yandan 20.000TL puan şartı aranmaktadır. Unvanı 12 ay boyunca geriye dönük 5 kez tekrarlanması gerekmektedir.

You might be interested:  Paycell Cebe Gelen Para Nasıl Çekilir?

Farmaside nasıl satış yapabilirim?

Farmasi İle Satış Yaparak Kazanç Elde Etmek Direkt satış yapabilmek için online veya fiziki olarak hazırlanan Farmasi katalog içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Katalogların fiziki olarak alınması bazen ücretsiz fırsatlar değerlendirildiğinde maliyetsiz olsa da genellikle çok uygun maliyetlerle elde edebilirsiniz.

Farmaside kendime nasıl üye eklerim?

Farmasi alt üye nasıl yapılır

 1. Birinci yol; Sisteme giriş yaparak kendi panelinizden üye yapabilirsiniz.
 2. İkinci yol; Bu yolda sponsor link göndererek yapabilirsiniz.
 3. Üçüncü yol; Üye olacak kişi Farmasi resmi web sitesindeki kayıt formunu doldururken sponsor bilgilerini sizin sponsor kodunuzu girmesi ile olur.

Farmasi girişimci nedir?

Farmasi girişimcilerine özel çeşitli ayrıcalıklar tanımaktadır. Farmasi Girişimciliğini iki şekilde değerlendirebilirsiniz. ⁃ Sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılayıp %30-%40 indirim ve hediyelerden faydalanmak, ⁃ Yada satış yapıp para kazanıp, ekip kurarak kendi işinizin patronu olmak.

Neden Farmasi’ye üye olmalıyım?

Farmasiye Neden Üye Olmalıyım? Ürünleri müşteri fiyatından değilde üye fiyatından almak için. ( Üye olarak Kişisel Bakım ve Makyaj Ürünlerini %25, Doktor Cevdet Tuna Ürünlerini %30 indirimli alırsınız. Yeni Üyeler için İlk Üç ay 200 Puanda Harika Hediyeler Kazanma Fırsatı Sunduğu İçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector